Potomok

• Česko Potomek (viac)

V rovnakom čase ako prišiel na svet malý Miles, sa na inom mieste odohrala tragédia. Dve zdanlivo nesúvisiace udalosti sa o niekoľko rokov prepoja desivým spôsobom. Milesova mama Sarah so znepokojením sleduje synovo nevyspytateľné a agresívne správanie. Postupne sa zmieruje s myšlienkou, že malého chlapca ovláda nejaká zlá, nadprirodzená sila. Musí potlačiť svoj materinský inštinkt milovať a chrániť vlastné dieťa a podrobiť ho testom, aby pochopila, prečo robí tie hrozné veci. Chce sa za každú cenu dozvedieť pravdu – kto alebo čo získalo moc nad jej synom. Odpovede na všetky otázky sa skrývajú hlboko v minulosti a Sarah čoskoro pochopí, že skutočnosť je ďaleko horšia ako jej predstavy... (Forum Film SK)

Solverino

Dost průměrná záležitost, která začne být zajímavá až v poslední třetině. Chlapec hraje celkem dobře, ostatní herci mu dělají toporně stafáž. Nic extra nečekejte, jen 100x převařený klišé. ()

SAINTS

Slaby pribeh odsypa podla divackych očakavani hlavne v prvej polke,neskôr nasleduje niekolko zvratov s postaršim hypnotizerom a synčekom Milesom,ktory o dušu škaredo nadava a oplzlo šemoti cudzym jazykom.Okolie sa sprava priliš ležerne a tažkopadne siaha po riešeniach.Pri sledovani priemerneho Potomka sa bude divak priemerne bat. ()

jokino

Filmu dávam lepšie 2*. Nie je zlý, ale pri sledovaní som mal pocit, akoby som sa pozeral na kópie viacerých pod.filmov, už dávnejšie natočených a viac krát videných. Dej filmu je dosť nenápaditý, miestami nudný, príbehovo sa nijak extra nerozvíja. Scenár mi pripadal dosť deravý a všetko bolo zostrihané akoby velmi na rýchlo. Navyše, ako býva za posl.čas dosť zvykom, v trailery bol ukázaný takmer všetok základ, takže diváka už samotný film nemá velmi čím prekvapiť. A koniec bol silno predvídateľný. Žeby otvorené zadné dvierka pre pokračovanie? ()

drsnyPatko

Na film jsem šel bez jakéhokoliv očekávání a udělal jsem dobře. Ničím totiž příliš nepřekvapil. Oceňuji originální nápad a taky několik povedených lekačkových momentů. Téma reinkarnace je dost tajuplné samo o sobě. Palec dolu za dost předvídatelných momentů a samotný závěr, který je zklamáním. Každopádně jako hororová oddychovka asi fajn. ()

Valenta28

Stejně jako můj známý dávám čtyřku. Film je asi ten nejlepší letošní horor, který jsem viděl. Nápad byl originální a ne nic fádního. Nervy často byly na pochodu, takže paráda. Ještě se chci podívat na The Russian Bride, takže pokud bude lepší, bude to zatím nejlepší letošní horor. Tento je zatím na prvním místě. Vřele doporučuji! ()

moviepill

Podobných filmov je vo filmovom fonde pomerne dosť, napriek tomu som bol na tento kúsok zvedavý. Upútal ma plagát, trailer už menej. Myslím, že v naratívnej zložke je film dostatočne silný, aby vás po dobu sympatickej stopáže udržal pri obrazovke. Na druhej strane je to dosť opatrný, film. Jump-scares sú , detský predstaviteľ zaujme výzorom aj hereckým darom . Na osamelý večer pre trochu strachu je to vhodný titul . A prosil by som sequel. ()

J.Mayen

Jak uz napovidaji negativni komentare, film je opravdu predvidatelny a rodice musim priznat opravdu na par facek a totalne neschopny, kdy rozum zustava stat nad jejich chovanim a uvazovanim. Mne maly Miles (Jackson robert Scott) byl jako postava a herec velmi sympaticky a da se rict, ze prevysoval herecke vykony nejen svych vrstevniku ale vsech dalsich hercu. Pokud se bude venovat herecke kariere tak to dopracuje velmi daleko a ocekavam ze dosahne i na nekolik oscaru. Na me film fungoval a pusobil a velmi dobre rozumim negativnim hodnoceni zde, ze podobna tematika tu uz nekolikrat byla, ale proc ne po nekolikaty kdyz film spickove natoceny? ()

jkpj22

Přemýšlel jsem, ale na tři hvězdy to nedosáhne. Jedna lekačka, co zafungovala, solidní scénář, ale prostě mě to o svých kvalitách nepřesvědčilo. ()

srolyma

Čekal jsem variaci na Damiena nebo jiné čertovské dítko a tady šlo o reinkarnaci ve stylu Chuckyho. A navíc nic moc. Žádná atmosféra, předvídatelný děj, akce (čti krve) pomálu. Ale závěr byl celkem vydařený. ()

Marcas

Pěkně natočený horor, který je solidně zahraný, a který je dokreslen mrazivým soundtrackem. Děj je lehce předvídatelný, ale v celkovém kontextu to ničemu nevadí, neboť konec přeci jenom překvapí. Líbil se mi neobvyklý a originální pohled na reinkarnaci. Co se týče strachu, tak při asi dvou momentech jsem se velmi solidně leknul, takže za to body hore. Za mě určitě jeden z těch lepších hororů, které jsem kdy viděl. ()

xxmurphyxx

Pozreť sa dalo a v podstate ma ani nič extra na tom nesralo, ale film sám o sebe, či už námet alebo prevedenie je prachsprostý priemer, natočený milión krát, bez kúska invencie. Jediné čo sa fakt vydarilo a pridalo na hororovej zložke bol ten malý fagan a maďarčina. Neskutočne odporný jazyk. ()