Po smrti dalšího spolužáka začíná nové vyšetřování. Studenti začínají myslet na budoucnost a při tom je trápí důsledky předchozích událostí. (Netflix)

petikacka

Tak nám ta Elita tady neustále intrikuje a vymýšlí si různé další souvztažné záležitosti až je z toho jednomu opravdu špatně. A neustále se tu předvádí to homoporno až mám pocit, že ve Španělsku je každý druhý student elitní školy gay. Na to, že homolidi jsou 4% menšina to zde vypadá, že je to úplná blbost a je jich 75%. Chvílemi jsem si opravdu připadala v totální menšině a o to zřejmě tvůrcům jde. I když nevím čeho tím chtějí dosáhnout poněvadž sexualita každého člověka je jeho věc, ale hlavně to nepotřebuje nikdo vidět, tak nechápu proč je to zde předváděno tak teploušsky sebestředně. Jinak mě to, ale pořád baví. Za mě 95% ()

Yardie

Třetí série pokračuje v duchu prvních dvou, není moc co napsat více. Nicméně, už to nemá úplně takovou kvalitu a napětí. Není to špatné, to ne, ale první dvě série mi přišly silnější, napínavější, tajemnější. Tady mi to už jemně navozovalo nastavovanou kaši. Ale pořád dobře nastavovanou. Nejsou to tedy čisté 4, takových 70%. Už se asi koncept a téma vyčerpalo, nevím, co bude ve 4. sérii, jestli se to už opravdu nepromění v nějaký seriál čistě o mladých a jejich trablech. Uvidíme. Každopádně, pořád se na to velmi dobře kouká a baví to. Howgh! ()

DonBraso

O jednu hvězdu z pěti musím ubrat.Dalo by se říci,že je vše při starém a všechno tak tomu napovídá,ale některý díly jsou neskutečně zrychlené.Hlavně co se týče lásek.Dvě nové postavy by nebyly špatný,jasně jsou spíše na rozvětvení příběhu někoho jiného,ale přeci Malick tu nehraje zrovna bláhově.Tam,kde Guzmán a Nadia v druhý sérii byly v 8 dílech na budování si dát první pusu,zde je to právě s Malickem za dva díly hotovo.Sice pak jeho příběh jde jinam,ale o těhle "maličkostech" to je celou třetí sérii,která popírá skoro vše ostatní.To,že některý ...no skoro všechny díly končí oblíbeným Cliffhangerem,aby hned v dalším dílu se začlo úplně někde jinde.Neříkám,že to nebylo i minule,ale zde jsem si toho až moc všímal.Jinak je vše při starém a stejně kvalitní jak už byl člověk zvyknutý.Jen se obávám,že u dalších sérií,prý mají být další dvě to spadne někam do typu Beverly Hills 90210,kdy už každý herec či heračka bude chodit s každým a na to se dají vždy další dvě tři nové postavy.Třetí sérka končila pěkně a tak nezbývá,než si zase počkat na čvrtou. ()

Lachtaan

Oproti přírůstkům druhé sezóny ta třetí přináší dva nejotravnější aktéry za celou historii Elity a hodně si tím pošramotí celkový dojem. Jeden z těchto nově příchozích udělá z jedné z klíčových postav předchozích dílů totálně nezáživný charakter a druhý ještě víc “na sílu” rozšíří reklamu na LGBT komunitu. Nynější vražda uděluje divákovi řádnou satisfakci, jinak ale Elita disponuje už větším množstvím chyb, než bylo doposud snesitelné. [viděno na Netflixu] ()

Mouchal

Pro mě skvělé zakončení. Postavy se opět posunuly, přibylo i pár nových (poměrně otravných) a zprostředkovali nám finále, které si zasloužili jak oni, tak my. Třetí série v ničem nezchudla, ba naopak si drží laťku stejně vysoko jako druhá a já tuhle partu prostě žeru. Občas by seriál mohl ubrat na své homosexualitě a rakovina Andera mi přišla poměrně zbytečná a seriál nikam neposunula. Naproti tomu na holky se tu pořád krásně dívá, Carla, Lu i Nadia jsou prostě kočky. Určitě to má i několik scén, které se povedly scénaristicky i filmařsky (blackout je skvělá scéna) a finální rozuzlení celkového příběhu se mi líbilo. Skupina zapomněla na rozdíly svých původů a držela spolu i v takové tíživé situaci. Píseň od Chvrches je už jen třešnička na dortu. 90% a tahle partička bude určitě chybět. ()