Miliardář předstírá vlastní smrt. Naverbuje mezinárodní tým agentů, který se vydá na odvážnou a krvelačnou misi s cílem odstranit brutálního diktátora. (Netflix)

HEED

Nahlouplé možná místy nepřehledné. Ale o divácký zážitek není nouze. To že Raynolds nehláškuje....no a? Každý si jej spojuje s deadpoolem. Z mého pohledu se zde Bay dost vyřádil. Není to projekt s ambicí stát se něčím větším, než je. Je to bezhlavá teamovka plná brutalit. Výbuchy či zpomalené záběry jsou perfektní, chvílema jde zavětřit i pohled z první osoby, pohled na zbraň. No a dostatek parkouru či automobilové honění. Fajn baby a spoustu popkulturních narážek a hlášek. Akce přepálená jako z rychle a zběsile a technika či vychytávky místy jako dílny od Tonyho Starka nebo z garáží Jamese Bonda. Tohle je čistá filmová pánská jízda. Nic pro bábovky, ani pro lidi, kteří přijdou z práce po dvanáctihodinové šichtě a potřebují u něčeho zaspat, místy je to totiž až moc hlučné a burácející. ()

Pete odpad!

Málokde se ten příměr hodí víc - to takhle pejsek s kočičkou vařili dort, dali tam honičky v autech, špióny, exploze, diktátora, armádu, M:I akce, parkour, obří magnety, nesmyslné rádoby cool kecy o h*vně, občas pěkný záběr na architekturu nebo krásnou ženskou, který ale díky zběsilému střihu trvá vteřinu - a když to pak diváci snědli, dostali epilepsii. Akční guláš pro debily, ale i ti si snad přeci zaslouží něco lepšího a chutnějšího. ()

Phantasma odpad!

Film mimo všechny kategorie. Nejvíc efektů, nejvíc střihů a akční scény vám nejvíc vypláchnou mozek. Tomuhle mučení už chyběla jen trnová koruna. Kdo zvládne déle než hodinu, má můj hluboký respekt. ()

airmato

...necakal som zapletku ani dojak ako niektori:)...to co som si zelal som dostal...Bay-a v plnej parade s akciou presnou ako šublera...jeho rukopis sa snad neda s inym ani pomylit...sialeny strih (ale nic spolocne s 96 hodin II. to nema) razantnu ostru akciu a fakt skvelu muziku...zabaval som sa a pridaval stale volume...ked film skoncil zostalo ticho ako po tornade...polovicke som pustil Poirota a s blazenym usmevom sa pobral na pivo:) ()

epoh

To, co mi na posledních Bayovych filmech opravdu vadí, je jeho přístup k lidskému tělu. Kuchejme ho, drtme, rezejme, prejizdejme, čím víc to bude cvachtat, tím větší legrace to má být... No, tak haha. Přes tuhle neuctu k tělu se neumím přenést ani kdyby to bylo natočený sebelip ()

Nely

A mně se tenhle film líbil. Ano, člověk nedostane žádný extra propracovaný příběh, ale je tam super akce (první 20ti minutovka je perfektní), sympatičtí herci (Ryana můžu vždycky, Ben Hardy byl super a po delší době bylo fajn vidět Mélanie Laurent, a ještě v takové super roli), parádní lokace a strašně dobře vybraná hudba. No, klidně bych si to pustila znovu! ()

Týnidlo

Já si prostě nemůžu pomoct, mě to nebavilo... Ano, akční scény mají energii, děj už ale pokulhává - nebo aspoň pro mě není uvěřitelný, postavy a jejich bližší zkoumání jsou asi až na pokračování a Reynold nemá prostor rozehrát nějaké větší divadlo se svoji postavou. Ještě udržuje vtipnou rovinu, ale jen a pouze proto, že on JE Deadpool. Bohužel nevím, jestli mě za dalších 20 let bude stále bavit právě takto hrané postavy všech jeho rolí, ale třeba ano.. ()

adamix

Strašná americká chujovina. Bay zlyhal na úplnej čiare. A to sa začalo takou skvostnou autonaháňačkou. Postavy neskutočne tupé s rovnako otrasnými replikami a nulovými charizmami. Dej žiadna novinka, aspoňže tá akcia, spomalené triky a finálne magnetové vlny stáli za to. U mňa 2*. ()

Hemlock

Nechápu tak nízké hodnocení. Tato petelice měla prakticky vše, co by pohodová akční komedie měla mít... Jednoduchý námět, skvělý scénář, herecky zvládnuté na jedničku a hudba - perfektní výběr, který každé scéně dodával pěkně plný koule... Hned úvodní honička nemá obdoby a to, jak vše doplňuje kvalitní humor?? Fakt jsem nechápal, bavilo mě to a rozhodně se tento kousek zapíše do mého povědomí více, než nějaký G. I. Joe, kterému se 6 underground nejenom podobá, ale pěkně mu natrhl jeho infantilní anální věnec - 80%. ()

curfew77

Příběhová demence, která si ale na nic nehraje a (s výjimkou scény útoku plynem, která zřejmě měla cosi ospravedlnit, což je v tomto filmu naprosto zbytečné) šlape zběsile kupředu. Nepřemýšlet a budete se bavit, protože je pořád na co koukat. Podobné filmy? Vybavilo se mi dávné WANTED, které si mi ale pramálo líbilo, protože se pořád ještě místy bralo zbytečně vážně. 6 UNDERGROUND nemyslí vážně vůbec nic, takže jsem ho strávil a klidně bych si dal někdy znovu. 75 %. A Mélanie Laurent je pořád ještě božská kost. ()

johnsnow

Netflix dal Bayovi love a ten sa urval z reťezu. Už úvodná akčná scéna vám napovie, že toto bude monštruózna akčná blbina. prúser je v tom, že potom tie dramatickejšie scénky stoja za piču keď viete. že to rieši banda kokotov. verte my ešte nikdy som nemal tak divný pocit k charakterom. Okrem Reynoldsa a Arjony, ktorý sú jebnutý trošku menej(Arjona je vlastne jediná ktorej to nejebe skoro vôbec). A tona prakokotín ktorú prekoná asi iba seguel frišno a jebnuto s Rockom a Stathamom(ešte som ho nevidel, takže nemám ako porovnať). Ale napriek tomu dávam 4* lebo tak stupídnejší film, s tak sprostými charaktermi a tak dokonalou a krvavou akciou sa len tak nevidí. P.S. Veľmi ma ešte sklamal záporák, ktorý je nevýrazný a to, že každá ďalšia akčná pasáž je slabšia oproti tej predchádzajúcej. ()

stephano

Nedává to smysl od začátku do konce, akce je vlastně dost nudná, vtipy jsou nevtipné, střih zběsilý (evidetntně inspirovaný Tony Scottem). Bohužel Michal Bay umí peníze utrácet, bohužel pouze za samoučeolovou akci a CGI, na ty duležité věci jako je třeba scénář kašle. Jinak celý to spíše připomíná reklamu nebo videoklip, než akční film na 127 minut. ()

M_i_0

Davam 4*, "pohonil" som na verbalovom komente a miestnych vseznal(debil)kov posielem tiez ta tam :D Skoda ze to nekomentoval Tsunami_X, rad by som si precital tu sracku co by vypotil po tej 1* ^^ ()

Reboot Spy Kids našel hlavní hvězdy

Reboot Spy Kids našel hlavní hvězdy

27.06.2022

Po úspěchu snímku Můžeme být hrdinové režiséra Roberta Rodrigueze (Alita: Bojový Anděl, Spy Kids: Špioni v akci) se Netflix rozhodl prodloužit spolupráci se známým tvůrcem, a to rovnou do takové míry… (viac)

Mission: Impossible 7 a 8 se znovu odkládají

Mission: Impossible 7 a 8 se znovu odkládají

21.01.2022

Skoro to začíná vypadat, že se pokračování ze série Mission: Impossible už nikdy nedočkáme. Po několika odkladech a přerušování produkce z důvodu pandemie totiž přichází další smutná zpráva. Studio… (viac)

Seriál Bridgerton je největším hitem Netflixu

Seriál Bridgerton je největším hitem Netflixu

28.09.2021

Armáda mrtvých je na Netflixu obří hit

Armáda mrtvých je na Netflixu obří hit

29.05.2021

Nejspíš se to dalo čekat, v poslední době se to totiž daří všem větším filmům od Netflixu a jen to ukazuje, že marketingově má streamovací gigant vše dobře pohlídané. Každopádně zombie novinku… (viac)