Vykutálený podvodníček Karel Čížek a jeho čachry s auty v lokálním autobazaru. (Stream.cz)

HonzaCZ

To je jako sranda nebo dokument? ;) Ne teď vážně: Na můj vkus trochu nevyrovnané. Občas skvělé fóry a jindy zabitý celý díl. Dle mého by autoři měli omílat klasické autobazarnické praktiky na tisíc a jeden způsob a nevymýšlet blbosti a složitosti. ()

jirin_cz

Některé díly povedené, ač tedy žádná řachanda to není. Ale některé jsou hodně slabé a plné zbytečných vulgáren, sexismu (a vlastně i pornografie...) ()

nula87

Karel s Bóďou a Bublinou, místy podpořeni epizodními roličkami (za zmínku rozhodně stojí Lenka Krobotová) si to dávají bez jakýchkoliv mantinelů, a výsledkem je ukrutně vtipný seroš. 80% ()

ostravak30

K tomuhle se přesně hodí komentář: "Co říct, abych neurazil." Já teda váhal mezi dvěma a třemi hvězdami, protože seriál celkem dobře ukazuje, co jsou autobazary za prasárny a jaké podvody na lidi dělají. Na druhé straně je scénář plný vulgarit, sexuálních narážek a pokud vezmu seriál v potaz dějově, tak přestože je to komedie, tak i plný nelogických věcí. Herecké výkony celkem slušné, ale jednotlivé příběhy postrádají trochu víc invence a nápadu. Upřímně řečeno, věřím, že je hodně naivních lidí. Ale zdejším postavám projde prakticky cokoli, jejich zákazníci jsou idioti všichni do jednoho a když naprosto trapným způsobem obejde Karel Čížek i finančák, začal jsem si říkat, že dvě hvězdy seriál patřičně ocení. Škoda, že je svobodný internet plný takových seriálů, jejichž většina dílů je ztráta času. U několika epizod jsem se usmál, u dalších poučil, jak se podvádí, ale u většiny jsem spíše přemýšlel, jak tohle mohou cpát divákům a myslet si, že jim to nebude připadat trapné i na komediální seriál. ()

borohub

Kvalita dílů značně kolísala, některé byly fantastické, některé nic moc. Mě upřímně nebavila ta "milostná linka", která v tom seriálu byla hlavně docela zbytečná. Co se týče obsazení tak Čtvrtníček naprosto skvělý, Jaroslav Plesl taktéž, ale Lucie Polišenská mě moc neseděla, ale to je tím, že jí nemám jako herečku příliš rád. Sjel jsem to v podstatě na jeden zátah, ale podruhé si to asi už nepustím. Některé hlášky naprosto geniální, celkově ale průměr. 60% ()

Lula.cz

Na české poměry hodně podařené. Díky odvysílání na Streamu si tvůrci mohli dovolit být vulgárnější a jít přes čáru. Nemůžu říct, že by Autobazar stál jen na Čtvrtníčkovi jako Čížkovi, protože i Bóďa a Bublina tu mají své pevné místo a táhnou za jeden provaz všichni tři. Nedělám si iluze, že v některých autobazarech by situace vypadala lépe než v Monte Karlu, o to víc se mi líbí styl jejich humoru. Jako absolutně nejlepší díl hodnotím díl poslední, kde se má odehrát svatba Čížka a Bubliny. Díky délce jednotlivých dílů se divák nemá ani čas nudit, i když některé díly jsou samozřejmě slabší. I tak dávám čtyři hvězdičky a doufám, že se dočkám pokračování. ()

shaacul

Ze začátku jsem se velmi bavil. Kdo nikdy nekupoval nějaké to starší auto a nedostal se při tom do kolize s lidmi podobným Čížkovi. S postupujícím časem bohužel ubývá nápadů. A čemu se bude průměrný český divák smát kromě vtipu ano sprostým slovům. Ne že by do hantýrky podobných týpků nepatřili, ale vulgarity jsou jako koření a některé epizody připomínají jídla co pálí dvakrát. Jednotlivé epizody by se dali hodnotit od ***** do totálního odpad!u, Takže zatím za slabší *** ()

koza3

Zajímavá záležitost. Sjel jsem to najednou, slupnul jsem to jak malinu, lehce se pousmíval a vzpomínal na kruté vtípky České sody. Čtvrtníček dokáže zahrát neskutečné hovado a příběh autoservisu, který prodává "super" žihadla je mu šitý na míru. Moc se těším na druhou řadu, sem s ní :-) ()

Emperor1

Čtvrtníčka mám moc rád a jsem mu neskonale vděčný za Českou sodu. Je tu znát jeho styl, ale už to je trošku unavenější, ta jiskra mi tam chybí. Ale drzost zůstala. ()

jjjerry

První díly super, teď to trošku padá k vulgaritě a slaboduchým vtípkům, škoda, potenciál to má dobrý...uvidíme..třeba nás ještě překvapí =) ()

TonoM

Tohle je veliká paráda, Čtvrtníček je neskutečný borec. Slabý scénář Geislera??? Jako proč, co je na tom špatně, je to stručné, vtipné a i pravdivé. 80% ()