Jumanji: Vitajte v džungli

• Česko Jumanji: Vítejte v džungli! (viac)

Po tom, čo štvorica študentov objaví starú hraciu konzolu, sú vtiahnutí do fantastického sveta Jumanji. V ňom sa z nich stanú avatary, ktorých si na začiatku hry vybrali - z nevýrazného Spencera je razom mocný dobrodruh, svalovec Fridge sa zmení na drobného génia, z krásnej blondínky Bethany je zavalitý profesor a nemotorná Martha sa premení na odvážnu bojovníčku. Jumanji však nestačí len hrať, Jumanji sa hrá s vami. Aby hrdinovia v hre nezostali uväznení naveky, musia zmeniť svoj pohľad na svet, no najmä samých seba... (Itafilm)

DavHav

Z kina odcházela spokojená celá má rodina. Takže asi ideální rodinný film pro 21. století? Originalitou nezahýří, ale pobaví nadprůměrně. ()

CampaHD

Imax 75% - príjemné a konečne mi 1x nevadí black. Nie je to pecka ale príjemné zábavné. Jednotku mám rád a toto je iné. A Tak to treba brať. Potešilo. ()

J.Crusader

Hlavně v tomto filmu nikdo nehledejte spojitosti s původním geniálním Jumanji. Toto je moderní akční digitální splácanina pro náctileté a s tajemností a mystičnem původního filmu nemá nic společného. Navíc ten digitál z těch zvířat přímo čiší, nečekejte rozhodně něco jako v Knize džunglí. Nicméně podívat se na to lze a má to v pár okamžicích i světlé chvilky - jen člověk opravdu musí úplně vypnout mozek a obrnit se proti některým vyloženým nesmyslům. Bohužel průměr, který se rozhodně klasikou, na rozdíl od svého předchůdce, nestane. ()

milaninoo odpad!

Co Hollywood přetočí v úpravě pro teenagery příště - Kmotra, Schindlerův seznam, Zelenou míli? Nejnověji padla za oběť středoškolské mánii rodinná podívaná z roku 1995 Jumanji. Do kin jde pod názvem Jumanji: Vítejte v džungli! od 21. prosince a místo dětí posílá do záludné hry dorostence jako ze seriálu Beverly Hills 90210 Ovšem studenti ze seriálu z 90. let byli zralejší než jejich novodobí vrstevníci, kvůli nimž se původně desková hra Jumanji nyní proměnila v počítačovou verzi. Když se dostanou do slibované džungle, mají sice dospělou podobu hráčů, které si zvolili, ale ještě nikdy se nelíbali ani neokusili alkohol. Že by Rychlé šípy před maturitou? Skoro to tak vypadá, protože nejméně desetkrát si navzájem udělují poučky, že si musí navzájem věřit, že ze všeho nejdůležitější je tým, že dohromady to dokážou. Co v dětské verzi lze přijmout jako výchovný prvek, mezi dospívajícími tahá vyloženě za uši. Navíc se únavně plýtvá časem, než se na scénu uvede čtveřice poškoláků, kteří i pak ve změněné podobě, při každé pauze mezi útěkem a bojem, probírají hlavně vzájemné vztahy či charaktery. Akce obsahuje všechno, co už dávno a lépe zpracoval nejen klopotně opisovaný Indiana Jones: šelmy, hady, vodopády, komando na motorkách. Snad pouze vrtulník mezi nosorožci obsahuje nápad. Od pastičky k pastičce, tedy od levelu k levelu, se hrdinové posouvají nejen přískoky, nýbrž i proslovy, z nichž usilovně dolují humor. Je však paradoxně dětinštější než v původním filmu, takže se nabízí otázka, pro koho vlastně zdánlivě „dospělejší“ film Jumanji: Vítejte v džungli! vznikl. Podle všeho se natočil proto, že si Dwayne Johnson chtěl zahrát dalšího svalnatého reka. A když se po smrti Robina Williamse, herce původního snímku, zvedla proti zamýšlené předělávce vlna nevole, prohlásil Johnson, že nepůjde o remake, nýbrž o pokračování a hlavně prý poctu Williamsovi. Při nejlepší vůli se však ve filmu Jumanji: Vítejte v džungli žádný hold najít nedá. To spíše u diváka vyvolá nostalgii spojenou se zážitkem z dětství - jenže proč by vlastně takový pamětník chodil do kina, když sám je dávno dospělý a novinka se věnuje teenagerům? Leda kvůli vánočnímu stromku ve finále. Zdroj: https://kultura.zpravy.idnes.cz/1-dojmy-jumanji-011-/filmvideo.aspx?c=A171212_123604_filmvideo_spm Tohleto musel natočit jedině nějakej RETARD!!!! ()

tortillahot

Cakal som lepsiu zabavu ako ponukla stara verzia. Zial vysledok sa nedostavil. Napad s vyberom postav a nasledny vysledok toho, kto sa v akom tele ocitol bol fajn a pobavil ALE to bolo asi vsetko. Ukazky boli lepsie ako samotny film. A celkovo musim priznat, ze toto je zabava pre deti. Lutujem, ze som stratil cas straveny pri tomto filme. Tipujem, ze do roka, mozno aj skor, bude v beznej TV reklamovany ako super premiera. Davam 1 hviezdu za napad inac dost slabe. ()

Maratonec

Velmi mile překvapen! Z toho, co předem zavánělo další zbytečnou předělávkou staršího originálu s R.Williamsem se nakonec vyklubalo mnohem víc! Řeknu to takhle: podařilo se naplnit očekávaný potenciál digitálních triků a akčních scén a navíc nabrat směr k výborné komedii! Bravo! ()

Pavlis.xxx

Očekával jsem další propadák plný sice pěkných efektů a zvučných jmen herců,ale slátaninu napojenou na první kultovní díl a dostal jsem výborné dobrodružství plné humoru. Původní změnu klasické hry za digitální jsem ze začátku bral docela skepticky,ale ukázalo se, že to fungovalo moc dobře. Výborný Johnson a Hart,teda nejen oni dva,i Black s Gillan výborní. Pobavilo,rád zkouknu někdy znova. 80% ()

BStone

Nenáročná zábava která neurazí a nenadchne aneb jak překonávat levely, když žijete znenadání ve hře. Pár slušných fórků, postavy zábavné, triky 50/50. Pobavilo. Příjemně strávených 119 minut - to není vůbec málo 60% ()

hujerita

Takmer 5 hviezdičiek, moc tomu nechýbalo. Jednoducho zábava popcornová jak sa patrí. Jack a Dwayne úplne supera celkovo taká pohodička. bavili sme sa aj s manželkou. ()

Solinek

Veliké zklamání, ROCKův nejhorší film co natočil. Snad nejotravnější film, který jsem za posledních pár let viděl. Jumanji jako videohra z Play Station? To nemyslej vážně?! Nejvíce byl trapný ten černoušek - strašné!!! ()

matty76

Nakonec jsem byl rád, že se film dal v přehravači zrychlovat, bohužel pro mne zklamání. Předvídatelný děj, hlavní kung -fu hrdinka nebyla důvěryhodná. Jednička pro mne dál zůstává nepřekonaná. ()

bedsore

Startrekovská holomístnost zkřížená s Uncharted 13. Takhle si představuju videoherní zábavu kolem roku 2050. A když už mluvim o Uncharted, scenársti se u toho mohli trochu proškolit a inspirovat, pokud již tak neučinili. To by si ale dozajista odpustili ten sentimentalní konec. ()

Maddos02

Jumanji rozhodně naplnilo moje očekávání a můžu napsat,že film má dobrý děj ,který se odehrává přímo ve hře Jumanji do ,které se dostanou studenti přes starou Nintendo kazetku a můžou začít hrát hru ve skutečném prostředí se třemi životy ,jak to bývá u většiny her. Ve filmu se setkáte s dobře udělaným realistickým prostředím až na jeden záběr s vrtulníkem to bylo dobře graficky propracované,ale za jednu scénu nemůžu dávat mínusy . Pokud čekáte ,že film bude spíše reálného provedení,tak to se musíte opravdu podívat na jiný typy filmů . Za mě veliké plus režisérovi ,který tenhle film nezkazil . ()

hami

Nedalo se to dokoukat, musel jsem posouvat děj. Úplně zbytečný film, slátanina. Na začátku spadnou z nebe, na konci se rozplynou, tak jak teda? Dwayne bere každej scénář, co mu nabídnou a asi nad tím moc ani nepřemýšlí. Jediný film, který z jeho filmografie za něco stojí byl Pot a krev, ale tam hrál zas takovýho mongola, jakým asi ve skutečnosti je. ()

omega_SK

Aj 3,5* by si zasluzilo, ale pol hviezdy davam dole za toho vola BlackJack-a. Ja ho proste nemusim ... alergia s averziou voci tomu stvoreniu. ()

clot

Super film. Předčilo moje očekávání. Řekl bych lepší než Jumanji z roku 1995. Bavil jsem se a o tom to je. Kevin Hart je vynikající komik. ()

DominikMH

Když jsem viděl, že má něco takového vyjít, tak jsem si říkal.. ,,Prosím, ať to nezkazí.." No.. Rozhodně to nepokazili, ale furt to mohlo být lepší. Nicméně jsem víc jak překvapen, co do toho dali. Skvělá nostalgie a jsem rád, že jsem se na tenhle film koukl.. Opět mi to osvěžilo paměť. Ach.. kéž bych našel taky takovou hru a mohl zažít takové skvělé dobrodrůžo! 70% ()

Dwayne Johnson chystá herní návrat

Dwayne Johnson chystá herní návrat

02.02.2022

Ačkoliv na filmovou adaptaci akční hry Doom z roku 2005 s Dwaynem Johnsonem v hlavní roli jen málokdo vzpomíná s láskou, Johnson samotný se herních filmů ale tak úplně nezřekl. Vedle Dooma má na… (viac)

Dvojka Jumanji nabírá posily

Dvojka Jumanji nabírá posily

06.01.2019

Dvojka k hitu Jumanji: Vítejte v džungli! s Dwaynem Johnsonem (Rychle a zběsile 5) a Kevinem Hartem (Night School) se pomalu ale jistě řítí a tento týdne jsme se dozvěděli o dvou nových hereckých… (viac)

Nej filmy roku a PF 2019!

Nej filmy roku a PF 2019!

31.12.2018

Dwayne Johnson jako lidový hrdina

Dwayne Johnson jako lidový hrdina

11.10.2018

Herec Dwayne „The Rock“ Johnson (Rampage Ničitelé, Pobřežní hlídka) si zopakuje spolupráci s režisérem Jumanji: Vítejte v džungli! Jakem Kasdanem (Zkažená úča), aby společně natočili příběh… (viac)