Elita

Španielsko, (2018–2023), 46 h 34 min (Minutáž: 40–61 min)

Miguel Bernardeau, Miguel Herrán, Danna Paola, María Pedraza, Itzan Escamilla, Mina El Hammani, Shani Atias, Irene Arcos, Ester Expósito, Ainhoa Santamaría (viac)

Tři studenti z chudých poměrů nastoupí ve Španělsku na exkluzivní soukromou školu a jejich střet s bohatšími vrstevníky skončí vraždou. (Netflix)

Recenzie používateľa Mr.Ward k tomuto seriálu (3)

Série 4 (2021) (S04)

Na začátku 90’s bylo Beverly Hills. Na přelomu 00’s byl Dawsonův svět. Na přelomu 10’s Gossip Girl. Všechno je pryč. Teď je tu ELITA! A perfektně vystihuje definici moderního teenage dramatu. A zařazuje Španělsko (po boku La Casa De Papel) mezi světovou špičku. Když pominu, že se vlastně po čtvrté jede podle stejného mustru, vůbec ničemu to nevadí. Tam prostě sedí všechno. Herci, příběh, perfektní (OPRAVDU PERFEKTNÍ) hudba, nové postavy, ten feeling kolem toho, to drama, ty vtipný scény, ty fakt HOT scény... A za mě překvapení, jak tvůrci jednu otravnou postavu z minule série dokázali povznést na jednu z nejlepších postav 💃 ()

Série 5 (2022) (S05)

Po páté se dostáváme do světa Elity, a kdybych chtěl být zlej, tak řeknu - je to pořád dokola. Já ale zlej být nechci, protože mě to furt zatraceně baví. Je to pořád napínavý, sexy a zábavný. ()

Série 7 (2023) (S07)

Hodně slabé 4 hvězdy… já, který seriálu fandil i mezi 4 a 6 sérií, kdy ostatní brblali, jsem dost rozladěný a zklamaný… takhle ne. Další a další nové postavy, jejich příbehy a osudy veskrze nezajímavé, zápletky už nejsou ani šokující, ani přehnané - jsou vám tak nějak jedno. No, uvidíme co finálová osmička. Já bych vrátil všechny postavy, co tam kdy byly, a rozjel ještě jedno pořádný drama. Když už, tak už! ()