Rosamunde Pilcher

Rozorvané srdcia (E35)

(epizóda)
  • Česko Rozervaná srdce (viac)

Po rozvode sa Christina Tolliver sťahuje so svojou dcérou Emily na vidiek. Pri hľadaní nového domu sa zoznamuje so Stephenom McDowellom, ktorý spravuje veľký statok staršieho bohatého farmára Jonathana Pierca. Jeho o vyše tridsať rokov mladšia a mimoriadne atraktívna manželka Juliet zažila so Stephenom krátku aféru. Hoci svojho manžela zvláštnym spôsobom miluje, nedokáže odolať dobrodružstvu a dúfa, že jej vzťah s mladým správcom bude pokračovať. Ale Stephen sa na prvý pohľad zamiloval do Charistiny. Ich láska však nie je bez prekážok: okrem Julietinej žiarlivosti im stoja v ceste i Christinine povinnosti voči svoje dcére. Navyše, keď Jonathan odhaľuje aféru svojej manželky so Stephenom, schyľuje sa k nešťastiu... (oficiálny text distribútora)

ivishka odpad!

Jeden z nespočtu zfilmovaných zamilovaných a přehnaně dramatických neestetických a nereálných filmů od Rosamunde Pilcher. Kolekce, kterou prodávají někde v zakouřených stáncích a zřejmě trafikanti ani netuší jaký brak století zase Německo vyplodilo. Udivuje mě, že něco tak neskutečného vytáhli po tolika letech z šuplíku s obřím nánosem prachu, a udělali z toho kolekci.Jedním slovem BRAK. ()