Rosamunde Pilcher

• Rakúsko Rosamunde Pilcher
Nemecko / Rakúsko, (1993–2024), 250 h 9 min (Minutáž: 82–180 min)

Predloha:

Rosamunde Pilcher (kniha), Rosamunde Pilcher (poviedka)

Stuart Davidson, Alexander-Klaus Stecher, Patrik Fichte, Daniela Ziegler, Michael Roll, Diana Körner, Christine Mayn, Siemen Rühaak, Will Mattos (viac)

Recenzie používateľa ivishka k tomuto seriálu (4)

Druhá šanca (1997) (E18) odpad!

Podivným zjištěním mi bylo, že Rosamunde Pilcher s takovým podivným německým filmem je z Anglie..bohužel - ale spíše bohu dík o takovéto "skvosty" světové kinematografie nikdo normální nejeví zájem - kromě Rakousko-Německých producentů.....jak žalostné a vypovídající za vše. Velikou záhadou pro mě je JAKTO, ŽE TA ŽENSKÁ ŽILA PO TAKOVÉM PÁDU ZE SKÁLY?? Scénář je opět stejně de**ntní jako v předchozích dílech a o předvídatelnosti ani nemluvím... ()

Čajky vo vetre (1999) (E31) odpad!

Jak smutná je sebedestruktivita scénáristů, kteří s klidem přirovnají odpornou buchtu k sonetům od Williama Shakespeara?? Tak předvídatelný konec snad nemá ani Beverly Hills 90210! ()

Rozorvané srdcia (2000) (E35) odpad!

Jeden z nespočtu zfilmovaných zamilovaných a přehnaně dramatických neestetických a nereálných filmů od Rosamunde Pilcher. Kolekce, kterou prodávají někde v zakouřených stáncích a zřejmě trafikanti ani netuší jaký brak století zase Německo vyplodilo. Udivuje mě, že něco tak neskutečného vytáhli po tolika letech z šuplíku s obřím nánosem prachu, a udělali z toho kolekci.Jedním slovem BRAK. ()

Tajomstvo bielej holubice (2012) (E110) odpad!

Opět pikosekundové záběry na přikyvující árijskou děvu(nebo vyperoxidovanou hnědovlásku těžko říct). Opět překaramelizovaná zábava pro duchny( lidi nad 50 co nám povětšinou otravují život). A ten konec...seriously? Někdy se nedokážu ubránit i velmi silným vulgarismům, které by z úst ženy snad být slyšet ani neměly, ale to je opravdu ostuda takové věci vůbec psát paní Pilcher by měla dostat BAN na ty svoje knihy...to už snad ani nemůžou vydávat v knižní podobně tak to prodala do Německa aby z toho sesmolili bezduchý scénář, který bije do očí svojí deb***tou. ()