Rosamunde Pilcher

Splnený sen (E99)

(epizóda)
  • Česko Zeptej se srdce (viac)

Mladá vdova Lady Nicole Sherberton sa stará o svoju svokru a všeobecne sa očakáva, že sa po smútku opäť vydá za mužovho najlepšieho priateľa kapitána Gregoryho Armitaga. Potrebujú šoféra, príde mladý muž, ktorý nezvláda maniere panstva, ale potom ju učí šoférovať... Zblížia sa, čaká s ním dieťa, ale všetko sa opäť zamotá... (oficiálny text distribútora)

laik_60

Z námorného dôstojníka osobný šofér bohatej "lejdy" a vzápätí aj úspešný "oplodňovač" ,,,, ts ts ,,, toľko šialených náhod v tom scenári, že mi už iba ostáva otázka, kurnik šopa, tie cesty na pobreží s výhľadom na more sú jednosmerky ? nemám šajnu ako sa tam vyhnú dve autá idúce proti sebe. :). ()

zdeny99

Pornofilm pro ženské publikum se vším všudy, co do takového filmu svého žánru patří (přepychový zámek kousek od překrásného pobřeží, zajímavý a zřejmě i krásný řidič paní domácí, který ji ochrání před lupičem a tím ji vlastně získá). Vše je to tak umělé, snobské, ale přesto nádherné. A ze všeho nejkrásnější je ta atraktivní milfka v hlavní roli, Katja Weitzenböck, které bylo tou dobou 44 let. [268. hodnocení, 17 komentář, 15%] ()

Wiikii odpad!

Velmi slabé, sice nejsem nadšenec romantických filmů, ale tohle bylo slabé i na mě. .. Jako by autor okopíroval vše co má mít průměrné romantické drama a dal to sem. .... Odpad! ()