Elita

Španielsko, (2018–2023), 46 h 34 min (Minutáž: 40–61 min)

Miguel Bernardeau, Miguel Herrán, Danna Paola, María Pedraza, Itzan Escamilla, Mina El Hammani, Shani Atias, Irene Arcos, Ester Expósito, Ainhoa Santamaría (viac)

Tři studenti z chudých poměrů nastoupí ve Španělsku na exkluzivní soukromou školu a jejich střet s bohatšími vrstevníky skončí vraždou. (Netflix)

Recenzie používateľa Chen k tomuto seriálu (2)

Série 4 (2021) (S04)

Výrazná změna obsazení Elitě neublížila. A stejně tak jí neublížilo to, že se v případě čtvrté řady vydala trošku jiným směrem a místo kriminální zápletky (která ale také nechybí) se soustředila na vztahové peripetie. Je to trošku jiné, než na co jsme zvyklí, ale má to své kouzlo. I čtvrtá řada Elity je sexy, divoká, odvážná a výrazně líznutá telenovelou a to je to, co fungovalo už třikrát předtím a funguje znovu. ()

Série 5 (2022) (S05)

Není asi tajemstvím, že určité množství lidí bude Elitě dávat záměrně nízké hodnocení, protože odešly jejich oblíbenci, ovšem, to nemění nic na skutečnosti, že pátá řada rozhodně není rozhodně špatná a po ne úplně kladně přijaté čtvrté se v určitých ohledech vrací ke kořenům. Což znamená, že jde o sexy telenovelu s mysteriózní zápletkou (kritizovat tak seriál za nerealističnost je trochu zvláštní) a ne, stále to není okoukané a ano, některé z nových postav jsou zajímavé a mají potenciál. ()