Omar se vrací, Iván má zlomené srdce a Isadora řeší trable se svojí nebezpečnou rodinou. Můžou si studenti na škole Las Encinas navzájem důvěřovat? (Netflix)

wesi96

3/10. To, co kdysi bylo úžasné je teď.. no víc než strašné. Nové postavy úplně ploché, za celou dobu mi nepřirostli nijak k srdci, což se divím, protože když nám ve 4. sérii představili nové postavy, tak to bylo jiné. Elite pro mě byla vždycky srdcovkou, líbili se mi i novější série, ale tahle jakoby ztratila všechno. Netuším čím to je, ale děj mi přišel strašně natahovaný, místy dost nudný a předvídatelný. Jsem jedině rád, že už to nebudou dál ždímat a 8. série bude poslední. Nejlepší děj téhle série byl kolem Isadory, její rodiny a nečekaná smrt na závěr, byla sice uspokojivá (co se týče dané postavy), ale jinak nic. ()

DonBraso

Stejná jako šestka. Sice to dosleduješ úplně v pohodě, ale ve výsledku ti to vlastně vůbec nic extra nedá. Opět jsme v sexuálních orgiích převážně u pánských análů, kdy podezírám, že někdo z tvůrců je taky. Je zde vidět absolutní kontrast při gay romanci, který je jako ze žurnálu. Nové postavy včele s policajtem, jednou pichnou a její mámou. Bohužel zde přišla větší změna. Už nejedeme, že někdo umřel nebo se jí něco stalo. Pokračujeme co bylo v šestce a navazujeme dosti kostrbatě, protože ve výsledku sledujeme úplně jinou kapitolu a hlavně to co měl Iván je najednou tabu. Ještě ten kluk co měl ty hrozný stavy, tak to byla nějaká dobrá linka, ale když se zastavíš u tety , která ke konci brečí jak kdyby to byl její syn. Inovace je průměrná, gay romance už je úplně vyčpělá a tak je úplně zbytečná, protože se to mění jak slipy. Isadora a její rodina trochu potenciál má, ale chybí tomu pořádná štáva.  Celkově je opět dost nemastná neslaná. Vždycky na to kouknu a jsem v cíli, ale už díky bohu osmá řada bude konečná. No jestli:) 50% ()

Aleix

Je to o ničem. Jaký to úpadek oproti prvním řádem. Děcka jsou děsně otravný ,tupý a nesympatický. Zápletka o hovně a série se snaží zaujmout snad homo a trans otevřeností. Dobrá, španělská mládeží, když vás to baví .Já sérii nedokoukám a s Elitou končím. Ale Maria Pedraza , Bernardeu, Herrán ,kteří dávno seriál opustili zůstanou mými mladými oblíbenci. ()

Mr.Ward

Hodně slabé 4 hvězdy… já, který seriálu fandil i mezi 4 a 6 sérií, kdy ostatní brblali, jsem dost rozladěný a zklamaný… takhle ne. Další a další nové postavy, jejich příbehy a osudy veskrze nezajímavé, zápletky už nejsou ani šokující, ani přehnané - jsou vám tak nějak jedno. No, uvidíme co finálová osmička. Já bych vrátil všechny postavy, co tam kdy byly, a rozjel ještě jedno pořádný drama. Když už, tak už! ()

Praxis

Proti prvním dvěma řadám kvalitativní pád dolů. Ostatně už předchozí dvě řady za moc nestály. Sedmá řada nicméně propadla výrazně dolů. Tady už nepomůže ani krimi zápletka přitažená za vlasy. Elita byla moc fajn, ale teď už je to jen seriál vršící jedno tupé klišé za druhým. 40% ()