Panství Combeových v Cornwallu skrývá za svými starodávnými zdmi mnohá rodinná tajemství. (oficiálny text distribútora)

laik_60

Nevyhýbam sa Rosamunde. Jej filmy sú plné romantiky a nemeckého sentimentu, a s dobrým koncom - bez vrážd a ludskej  zloby. V mojom prípade je sledovanie Rosamundinych filmov únikom z "bežného života" plnom politiky, hoaxov, kovidových opatrení, špekulácií, medzinárodných intríg a nevraživostí. Aj v pripade 4 ročných období som našiel pokoj, krásnu kameru, more úžasne panské sídla s vysokanskymi stropmi a oknami, s úžasnymi parkovými úpravami (mesačná údržba parku stojí 16 000 libier, to ked sa pozriem na park pred obecnym úradom .... pche, krutosť reality).  A to som nevedel. že má film 4 diely. Tak sa na to vrhem :) ()

eFOXsize

Všechny příběhy RP jsou na jedno brdo, některé scény jsou tak pitomé, nelogické, že to vyvolává hysterický smích. Je to přesazené, nesmyslné, nereálné... I tak to má velké procento diváků. Hvězdu dávám za to, že to lze po boku senoira pak vydržet a za to, že prostředí, ve kterém se natáčí je opravdu krásné. Překvapivě tu sem tam někdo zahrál obstojně. Příběh nebyl výjimečný, reakce na některé věci ale naprosto chladné. Jako vždy... ()

LiVentura odpad!

Strašlivá nereálná volovina z té "růžové knihovny".... jen pro starší dámy, co se doma nudí u pletení, nic víc, nic míň.!!! :-((( ()

draggo odpad!

Normálně všem těm přeslazeným a kýčovitým slaďákům podle Pilcherové dávám tak 1-2 hvězdy. Přeci jen je to tak krásně naivní a kouká se na to pěkně (když se vám nechce zrovna myslet). Tohle je ale moc i na mě, začalo mě to nevýslovně štvát už po 5ti minutách. Unylé, nudné, snobistické a hlavně příšerně dlouhé. Pryč s tím. /viděno v TV: 5% a odpad!/ ()

chrispe

No já nevím, ale když si v televizi zapnu film, založený na knihách Rosamunde Pilcher, tak takový film očekávám. Tudíž hodně hezký prostředí, červenou knihovnu, předvídatelnost a šťastné konce. A ten, kdo si to zapíná s očekáváním něčeho jinýho... má cenu to dopisovat? Ale abych něco řekla k filmu... klasický příběh rivality dvou bratrů a velké rodiny plné starých křivd a snahy dát věci do relativního pořádku. Vše klasicky předvídatelné, navíc mi byla nesympatická mladá hlavní hrdinka, ale "popásla" jsem oči na krásným prostředí a hlavně na těch šedesát minut vždy vypnula a prostě si to užila. ()