Ari, Mencía a Patrick se vrací do školy pevně rozhodnutí hodit problémy v rodině za hlavu. Isa otevře svůj klub ve velkém stylu. (Netflix)

Praxis

Tak definitivně se seriál zvrtnul v totální ujetost. Hetero Ari se snaží sbalit trans Nica, gay pár má problémy s gay otcem, Lesba (?) Mencia jede po hetero páru, (jde po tý holce, nebo spíš po klukovi?) kde chlapec má choutky v BDSM. OMG. Kdysi výtečný seriál, který na krimi pozadí nám dal kouknout do života španělské smetánky se stal v totálního propagátora LGBT+ scény (a to opravdu nejsem nějakej upjatej konzerva, ba naopak...). Jediná opravdu zajímavá linka, kvůli které to asi dokoukám, je ta Isadorina a její vyrovnávání se se znásilněním. ()

LachtanShows

Limonáda je v honičce sama se sebou zpátky po pouhém půl roce a je to na ní znát každým coulem. Sledovat některé zdejší linky se bude zase rovnat dobrovolné eutanázii a já si budu po těch 8 hodinách nadávat, že jsem radši nedělal něco užitečného. ()

DonBraso

Bohužel rozjezd šesté řady je opět neustále stejný a opakující chyby už prostě nelze přehlédnout. Když jsem si projel konec páté, tak jsem si říkal, proč šestka absolutně ignoruje některé postavy ba co víc, oni zde vůbec nehrají. Omar či Rebeka tu prostě nejsou. Ředitel školy minutu a přitom o tom celém ta pátá série byla. Tvůrci absolutně ignor a začneme to rozjíždět kolem všech etnik a trans všeho. Postupem dalších dílů to už sice je o malinko lepší, ale opět se tam najde plno sena, který nemá divák hodno strávit. Uvidím co poslední tři díly, ale ten plamínek naděje bude zase titěrnější než byl předtím.50% ()