Zvláštní objev přiměje dva mladé lidské prince, aby se spřátelili s elfí bojovnicí a společně vyrazili najít pro svou zemi mír. (Netflix)

Recenzie používateľa swenyx k tomuto seriálu (10)

Book 4: Earth (2022) (S04)

Fakt povedené série, po 3. sérii která byla peak tak asi 2. nejlepší. Dračí královna má více prostoru a narazíme taky i konečně na jiného draka než Zyma. 4/5 ()

Oslava znovuzrození (2022) (S04E01)

Příběh se odehrává 2 roky po předchozí sérii, začátek je klasická oťukávačka, kde se nic moc neděje. Callum je vidět že v magii po tý době pokročil. ()

Spadlé hvězdy (2022) (S04E02)

Callum rozluštil znaky na zdrcadle díky knize z Xadie a Viren při výstupu na horu dostane proslov o prdech, trošku too much cringe. ()

Bez dechu (2022) (S04E03)

První souboj série v dračím doupěti, Ezran přivítá draky na oslavě a Calluma navštíví po dlouhé době Rayla. Tohle se povedlo, dobrý díl. ()

Za zrcadlem (2022) (S04E04)

Claudie otevře kuklu a Callum konečně zjistí jak zrcadlo správně použít, bohužel se mu to ale vymstí. ()

Velká brána (2022) (S04E05)

Asi je můj humor hodně divný ale pojmenování tý slizký věci jako Pan Jiskřivý Obláček je golden :D Zatím 4. série splňuje ten chill kterej byl i u minulých sérií. ()

Dračí les (2022) (S04E06)

Pěkně no, týpek chce zabít borku za to že sfoukla svíčku a musí se kvůli tomu svolávat rada. Soren se ztratí a zbytek skupiny ho začne hledat. ()

Pod povrchem (2022) (S04E07)

Cesta k drakovi plná nástrah kterou provází malý elf a Soren potkává Claudii, kterou se snaží přetáhnout na stranu dobra. ()

Rex Igneous (2022) (S04E08)

Konečně se setkáváme s drakem a stalo to fakt za to, zatím nejlepší díl, drak byl fakt super a scéna se šátečkem pobavila :D ()

Útěk z hory Umber Tor (2022) (S04E09)

Myslel jsem že je to finální série ? Podle toho konce to totiž moc nevypadalo, ale každopádně zase super díl. ()