Miliardář předstírá vlastní smrt. Naverbuje mezinárodní tým agentů, který se vydá na odvážnou a krvelačnou misi s cílem odstranit brutálního diktátora. (Netflix)

Saxos

Když chci, aby si mě po jakékoliv akci někdo pěkně všimnul, je nejlepší co nejvíc nápadné únikové auto. A ono je to vlastně jedno, když přitom zničím půlku města včetně obyvatel. Jsme prostě super tým. A když se jeden odloží do moře vezmeme jiného Delta bratra, aby jsme z našeho pohledu zachránili svět. Máme sedmičku, je nás šest a hurá, uděláme státní převrat v Turgistanu. Klady: nemusíte se soustředit, zvládnete spoustu jiné činnosti a o nic nepřijdete. Zápory: divné, tým přišel o řidiče a naberou střelce. Závěr: nedoporučuji. ()

Ondrew

V zasade sa na to nepozera zle. Avsak jedine v pripade, ze je divak ochotny stravit mnohe prekombinovane sceny, casto az zbytocnu porciu vsemoznych explozii a fakt, ze hrdinov filmu budete mat (pravdepodobne) dost na haku. Prilis vela sympatii si k nim proste asi nevytvorite. Raz darmo, Michael Bay sa zase raz kapanek utrhol z retaze a podla toho film aj vyzera a posobi. Osobne nemozem inak, nez udelit maximalne 55%. ()

nanamarak1

Bay je vážně debil a svou režií zničil celý film. I zde vychvalované akční scény totiž kvůli debilnímu střihu a absurdní přepálenosti nebaví. 30% ()

SONYAGENT

Šel jsem si prohlédnout ojetýho Fiata a odjel jsem s novou Teslou. Asi tak .. opravdu jsem čekal o dva levely horší Expendables, ale Netflix mi nabídl o tři levely lepší Fast&Furijus.. levelovej humor, kvalitní štípání a hodně, opravdu hodně a o pět levelů nad Transformers lepší akční kamera zaměřená na detailní east-and-ejša-masochismus.. poslední akční snímek, který by se tomu vzdáleně podobal, má vousatý vnoučata, takže si nepamatuju název! Doboru noc a užijte si fantastickejch pár hodin akce a zkuste vyvrcholit dřív než já, ale asi držím rekord ()

kosacOne

Ježiši to byla zábava. :) Na hnusné počasí ideální.. no nic jdu vařit. Jen nemuseli každých 5 minut připomínat, že jsou ghousti. ()

SkeeveTulp

Michael Bay dostal od Netflixu 150mil., aby natočil něco jako Mission Impossible. Prvních dvacet minut je jedna z nejvtipnějších automobilových honiček. Pak to sice zvolní, a scény, kdy se scénárista pokouší o hlubší přesah jsou nezajímavé. Neškodil by tedy menší sestřih. Ovšem akční scény, podané s typicky bayovskou teatrálností, zajistí, že není moc času na nudu. A když nic jiného, tak Mélánie Laurent, aka Shosanna z Hanebných parchantů, je kočka ;-) Takže si nalejte víno, nasypte popkorn, a nechte se bavit :-) ()

Mukade odpad!

zooooofalá peeeeeeeeetchovina ! Keby som mohol, zavriem Baya do blázninca, navždy. A na rok aj všetkých čo tomu šitu dali 5** ()

smartynaf

No omg, pytlíček na blitíčko by se mi chvílemi šikl. Vše se dělo tak rychle, roztřepeně, blikalo, hořelo, litalo, vím z toho kulové, kdo s kým proč nač... pak pochopitelně vrtulník v západu slunce... a voila, opět vše odosobněně bliká, litá, hoří... Fakt škoda no. Kdeže jsou Bad Boys, Ostrov.. i, pro mne po Transformers, kteří mi naprosto nic neříkají, skvělí vojáci z Benghází. ()

Luciaaas2 odpad!

Bože, to byla kravina, co se to děje s Bayem. Před Transformers vše v pořádku a pak to šlo z kopce. První Transformeři super, Dvojka celkem ušla a pak jen jedna tragédie za druhou. Reynolds je nezajímavý, ale jako reklama na Alfu Romeo super. Už nikdy více. To Pád anděla s Butlerem je lepší a to je co říct :-D ()

Raziel811

Ano, je to hloupé a co má být? Příjemná oddychovka s výborným začátkem a ještě lepším koncem - magnetické hrátky jsou vizuálně vážně něco. Bay točí svůj standart, který je poplatný současné době. Někdo může říkat, že Skála je Skála, ano, ale to je úplně jiný level, kde se Bay mohl opřít a skvělé herce (v té době). Tady má sympatického Reynoldse a je jasné, že ten sám nemá takovou sílu jako legendární trio - Cage, Connery a Harris. Rovněž se nemůže opřít o něco neskutečného jako v roce 2007 (Transformers). Ale jako akční výplach, super. ()

Reboot Spy Kids našel hlavní hvězdy

Reboot Spy Kids našel hlavní hvězdy

27.06.2022

Po úspěchu snímku Můžeme být hrdinové režiséra Roberta Rodrigueze (Alita: Bojový Anděl, Spy Kids: Špioni v akci) se Netflix rozhodl prodloužit spolupráci se známým tvůrcem, a to rovnou do takové míry… (viac)

Mission: Impossible 7 a 8 se znovu odkládají

Mission: Impossible 7 a 8 se znovu odkládají

21.01.2022

Skoro to začíná vypadat, že se pokračování ze série Mission: Impossible už nikdy nedočkáme. Po několika odkladech a přerušování produkce z důvodu pandemie totiž přichází další smutná zpráva. Studio… (viac)

Seriál Bridgerton je největším hitem Netflixu

Seriál Bridgerton je největším hitem Netflixu

28.09.2021

Armáda mrtvých je na Netflixu obří hit

Armáda mrtvých je na Netflixu obří hit

29.05.2021

Nejspíš se to dalo čekat, v poslední době se to totiž daří všem větším filmům od Netflixu a jen to ukazuje, že marketingově má streamovací gigant vše dobře pohlídané. Každopádně zombie novinku… (viac)