Hvězdě erotického kanálu s rostoucí základnou fanoušků ukradne účet dvojnice. Rozhodne se tajemnou pachatelku odhalit a získat svou identitu zpět. (Netflix)

Kudly4

Asi po dvaceti minutách, jsem si tak v duchu říkal, že je celkem fájn vidět takhle ke konci roku pořádnej SEXY Horor. Jenže CAM bohužel není až tak úplně Horor, což je škoda. Pokud jste ještě nenavštívily stránku Bongacams, tak vás to potěší spíše tam, než u tohodle filmu. Hlavním plusem, je pěkná hlavní postava a hezký barvičky. Ve výsledku ale dávám těmto Holkám z livechatu, jen slabší trojku. ()

Filmmaniak

Dějově atraktivní, vizuálně poutavý a nehorázně sexy thriller o camgirl, co si vydělává streamováním své erotické online show na internetu, kde se snaží obstát v početné konkurenci a získat pro sebe co nejvíc diváků. Pak jí ale tajemná dvojnice ukradne ze dne na den profil a tím pádem i živnost a začne ji postupně obírat i o soukromí... Pozoruhodný a sympaticky otevřený náhled do života mladých dívek, co se neváhají obnažovat a de facto prostituovat na webu s anonymními uživateli, je natočený překvapivě dynamicky a s citem pro černý humor i bizarnost některých sexuálních úchylek velice schopnými tvůrci, kteří se jím chytře vyjadřují k současnému stavu života na internetu a streamovacích službách. Působivá je i skvěle vystavěná zápletka, během níž se hlavní hrdinka stane obětí jakéhosi ďábelského komplotu - který ale zůstane bohužel nevysvětlen, takže kdo ten komplot způsobil a jak se mu to povedlo, jsou otázky, jenž jsou záhadou ponechanou k volné interpretaci. Což je docela škoda. ()

TheEvilTwin

Hodně dobré překvápko, u kterého jsem čekal, že to bude obyčejná krádež identity cam girl, ale po zkouknutí filmu mi to přijde mindfuck jako Nepřítel, Příchozí a podobné filmy. 90 minut je úplně akorát, děj jede rychle a diváka táhne celou dobu, hezké prostředí i výkon herečky. Doporučuju po filmu pustit tohle video, které odhaluje buďto velké chyby ve filmu, nebo naopak velké náznaky něčeho většího (střídání oblečení Loly, nesmysly v datech na internetu - podívejte se sami, fakt to stojí zato). https://www.youtube.com/watch?v=bsM8g12wZRs ()

hansel97

Vizuálně i dějově atraktivní bomba zabalená do puncu erotiky s výborným výkonem Madeline Brewer v hlavní roli. Diváka to okamžitě strhává do zajímavé premisy a ani vyvrcholení není nějak nedostačivé. ()

claudel

V dnešní době určitě aktuální téma a za současné pandemie tuze aktuální. Většinu činností lidé vykonávají doma, včetně těch lechtivějších a podobným službám, jež jsou ve filmu zobrazeny, pravděpodobně vítr fouká do plachet. Nepoznal jsem Madeline Brewer, protože vypadá úplně jinak než v Orange is the new black, její výkon se mi líbil. Scénař ušel, napětí mohlo být přece jen trochu více. Celkově slušný průměr. ()

ARI50

Tak tohle byla sračka až to není možné, te držce bych nedal ani halíř. Kdo vymyslel takovou chujovinu a slovo horor vyškrtnout totální sračka. ()

JASON_X

Jako údajný 'thriller' a 'horror' - bezostyšná blamáž; ne, není to žádný thriller natož horror. Jako názorné a poučné nakouknutí do virtuálního polosvěta bezcenných zdegenerovaných polodementů cenný studijní materiál; jen nevím, jestli mám cítit spíš soucit nebo štítivé opovržení nad zoufalci, kteří v reálu opravdu za prachy retardovaně četují s podobnými duchoprázdnými blbkami, aby unikli ze svého osobního pekla zamindrákované osamělosti. Jelikož ale vesměs budou asi úplně stejně vylízaní jako ony, tak volím spíš to opovržení. Jako zábava - 0 bodů; kdyby to byl pětiminutový kraťas, ve kterém po pár minutách mozkorvoucího plkání nějaké diblíkovité kravky vleze do místnosti dvoumetrové hovado v řeznické zástěře a uřízne kravce hlavu kinžálem, bude to jistě zábavnější. Řemeslné zpracování - špičkové; inu Netflix. Herecké výkony - přesvědčivé; dobrá práce. Zápletka a rozuzlení - 0 bodů; a šup s tím do koše. ()

Morholt

Nikdy by mě nenapadlo, že ta jednooká z Příběhu služebnice může být takhle sexy. Ale stalo se a to i proto, že Madeline Brewer se tady vůbec nestydí. Co se zápletky týče, tak ukradená identita není ničím novým, ale prostředí erotických portálů má v tomto případě premiéru, díky čemuž to celé působí neokoukaně. Filmaři se lehce dotknou i rodinné linky a ukážou řevnivost či kolegialitu mezi děvčaty, což puncu originality přidává. Líbivý je i řekněme děvkovský vizuál. Jediné, čeho jsem se trochu obával, bylo vyústění. Zápletka se totiž postupem času nabízela několik konců, ale žádný z nich nebyl podle mého gusta. Ale anii tady mě nakonec film nezklamal. Netflix opět boduje. 80% ()

BoPo

Bol by to výborný diel zo série Black Mirror. Ako film dostane odo mňa nálepku zaujímavý a kvalitne zvládnutý. Madeline Brewer sa nesnaží o žiadny umelecký výkon, ale naopak berie nahotu ako prirodzenú súčasť výkonu, tak ako jej postava. Ale treba hneď podotknúť, že sa nejedná o žiadne porno bez porna. Prostredie erotických stránok s webkamerami nakombinované so zápletkou ohľadom ukradnutia identity vytvorilo pútavý a hlavne fungujúci mix. Bavilo ma sledovať postupné "vyšetrovanie", ktoré išlo ruka v ruke s rozkladom psychickej pohody. Za mňa atraktívne podaný psycho thriller, ktorý zachytil dosť výstižne životný štýl zasvätený tokenom. ()

PauloZ

Nečekal jsem nic a dostal jsem solidní jízdu posedlosti na room camu. Škoda, že to tak lacině utli. Zapracovat pořádně na závěrečných 20 minutách, tak je to naprosto super. 3,5* ()

Remedy

Je to hodně svižné, hodně aktuální a chvílemi i hodně sexy (ve všech ohledech). Je velmi pravděpodobné, že na začátku budete k ústřední postavě cítit spíš jen nevraživost a pak jí budete o to víc fandit. Chuděra jedna. Film pro nenáročného diváka, který neví, co s načatým večerem. Solidní zábava. ()

IceQueen

Je fascinujúce, ako niekomu k potešeniu stačí jedna blbka poskakujúca pred kamerou (aby bolo jasné, nehovorím o porne). Bodaj by sa dnešní chlapi a chlapci nebáli reálnych žien. Myslím, že to platí aj na iné bezkontaktné aktivity. Ja to tiež skúsim. Za každý bodík urobím päť drepov a zatancujem Macarenu. Všetkých vás milujem. Veľmi slabé *** ()

Miseet

Hodně zajímavá webkamerová podívaná. Určitě to není k zahození. Skvělá ukázka toho, jak technologie fungují a jak lehce se dají jednotlivé identity zneužít. Jedná se tedy o thriller, ale velmi povedený. ()

honajz2

Tak z filmu, u kterého jsem si nebyl jistý, jestli se na něj vůbec chci podívat (už jenom kvůli tomu, že je to od Netflixu...), nakonec vypadlo celkem příjemné překvapení. Cam má podmanivou "neonově tajemnou" (to je spojení, tvl...) atmosféru, příběh mě zajímal a čekal jsem v napětí, co z toho nakonec vypadne, no bohužel se na konci nevysvětlilo všechno - SPOILER třeba by mě zajímalo, co byla ta její kopie zač - hologram, robot či snad něco jiného? KONEC SPOILERU. Jo, je to o holce, co si půjde za úspěchem v soft-pornu (on celý ten film je vlastně soft-porno) stůj co stůj a nezastaví ji v tom ani střet s její kopií, ale i tak bych stál o více vysvětlení. Jinak to ale film není špatný, i když by mohl být o nějakou čtvrt hodinu kratší, ale atmosféru to má celkem slušnou. Na kvalitu Netflixu nadprůměr. 3* ()

dubinak

Cam se jako další zapisuje do kolonky internetových hororů/thrillerů a mně nezbývá, než konstatovat, že je na žebříčku velmi vysoko, protože překvapivě drží tempo velmi obstojně a navíc u toho zvládá diváka ještě napínat a nechává ho prahnout po rozuzlení. Celkově je tento film velmi atraktivně zpracován, jen tu dost barev, je na co se dívat, je toho hodně k objevování na obrazovce, takže byste měli být ostražití. Obecně je tento druh filmu těžký na překládání a proto si ho možná užiijí víc ti, kteří ovládají nějakým způsobem angličtinu, ale není to zase tak zmatené jako třeba nový Unfriended, protože příběh se odehrává i mimo webkameru (což je za mě obrovské plus). Postupem času Cam zamíří do hodně mysteriózních vod a je velká škoda, že pointa nebyla až tak dobře nastíněná a v podstatě ta závěrečná satisfakce trochu chyběla. Každopádně na to, že je tohle údajně první Goldhaberův kousek, nasadil si laťku vcelku vysoko. Jen tak dál. ()