Město podivínů

• Česko Freaks (festivalový názov) (viac)

Sedmiletá Chloe, která žije s otcem zavřená v domě, žije ve strachu a fascinaci z vnějšího světa. Protože je jiná než ostatní, je pro svět nebezpečná a svět zase pro ni. Aspoň tak jí to bylo řečeno. Přes zákaz otce jednoho dne vyjde z domu k autu starého zmrzlináře. Stařec je jejím dědečkem a věří, že jeho dcera, Chloeina matka nezemřela, ale žije. Chloe brzy přichází na to, že pravda není tak jednoduchá. Zjišťuje, že otec má v něčem pravdu, když se probudí její schopnost telepatie. Nebezpečí je opravdu reálné. (JOJ Cinema)

injoy

Ať se jdou komixoví hrdinové zahrabat. Tohle byla pecka. Vyvolení na druhou. Začátek působí zvláštně, ale jakmile se to rozjede, máme tu originální superheromovie. Čím méně o filmu víte,tím víc se vám bude líbit. ()

jauahaoas

Tak ta Chloe je opravdu krásná. V 9 letech mít obličej téměř jako dospělá, to muselo dát zabrat výběrčím ksichtů....a Bruce Dern, i s chlupama v nose velmi dobrej. Má to celkově něco do sebe, asi přestávám vycházet z domu ven. ()

Accuphose

Tak jsem si spravil chuť... tenhle snímek je zářný důkaz toho, že k výbornému filmu vám stačí skvělý námět, scénář a režie a potom už ho můžete natočit skoro za pět padesát. Oproti barvě z vesmíru, tam funguje naprosto všechno. Někdo má možná u Sci-Fi rád lacinýho nagelovanýho panáka s ledkama na hrudníku, ale za mě vítězí hloubka a ne naleštěná bída. Přesvědčivejch 100%. ()

AfroCmx

Na to že se většina filmu odehrává v jednom domě, lépe řečeno v jednom dětském pokoji, tak uplna paráda. Byl jsem velice spokojený. ()

TheKleofa

Jaký smysl proboha má tento film? Kdyby to byl jeden díl seriálu, tak asi dobrý a možná se podívám i na další díl. Ale film? Supermani co zničili Dallas, se schopností hypnotizovat a létat vzduchem, seriously? ()

Xmarc

Celou dobu jsem myslel, že se dívám na Freaks, nechal se napínat exponenciální křivkou překvapování, která s postupem děje gradovala o 106, až na úplný konec přišlo překvápko největší - on to nebyl Freaks, ale Superman(ka)... ten šmejd už je snad úplně všude. Škoda, jinak by to bylo za 5 hvězdokup. ()

Tomulka

Velmi originální a hodně zajímavé. Dbal bych rad a díval se rovnou na film bez zjišťování čehokoliv o něm! Mně se to vyplatilo. ()

brkerez

Kdybych byl objektivní, tenhle film si bez debaty zaslouží ⭐⭐⭐⭐ jak vyšitý. Skvěle vymyšlený, napsaný, plný nápadů a docela dobře zahraný. Subjektivně sem se bohužel hlavně v první půlce pořád ošíval, chodil do lednice a prostě se trochu nudil. Něco tomu chybělo, řek bych že hlavně 💵💵💵💵 ()

EternalS

No doprdele, čekám, kdy se začnou udělovat dětské Oskary nebo něco podobného, protože výkon devítileté Lexy Kolker byl naprosto profesionální. Naposledy mě podobným způsobem uchvátilo herectví malého Jacoba Tremblaye ve filmu Room (2015). ()

FUTURE GATE - Sci-fi Film Festival 2019

FUTURE GATE - Sci-fi Film Festival 2019