Rosamunde Pilcher

• Rakúsko Rosamunde Pilcher
Nemecko / Rakúsko, (1993–2024), 250 h 9 min (Minutáž: 82–180 min)

Predloha:

Rosamunde Pilcher (kniha), Rosamunde Pilcher (poviedka)

Stuart Davidson, Alexander-Klaus Stecher, Patrik Fichte, Daniela Ziegler, Michael Roll, Diana Körner, Christine Mayn, Siemen Rühaak, Will Mattos (viac)

Recenzie používateľa ARI50 k tomuto seriálu (26)

Búrlivé stretnutie (1993) (E01)

Někdy je to aspoň trochu koukatelné má to aspoň kapku krásy okolo a snahy herců jinak každý příběh je pořád stejný. ()

Divý tymián (1994) (E02) odpad!

Hlavně že se furt točí a ve filmu Rosamunde jsou vždycky skvělé prachy všude kam se podíváš. ()

Spiaci tiger (1995) (E07) odpad!

Hrozný pár. ()

Svetelné hry (1996) (E10) odpad!

Další banda nezáživných herců a hnus příběhu. ()

September (1996) (E11) odpad!

Ne vždycky to musí být špatný nápad ono to do ruky bere špatný člověk. ()

Dve sestry (1997) (E19) odpad!

Líbí se mi jak se snaží vytřískat co nejvíc drama romantické podívané a přitom je to další protlak. ()

Domov v Nancherrow (1998) (E21)

Kapka naděje a možná délky příběhu trošku polepší film ale pořád to není ono. ()

Trny v údolí květin (1998) (E24)

Opět zamotané předvídatelné ale co už, Šarlota učitelka po nehodě Emilii mámí se jak se dá čekat sblíží s jejím tatíkem časem bude dítě a vše skonči krásně jak má. ()

Dlhá cesta ku šťastiu (2000) (E33)

Jeto prostě pořád dokola rasanda by měla udělat změnu co nejrychleji takhle to nepůjde. ()

Rozorvané srdcia (2000) (E35)

Zase kapičku lepší a odpadu! to uniklo no ona cesta k lásce vede dlouho bolestivou cestou. ()

Volanie minulosti (2000) (E36)

Nečekat nic nedělat nic jen prostě haluz že to vidíte a pak loterie rozhodne za vás. ()

Zimný slnovrat (2003) (E51) odpad!

Rosamunde Pilcher ani nevím proč na teba koukam třeba překvapíš. ()

Hra na lásku (2004) (E55) odpad!

Zase panství podobné místo a opět zamotaná láska rodinné trable, Pietr zjistí kdo je jeho otec v leze do zelí Julianovi a začne si s Amandou ,a aby toho nebylo málo Vivian začne žárlit na Elizabeth člověk ten film ma vcelku rchle přečtený možná kdyby se ujal filmu někdo jiný mělo by to uspěch i když ty příběhy jedou pořád dokola věřím že jeden mě ohromí. ()

Krajina túžby (2006) (E65)

Jo je to vše to samé furt bohatství panství dědictví atd, ale tady se mi hrozně zalíbila Ivonne jako Vivian nwm proč ale je to tak, od začátku předvidatelné ale asi zatím nejlepší od Rosamunde. ()

Hľadači mušlí (2006) (E70) odpad!

Fakt koukám kolik toho tahle babuška ještě výlovy. ()

Túžba srdca (2009) (E85) odpad!

Že vždycky v celku pěkná žena jde po dědkovy další nezáživný příběh. ()

Splnený sen (2011) (E99) odpad!

I když je to ohrané okoukané a někteří se tváři mladě jsou staří a nudní. ()

Cesta za šťastím (2011) (E100) odpad!

Že některé baví se vracet další nepovedený kousek. ()

Vo víne je láska (2011) (E105) odpad!

Playboy jak víno hlavně že má prachy. ()

Búrka v srdci (2011) (E106) odpad!

NE ne ne je to těžké ale už byli kousky co se překvapivě zalíbily. ()