Hell House LLC II: The Abaddon Hotel

Jeto už osm let od tragédie Hell House LLC a stále zůstává spoustu nezodpovězených otázek. Díky anonymnímu tipu je vyšetřující novinářka Jessica Foxová (Jillian Geurts) přesvědčena, že klíčové důkazy jsou pořád skryty uvnitř hotelu Abaddon. Po sestavení týmu, který je stejně jako ona přesvědčený o důkazu, se vydá zpět do hotelu pro jedinou odpověď - získat pravdu. (ARI50)

ARI50

Pokračujeme tam kde jsme skončily, a ono to je i dobře. Opět jsem viděl to co je nepříjemné na pohled, a dokáže to být i děsivé. Tohle FF je prostě založeno na jednoduchosti a skvěle to jede, bavil jsem se protože jsem dostal nové věci, ale i staré no ve finále bych řekl že povedene jako u jedničky, určitě bych bral level víš ale jsem spokojený protože časem dám repete. ()

Flopik

Pokračovanie nám prinesie v podstate to isté čo jednotka a pokračujeme presne tam kde sme skončili. Natočené opäť dobre ale znova sa nevyhneme najväčším mínusom ff štýlu. Po hororovej stránke parádna atmosféra a lakačky síce ohraté ale fungujú výborne. Do trištvrte ma to bavilo, potom sa tam už odrazu prestalo strašiť a skôr sa kecalo a prechádzalo. Ako v jednotke opäť nezvládnuté finále. Masky solídne, za málo peňazí veľa muziky. Odporúčam pozerať  v noci sám a budete z toho mať najviac. U mňa silnejšie 3*. ()

Caviar

Druhý díl série LLC, nás po pár časových smyčkách a připomenutí děje z prvního dílu, nasadí přímo do jeho pokračování, film tentokrát už tolik nenabuzuje nepříjemné pocity a také lekání šlo trochu stranou, více je kladen důraz na děj a snahu vyprávění dát trochu do pořádku, což se také stalo a po jeho shlédnutí máte jasnou představu na co se připravit v dalších dílech. Na FF snímek, ale stále odvedeno na výbornou. ()

corpsy

Sequel má v sebe plno prvkov z jedničky, jeho naratívnosť a vizuál. Vo svojej váhovej kategórii, je to celkom obstojné, na nič sa nehrajúce found footage. Aj keď by som radšej bral klasickejší prednes, občas aj to stokrát videné prekvapí, resp. napne. Nič nové sa s tým ani urobiť nedalo. V tom by musel byť jedine zázrak. ()

oveckaoa

Na začátku máme chlápka co tam vlezl do hotelu a už ho nikdo neviděl. Jeho matce došly od něho smsky, že tam je a vidí lidí bez očí a pak se objevil záznam z kamery co natáčel. Pak máme televizní debatu kde je chlápek co považuje ty videa za fake a nic se podle něho tam neděje chlápek co má duchařský pořad a je médium  a chlápek co hledá svou sestru což byla pokud chápu dobře ta moderátorka z konce jedničky. Do toho zde vidíme záhadné videa s nevysvětlitelnými osobami a video dvou kluků co vzaly stopařku co tam tehdy umřela ona šla do toho hotelu oni s  ní a už je nikdo neviděl. Hlavní děj se, ale věnuje nezávislému štábu co chce všemu přijít na kloub pozve i to médium a toho chlápka co hledá svou sestru a zmizí tam. 80 procent lepší jak jednička a zajímavější děj navíc jde toho i více vidět a ta scéna s tou stopařkou je děsivá. ()

• Ve filmu pod názvem The Abaddon Hotel je ve skutečnosti Shanley Hotel, který ve skutečnosti je strašidelný a má temnou minulost různých úmrtí a několik paranormálních jevů (smích dětí, pískání, klavírní hudba, houpací křeslo, různé stíny). Hotel byl postaven v roce 1895. V současné době je možné zůstat v Shanley Hotel, ale musíte přesahovat věk 16 let. (ARI50)
  • V roce 1906 James Louis Shanley se svojí manželkou Beatric koupili hotel Shanley Hotel. Začátkem pobytu Beatrice porodila 3 děti, které se bohužel nedožily ani 1 roku a zemřeli v hotelu. V roce 1911 zemřela dcera zaměstnankyně hotelu Rosie, když spadla do studny. V roce 1918 sestra Beatrice Shanley zemřela v hotelu na chřipku. V roce 1979. zemřel William Blackmur v rezidenci v hotelu. (ARI50)