Miliardář předstírá vlastní smrt. Naverbuje mezinárodní tým agentů, který se vydá na odvážnou a krvelačnou misi s cílem odstranit brutálního diktátora. (Netflix)

papadoce

Hovno v zlatom balení ty kokos, ale že doslova. Ten film nemá myšlienku, neočakáva od hercov že budú hrať, a Michael Bay nemá chrbticu. Ten proste prišiel a bez hanby naservíroval všetky PG ratingy rúcajúcu, prvotriednou premotivovanou a gýčovitou akciou nabúchanú, zvukovo absolútne vypeckovanú sračku, ktorá si celkom isto svojich priaznivcov nájde. Čo si zapamätáte ? Že to nemá príbeh, že hudba robí film, že vedľa seba môžu hrať jedna hnusná mátoha a jedna ultrasexi seňorita, že na aute sa dá zaujímavo naháňať viac ako štvrť hodiny, že bez ohňostroja Michael nevydrží a že pokus doniesť rovnako vtipnú pičovinu ako bola Pot a Krv nevyšiel, ale bezduchých fanúšikov to neurazilo. Nie som urazený. Aj za kokotinu sa dajú napáliť štyri plné. Aha. ()

oldy

Uvodní honička pro mě asi nejlepši čast filmu. Je tady sposta efektu a destrukci a vypada to super. Zajimave je,že Bay si nepohlidal chyby ve filmu. Třeba když auto přijde o zrcatko,tak ho zazračně znovu bude mit. Kdyby to nebylo tak okate. A udělat vic jak 30 střihu za minutu je docela dost. Zavěrem je to lepši jak posledni dily Transformers :) ()

Jacques1

Tohle není pokus o žádnou MI na Netflixu, pokud něco, tak spíš A-Team. Prostě buď si tu jízdu žánrovým klišé užijete a přijmete, že jde o soukromou party Michaela Baye, nebo se můžete jít bodnout. ()

tlesk

Je celkem příjemné vidět Michaela Baye vrátit se od soubojů obřích mimozemských vrakovišť k tomu, co mu šlo vždycky nejlépe. 6 Underground je parádně přepálená akční podívaná, na kterou je radost koukat a dalšímu dílu bych se nebránil. Nohy jí ovšem podráží nejvíce fakt, že zdaleka nejlepší akční sekvence je hned ta úvodní a také skoro nulová práce s postavami, kde nejvíce zaráží unylost jindy charismatického a vtipného Ryana Reynoldse... ()

Mafy

Dost povedený snímek z tvorby Netflixu. Naprosto bombastická akce, skvělý herecký obsazení, skvělý vtipy, ale hlavně úžasný soundtrack. Jenom to finále bylo na mě asi až moc dlouhý a akce nebyla nijak výrazná oproti třeba úvodní 20 minutový brilantní honičce, která mě už ze začátku totálně odpálila. Pokud má být 2 díl, tak jsem pro. 85% ()

TaNya_

Skvělá práce s kamerou a hlavně soundtrackem, je fajn když se někdo takhle vymazlí se songama. Na druhou stranu je stopáž buď přepálená nebo naprosto nevyužitá. Důraz se tady klade jenom na akci, v případě úvodní honičky to není na škodu, ale když mě film tohohle žánru nudí, je něco špatně. Pár hlášek zaznělo, ale bylo jich opravdu jenom pár a i když je Reynolds sympaťák, tak ani jeho postava se nijak nerozváděla, natožpak zbytek týmu. ()

BFG2000

Takhle má vypadat akční film a Bay opět dokazuje, že je na akci mistr! Pecka! Bayova honička v San Francisku - Ferrari vs. Humvee, se regulérně stává druhou nejlepší filmovou auto naháněčkou, protože to, co je nám servírováno prvních dvacet minut, je zkrátka par excellence! Ryanovi to sedlo jak prdel na hrnec :-)) ()

DaweForeman

Tak z tohohle mám opravdu smíšené pocity. Připadá mi to jako chiméra Deadpoola (zřejmě jasné, protože to má ty samé scénaristy), Expandables a několika dalších jiných. Důvodem toho je to, že to vlastně vykrádá kdejaký film a nebojí se i citovat z těchto filmů nebo na ně narážet. Je to neskutečná všehochuť, že je až k neuvěření, že z toho není úplně kompletní paskvil, kdy si člověk sem tam nějaké momenty vysloveně užívá, u některých si řiká, co to má sakra znamenat, a některých mu prostě rozum stojí. Kupodivu to má svoje návazné tempo narvané adrenalinem, vtipnými hláškami a spoustou drasťáren, kdy se divím, že se proti tomuhle někdo neohradil kvůli tabuickým tématům. Příběh v tomto nehledejte, protože je naprosto vedlejší a o hlubších myšlenkách je škoda mluvit. Vzhledem k tomu, že to dělal Michael Bay, tak je jasné, že efekty jsou úžasné, jak to má ve zvyku, a na druhou stranu to doplňuje Lorne Balfe se svou úžasnou kompozicí (škoda jen jednoho kopíráku z "13 hodin: Tajní vojáci z Benghází"). Tenhle žánr Bayovi rozhodně nesedl a taky to tak dopadlo. ()

masekjc

Mix Mizerů, Mission: Impossible a Expendables má v zásadě všechno co by top akční film měl mít. Honičky, střílečky, porcovačky a slzičky. I tak jsem ale zaznamenal několik zásadních problémů, které to celé sráží. Naprostý chaos v ději a v akčních scénách, neurčitý žánr (přikláním se spíše k akční komedii, což určitě nebyl záměr), všudypřítomný PP a příliš umělé CGI efekty. Byť to je film narvaný neustálou akcí, je jí paradoxně až moc. ()

hoid

Už dlho som nevypol film po prvých 10 minútach.. Ľutujem len, že som to neurobil skôr. Nezmyselná akčná naháňačka po Florencii, hlúpe reči, toto sú akčné filmy alá Netflix? ()

Taffey odpad!

V case 7:02 jsem tu kravinu vypl. Ještě nikdy se nestalo, že by se změnila dikce herců v průběhu filmu. Zichr to nebude jinak ani tady. Uřvané, přehnané, nenormální. ()

V1ctor_

Sakra dobře udělaná akční pakárna. Navzdory tomu, že z toho Michael Bay nechtěl udělat generickou řadovou věc, bohužel se tak z části stalo a charaktery, které tu vybudoval, a jenž nelpí ztrátou o život, si ve výsledku tak trochu hází klacky pod nohy. Jinak je to opravdu povedený, díky úžasnému Michaelovi Bayovi, kousek, který možná zapadne, pod tíhou ostatních podobných žánrovek, do truhly zapomnění, ale je svou zábavností odlišný a pro autora charakterní. ()

pity odpad!

?!?!?! Slunej matros v dlouhodobém užívání, jinak tohle nemůže nikdo natočit ..... Prostě se to nedalo dokoukat a poslouchat dialogy už vůbec ne. A 4K zpomalene video s hodnotnějším obsahem najdu na VIMEO. ()

Plastík odpad!

Je to jako když si k obědu dáte spálený biftek, ale studený, převařenou rýži, ale studenou. Přesolenou polívku. Mdlé kafe přelazené a okoralý zákusek. Prostě žádná radost. Je to žalostné, bez kapky soudnosti. ()

Mamlas

Po pár minutách na úvodu už jsem chtěl tuhle přespídovanou sračku ala Rychle a zběsile sestříhanou nějakým přespídovaným idiotem vypnout. Naštěstí se to časem zklidnilo a pokračovalo to jako skoro normální, trochu více zmatený akčňák. Vypadá to na pokus o vytvoření nové značky a navazujících dalších dílů, jak bylo ve filmu opakovaně sděleno. Třeba to bude normálnější a tím pádem lepší. ()

PlayEasy

Takže Netflix opět ukázal, že na svých "originálech" rozhodně nešetří (a taky proč by šetřili?:) a přichystal nám týden před "svátky klidu" supermoderní a docela slušně zábavnou akční jízdu. K tomu si přizval akčního vizoináře (bejvávalo, bejvávalo....) Mikea Baye. Co se týče třeba akce či kamery, tak to ji musíme pochválit, občas jsme se hodně smáli a Reynolds v hl. roli byl taky ok, akčoliv nic extra. No, ubíráme především proto, že se 6 Underground zařadil mezi akčňáky, u kterých je třeba vypnout mozek a smát se žánrovým kliše. ...ano, tento film je asi tak ze 3/4 poskládán z akčních klišé, které jsme už viděli min. 5x. A zbytek, též nic moc. Prostě s*ačka bez mozku, vymývárna, která sedne jenom pitomcům. 45% ()

Wowo

Nekteri z vas to tu hrozne hroti a od filmu ocekavaji neco, cim ani byt nemel. Je to proste premrstena popkornovka, zkratka Bay posledni dekady. Nekoncici akce propletena vtipnejma hlaskama. Neco jako Pain & Gain, ale horsi. Kdyz se na to budu divat prave jako na popkornovku u ktery nemusim premejslet, tak 8/10. ()

Reboot Spy Kids našel hlavní hvězdy

Reboot Spy Kids našel hlavní hvězdy

27.06.2022

Po úspěchu snímku Můžeme být hrdinové režiséra Roberta Rodrigueze (Alita: Bojový Anděl, Spy Kids: Špioni v akci) se Netflix rozhodl prodloužit spolupráci se známým tvůrcem, a to rovnou do takové míry… (viac)

Mission: Impossible 7 a 8 se znovu odkládají

Mission: Impossible 7 a 8 se znovu odkládají

21.01.2022

Skoro to začíná vypadat, že se pokračování ze série Mission: Impossible už nikdy nedočkáme. Po několika odkladech a přerušování produkce z důvodu pandemie totiž přichází další smutná zpráva. Studio… (viac)

Seriál Bridgerton je největším hitem Netflixu

Seriál Bridgerton je největším hitem Netflixu

28.09.2021

Armáda mrtvých je na Netflixu obří hit

Armáda mrtvých je na Netflixu obří hit

29.05.2021

Nejspíš se to dalo čekat, v poslední době se to totiž daří všem větším filmům od Netflixu a jen to ukazuje, že marketingově má streamovací gigant vše dobře pohlídané. Každopádně zombie novinku… (viac)