Dr. Lily Houghtonová cestuje z Londýna do amazonskej džungle na vedeckú výpravu a naverbuje si ako sprievodcu kapitána Franka Wolfa, aby ju dopravil na jeho starej ledva plávajúcej lodi do mesta La Quila. Dr. Lily Houghtonová je v nepreniknuteľnej amazonskej džungli odhodlaná nájsť staroveký strom, ktorý disponuje zázračnými liečivými schopnosťami a má potenciál zmeniť budúcnosť medicíny. Počas výpravnej cesty táto totálne odlišná dvojica narazí na nespočetné nebezpečenstvá, dobrodružstvá a tiež nadprirodzené sily, ktoré číhajú v nepreniknuteľnej kráse bujného dažďového pralesa. Ale ako sa približujú a odhaľujú tajomstvá strateného, zázračného stromu, osud Lily, Franka a tiež aj samotného ľudstva začína visieť na vlásku. (Cinemart SK)

RAFT

Rock a zase džungle .A že, se vyplatilo .Disney zase dokonalý film .Dobrý dobroružný film .Emily Blunt dobrá .Za mě 70% ()

Godhaj

„You are deeply unpleasant.“ To samé bych mohl říct o tomto filmu. Ze studia Disney se stalo naprosté dno hollywoodské zábavy. Špatný scénář vytváří postavy bez špetky chemie, dialogy působí nuceně, natahované vtipy mi působily až fyzickou bolest a ze zběsilého střihu mě bolely oči. Přitom Johnson i Bluntová jsou mimořádně sympatičtí herci. Tady se ale potýkali s takovou neschopností tvůrců, že neměli šanci mě zaujmout. Navíc, jak je u Disney zvykem, je film protkán narážkami na jimi proklamovanou social justice, což je vysloveně odporné. Tímto filmem jsem s Disney naprosto skončil, další filmy od nich již nebudu sledovat. ()

alldo.raine

Dětští/rodinní rádoby piráti z Karibiku. Dnešní klasická Disneyovka, a to v dobrém i ve zlém. Klasickej průměr, který ale pořád docela baví a pěkně uteče. ()

JohnZ87

Perfektní dobrodružná Disneyovská zábava pro celou rodinu, která lehce připomíná mix Fraserovské Mumie a Pirátů z Karibiku. Děj skvěle odsýpá, postavy jsou sympatické a chemie mezi nimi funguje na výbornou. Filmu nechybí humor ani emoce a není tu sebemenší prostor pro nudné pasáže. Jedinou výtkou může být snad ta malá a snadno odpustitelná hrstka typických filmových klišé. 85% ()

boo-boo

Som cieľovka tohto žánru, keď sa hľadá poklad v džungli (a duplom keď celé to imituje la belle epoque), stačí mi ku spokojnosti úplné minimum - mne sa páči aj nové Jumanji, neklamem. Takisto som cieľovka tej krajšej polovice castu, ktorú nekriticky zbožňujem. Napriek tomu všetkému neviem Jungle Cruise dať vyššie než rýdzo priemerné hodnotenie, lebo hoci je tam všetko, čo tam byť má, celé to nedrží pokope, postavy neťahajú, zápletka neťahá a je to fakt ako spotrebná jazda na kolotoči. ()

Clark_Kent

Pro dobrodružný výpravy, jsem byl vždycky stavěnej. Klidně bych se na Expedici v džungli přihlásil. Když bych pominul ty otravný digitální triky, tak bych to vykompenzoval dobře zvoleným humorem. Ten humor pocházel hlavně z úst D. Johnsona. Opravdu tu komičnost v sobě má a patřičně s ní vyniká. ()

papadoce

U Disneya ukoristili veľkého Dwaynea a rozhodli sa natočiť dobrodružnú blbôstku spolu s krásnou Emilkou Bluntovou. Rozprávkovo krásnou mimochodom. Znie to ako super plán. Disney tiež povedal, že na takú zostavu potrebuje veľký kapitál a taktiež povedal, keď už tak už a prihodil nejeden miliónik na efekty a tak vôbec na všetko. A že je to vidieť. Lenže, pri všetkej tej načančanej paráde sa zabudlo na to základné pre dobrodružné filmy. Na zábavu, teda presnejšie na humor. Ten absentoval do značnej miery. Nie úplne, ono to malo svoje chichi momenty, ale na tak dlhý drahý biják dosti málo. Takže vo výsledku sa máme možnosť dívať na skutočne farebnú, peknými ľuďmi stvárnenú, dvojhodinovú, celkom slušne nelogickú, všednosť. Síce pomerne dobre natočenú, síce vďaka Emilke veľmi sexovitú a vďaka Rockymu aj sympatickú, ale stále tak trochu nudnú všednosť. K tej nelogike asi len toľko, že ak sa naši hrdinovia plavia od začiatku protiprúdu amazonky, ako je možné, že sa priplavia ku vodopádom zhora. Fíha, scenárista by asi teraz odpadol, keby som mu dal túto otázku na tlačovke. Na druhej strane, práve vďaka sympatiám hercov a peknému vizuálu, sa na to dá dívať a divák vydrží celé dve hodinky, lebo stále bude dúfať, že sa zabaví. A občas aj áno, ale väčšinou ani nie. Čas teda ubehne, a na konci zostane iba pocit, že ono to bolo niečo ako Piráti Karibiku, ale bez komického Jacka Sparrowa. Asi je to aj škoda, že to takto dopadlo, lebo malo to rozhodne potenciál tými novými pirátmi aj byť. Filmík je to pohodový a určite troj a viac hviezdičkový. Už komu ako sadne. A jaguár bol nádherný. Dobré. ()

TaNya_

Nebylo to zdaleka tak zlé jak jsem čekala. Krásně jsem u filmu vypla, CGI pohádkové barvičky mě skoro ukolébaly a nějaká ta akce a humor mi to koukání zpříjemnily. Za mě úplně nejlepší ty hrozný džouky :D. ()

Najt

Tady jsme se rozhodoval poměrně dlouho mezi 3 a 4 hvězdami, a protože to je fantasticky natočené výpravné dobrodružství do světa jungle, tak dávám spíš 4*. Některé efekty byly naprosto parádní, prostředí a svět, tak na to se krásně koukalo a herecké obsazení bylo skvělé. To pozlátko má tenhle film vynikající a proto hvězdu přidávám. Příběh taky vůbec nebyl špatný. Bylo to zajímavé, dobrodružné a příjemné. Je to trošku nefér vůči cestě na tajuplný ostrov, protože ta se mi líbila více, takže 3 a půl. ()

Maniik88

Tak to sa fakt nepodarilo. Vtipy hrozné. Dej trápno-zlý. Občas mizerné efekty. Príbeh tak trochu piráti z Karibiku. Postavy ma tiež nezaujali, až na Emily. Vďaka nej som to vôbec dopozeral. Je to akoby rozprávka pre deti. Ale pre tie najmenšie to nie je vhodné a staršie to už baviť moc nebude. Romancu Rocka a Emily som vôbec neuveril, ani to ich iskrenie. Takže za mňa celé zle až na Emily a pár akčných scén. No a trápny záparók s ponorkou... fakt zlé. ()

CaladanChmur

D.Johnson je herec tak z 10%.Plochý jak žehlící prkno a E.Blunt je herečka,která se nehodí pro podobný typ filmů.Nevěřil jsem jim ani prd.Vyhněte se tomu obloukem.Ztratíte jen čas. ()

ACDCKL

Rozhodně to není takový WOW jako Mumie z roku 1999, ale i tak jsem si u filmu báječně odpočinul a je to vcelku hezké. V podstatě akční popcornová jízda, u které se nemusí moct přemýšlet. Emily Blunt je dobře vybraná do této role, Dwayne Johnson má svoje chvilky, ale asi do této role bych si dokázal představit někoho jiného. Takové 3,5 hvězdy si to určitě zaslouží, se zaokrouhlením do dávám spíše nahoru než dolů. ()

george82

Na Disneye mě to mile překvapilo. Štve mě na něm totiž, že skoro do každého “svého” filmu cpou písničky. Tady to bylo ok a navíc v baladicky španělských tónech Nothing else matters si mě získali hned na začáku. Milé překvapení. ()

Dejvecd

Bavil som sa. Nová Disneyovka ma prekvapivo nesklamala a ja som z kina odchádzal spokojný. Tento film nie je dokonalý, je to taká blbostička, ktorá trpí na obyčajnom deji a veľkej predvídateľnosti, takže diváka tu v podstate skoro nič neprekvapí a už od začiatku je vám jasné ako presne tento film skončí. Ja som si to však aj napriek tomu užil. Chémia medzi ústrednou dvojicou Johnsonom a Blunt funguje na jednotku a ja som sa na ich vtipkovaní poriadne nasmial. Každá postava dostáva primerané množstvo priestoru na to, aby ma zaujala a každá postava ma svojím spôsobom bavila. Či už trojica nemŕtvych Španielov, alebo nemecký princ, či MacGregor, ktorý tu má s Johnsonom zaujímavý rozhovor, ktorý ma prinútil vyroniť jednu slzičku. Nakoniec musím ešte pochváliť pekný vizuál a zaujímavé akčné scénky. Pekná Disneyovka, ktorá aj napriek svojej jednoduchosti príjemne pobaví. 7/10 (Videné v kine so slovenským dabingom) ()

PlayEasy

Tak jsme si konečně před pár dny opět udělali čas na návštěvu kina, a přestože na plátnech řádí Sebevražedný oddíl či Ryan Reynolds ve videohře, my jsme zvolili tuhle dobrodružnou pohodu s Rockem a Emily Blunt, která nás lákala už od samotného traileru. A vůbec nejsme zklamaní! Prostě film do pohody plný povedených vtipů a dobré akce, a byť je to vlastně celé jen CGI břečka a vykrádá to Mumii, Indyho, Piráty a kdovíco ještě, tak my jsme se bavili a to je přece priorita, ne?! 75% ()

johnsnow

SPOILER ALERT: Prekvapilo. taký slabší odvar múmie ktorý síce má tri prdele klíše a občas fekálný humor ale rozhodne fajn dobrodružstvo. Akurtá plemons ako princ bol až príliš drblý. 13. 9. 2021. Po prejdení filmu hlavou som si uvedomil, že nemôžem dať 4* pretože áno princ si zaslúžil skapať ale conquistadori nie a navyše tá najväčšia sviňa, teda Rock to prežila. ()

Emily Blunt jako první skutečná detektivka

Emily Blunt jako první skutečná detektivka

19.10.2023

Režisér Jaume Collet-Serra (Mělčiny, Black Adam) si již poněkolikáté zopákne spolupráci s produkční společností Seven Bucks Dwaynea Johnsona a pro studio MGM nyní natočí snímek Kate Warne. Hlavní… (viac)

Sebevražedný oddíl diváky do kin nezlákal

Sebevražedný oddíl diváky do kin nezlákal

09.08.2021

Studio Warner Bros. má možná jeden z nejchválenějších komiksových blockbusterů za poslední roky, jenže v kinech se novému Sebevražednému oddílu vůbec nezadařilo. Snímek režiséra Jamese Gunna (Strážci… (viac)

Dwayne Johnson ve vánoční komedii

Dwayne Johnson ve vánoční komedii

01.07.2021

Herec Dwayne Johnson je dnes možná považován za akční superstar, čas od času se ale nebojí i trochu odvázat a natočit jednoduchou dětskou komedii typu Víla Zuběnka. A jeho nejnovější snímek od… (viac)

Disney ruší letní sezónu

Disney ruší letní sezónu

04.04.2020

Další týden za námi a situace ve světě se nijak zásadně nemění. Naopak, s blížící se letní sezónou čím dál více lidem dochází, že se kina jen tak otevírat nebudou, a i poté to bude velmi pomalý… (viac)