Elitní povídky: Nadia Guzmán

• Španielsko Elite Histórias Breves: Nadia Guzmán (viac)
Španielsko, 2021, 35 min (Minutáž: 10–15 min)

Nadia se vrací do Španělska na sestřinu svatbu. Nemůže se přitom ale rozhodnout, jestli se má setkat s Guzmánem, se kterým udržuje vztah na dálku. (Netflix)

Lachtaan

Já tuhle dvojku měl během seriálu natolik rád, že jsem se na jejich poslední strávený čas nesmírně těšil a do teď nechápu, proč tu visí tak nízká čísla. Možná se tvůrci rozloučili s představitelkou Nadii až moc kýčovitě, dokud jednou ale na Elitu celkově nezapomenu, vždycky mi bude štvát, že tihle dva neměli osudem dáno skončit spolu. [viděno na Netflixu] ()

AloeB

Další historia breve prohlubuje závěr linky Nadii a Guzmána ve čtvrté sérii. Jistě, jak to dopadne, bylo víceméně jasné, vztahy na dálku jsou opravdu na hovno záležitost, takže si to ani nebudu troufat nazvat scénáristickou berličkou k lince s Ari (či jak se ta děvčica jmenovala). Mina El Hammani mi asi bude trochu chybět, v Hernánovi byla kapku nevyužitá a z jiných seriálů ji bohužel neznám. Totéž mohu říct i o druhé hvězdě snového páru - Miguela Bernardeaua bych taky ještě někdy rád viděl (mimo Elite). K samotnému bonusu, trochu nechápu, proč je to tu na ČSFD rozdělené, když to de facto funguje jako spin of minisérie, ale beru to jako možnost nahromadění si skóréčka pro Španělsko ve statistikách profilu :) ()

dubinak

Romantický vztah na dálku mezi Guzmánem a Nadiou už byl tak nějak předurčený k postupné záhubě a vzhledem k tomu, že se tato linie ještě objevuje ve čtvrté sérii, aby se postava Guzmána nějak využila, považuju tuhle sérii za nejzbytečnější. Bylo to mdlé, nudné a absolutně mě to nedojalo, protože se tu oba dva chovají jako idioti. ()