Láska, pomsta nebo miliony fanoušků? Na škole Las Encinas letos prostě každý po něčem touží. Jenom aby to ale všichni vůbec přežili! (Netflix)

RoKar

Ze seriálu, kde se řešilo zvrtnutí se událostí na škole určené pro smetánku a lepší společnost po příchodu lidí z nižší vrstvy se stává propaganda, nelíbí se mi že to slovo musím použít, moderních společenských problémů? Nechápejte špatně, jsem rád, že se snaží tyto problémy vystihnout, ale Netflix si k tomu může udělat jiný seriál a neničit skvělou atmosféru seriálu, který tak skvěle fungoval. Ale neudělá to a proč? Protože pokračovat v něčem, co už si společnost spojila s dobrou podívanou se prodává mnohem lépe, než něco nového, co se mezi lidi nemusí tolik dostat. Seriál zemřel po 3. sérii a úplným odchodem původního hereckého složení. Nyní se nejedná o Elitu a jejích dětech na škole, nýbrž o místo, kam může podle nových postav přijít už úplně každý, kdo si řekne, že tam chce. Nové postavy influencerů, kteří se jen tak na sílu zjeví a najednou se řeší jejich vztahové problémy? Na sílu připnuté trans tabu a snaha poukázat na transfobii? Za mě jedno velké ne! 3/10 ()

veronica_mac

Nutno konstatovat, že po 3. sérii jsem se velmi přemlouvala, abych pokračovala, ale vždycky jsem se nějak kousla a asi i ze setrvačnosti došla až sem. Musím říct, že po hodně slabém rozjezdu v 6. sérii to nakonec tolik nebolelo a závěr a celkový dojem byl dobrý, určitě o něco lepší než v případě předchozí série. Na 7. řadu se těším, je mi dost sympatické, že rozvíjí jiné postavy (Isa, Didac ect.). Závěrem chci vyzdvihnout volbu hudby v této sérii, vsadili na silné karty, a to se myslím v celkovém dojmu vyplatilo! ()

Lachtaan

Je velká škoda, kam se Elita musela v průběhu svého působení propadnout, její počátky jsem miloval, abych nástavec od 4. série skoro nenáviděl. Ale až doposud. Pátá řada mě skoro bolela dokoukat, nerad ale nechávam věci otevřené a dojel jsem s velkým sebezapřením. Oznámení nynější šesté sezóny v tak krátkém rozestupu mi už chtělo pít krev, když jsem ale zkusil a vydržel, nejde vůbec o takový průser, jak bylo prezentováno hlavně skrze naprosto přepálený trailer. Ano, stále jsme ve vodách průměru, stále se spousta postav chová naprosto idiotsky, ale svým způsobem jsem se dokázal na tuhle skvadru adaptovat a s konečně slušným cliffhangerm tu budu i u té (bohužel?) oznámené sedmé sezóny. [viděno na Netflixu] ()

DonBraso

Neříkám, že jsem si to slušně nedal, ale ta postupná tendence dolů v příbězích tam prostě je. Do půlky jsem si doufal, kde je ten ředitel a díky bohu nakonec opět sehraje docela menší náběh na další story, kterou čekám, že úplně tvůrci opět rozseknou. Trochu mě už právě nebaví tahle linka mezi rodinou, kde musí hrát prim trojlístek, který není úplně z těch nejsympatičtějších lidí co musíte vidět. Konec jsem skoro uhodl celý, na to je tu pár postav, který vůbec nemají nějaký smysl. Linka okolo Isador a Ivána vlastně drží celou konstelaci hvězd, kde se to snaží vnucovat novým párem. Hodně se to celé opakuje, na parketu jsme zde více než je zdrávo. Sice je to opět skvěle prostříhaný a ty pozlátka okolo a i ty sledování dílů by se dalo říci, že ne přímo nudí, ale tak nějak plinou bez špetky něčeho zajímavého. Tahle Elita už měla skončit a místo toho dostaneme sedmou sérii. 50% ()

Franche

Když se z oblíbeného seriálu stane žumpa, která nutně musí obsáhnout všechny speciality dnešní doby. Když odmyslím fakt, že koncentrace gay-bi-trans a nevím čeho všeho je v této škole nejvyšší na světě, tak nesympatické postavy, které mě vyloženě iritují, jsem dlouho nezažila. Nedokoukám. Stalo se z toho ani nevím co. Škoda. První tři série byly moc fajn. ()