V důsledku dalšího útoku se jejich podezření vůči Davidovi prohlubuje a jeho nervozita se zvyšuje. (Netflix)

Kaka

Z plnokrevného akčního thrilleru se Bodyguard plynule překlápí do prvotřídní kriminálky/procedurálky plné výslechů, potenciálních špionů a zprofanovaného politického aparátu. Svěží, napínavé, aktuální. ()

castor

Uvidíme, jak se tvůrci, kteří si solidně pohráli s aktuálními tématy, nakonec vybarví. Zatímco po prvních dvou dílech jsem si říkal, že Bodyguard je v mnoha směrech výtečnou žánrovkou, u které jsem chtěl hned další díl, teď to začalo místy drhnout a ty scenáristické nedostatky jsou stále víc viditelnější. Přešlapů prostě tvůrci nadrobili celkem dost. Okolo Davida je dusno. Tohle už nemůže být náhoda a čeká ho výslech. Bodyguard je bezradný a odhodlá se k zoufalému činu. Ovšem někdo byl v jeho bytě a zatím tak kolegy oblbuje historkou s plynovým vařičem. Nakonec výrazně pomůže s výslechem Nadii, sebevražedkyně z vlaku. ()

tron

Fúha, tak ak neskôr nepríde twist, ktorý poprie ten z epizódy 4, tak epizóda 4 ponúkla poriadne drsný zvrat, ktorý zrejme nikto nečakal. Stále mi vadia prehnané stopáže jednotlivých dielov, nebezpečne sa blížiace k hodine, čo je ozaj nezmyselne veľa. Každopádne štvrtá časť je dobrým reparátom, nakoľko tretia skutočne bola dosť biedna. Tu sa dupe na plyn od začiatku do konca, je to napínavé a ukazuje sa zamotanosť prípadu v celej jeho veľkoleposti a komplikovanosti. ()

Radko

Dozvieme sa, že vnútri jednotlivých frakcií vlády i tajnej služby akéhokoľvek a akokoľvek demokratického štátu zúri neľútostný boj. Niekedy s fatálnymi dôsledkami. Ja len dodávam: no a? Veď o tom všetci vieme. Alebo minimálne tušíme. Čo do kvality série: uravéň badigárda bez perimén. Nivó stabl. ()

Esgalnor

Tomuhle se říká pořádnej zvrat v ději. Tleskám, čtvrtá epizoda plnohodnotně kompenzuje o něco slabší předcházející. Napětí by se dalo krájet, nikomu se nedá věřit, příběh je zamotaný a postupně to je natolik pohlcující, že ta hodina uteče extrémně rychle. Je to sice náročnější na sledování a je potřeba dávat pozor, ta neskutečná kvalita je ale výbornou kompenzací. Zatím senzační, snad si to udrží úroveň až do konce. ()