Dvojčata Flora a Rose byla v útlém dětství rozdělena a do dospělosti o sobě nevěděla. Náhodné setkání změnilo život obou mladých žen. Povrchní Rose se rozhodla využít toho, že si jsou k nerozeznání podobné, rafinovaně nastrčila sestru na své místo a zmizela s novým milencem. Ačkoli se od sebe dívky povahou zcela liší, ani Rosin dosavadní přítel neodhalil záměnu. Stále se chce oženit s tou, kterou považuje za svou snoubenku. Nešťastná Flora zapadá čím dál hlouběji do sestřiny minulosti a nechtěně se stává obětí vnucené hry. Hledá však cestu z té prapodivné rošády... (oficiálny text distribútora)

haWranka odpad!

Jeden z nejhorších filmů svýho druhu. Naprosto, ale naprsto pitomej scénář a ani trocha překvapení v ději. A hlavní hrdinky by v těchdle slátaninách aspoň měly nějak vypadat, když už nic jinýho, ale to se tady nepodařilo. Navíc když chlap praští ženskou (z jakýhokoliv důvodu), přestane mi bejt třeba jenom trošičku sympatickej. ()

Greenpeacak odpad!

Rošáda - ťah v šachu, pri ktorom sa kráľ a veža vzájomne vymenia svoje miesta, pod podmienkou, že priestor medzi nimi je voľný a že ani jedna z figúrok neurobila ani jeden ťah, čím kráľ dostáva pozíciu za pešiakmi a je relatívne chránený. Presadiť takúto paradigmu do lásky je v skutku zaujímavým počinom xD ()