Príbeh jedného z najznámejších a najmilovanejších sériových vrahov histórie, Teda Bundyho. Prekvapivým rozprávačom strhujúceho filmu je Bundyho priateľka, ktorá s ním v čase vrážd žila pod jednou strechou a o jeho hrôzostrašnej činnosti nemala ani potuchy. Až postupne zisťuje, že muž, s ktorým viedla láskyplný rodinný život, je jedným z najhľadanejších a najväčších monštier Ameriky. (Bontonfilm SK)

Bragi66

Jediné co je na tom ze začátku zajímavé, je otázka, jestli je nevinný. Pak už jen otravné soudní drama na 108 minut bez pokusu o děj, bez zvratů, bez pokusu o vysvětlení pohnutek a bez zájmu o ty zločiny. Přitom možnosti rozkošatění příběhu by tam byly - třeba ten útěk z vězení, ale najednou bez děje a šup - už je zase v base. Hrome, když v tom Kuřiwoodu dokázali tak po_urvit realitu třeba kolem atentátu na Heydricha, tak vymlouvat se na to, že tady je to podle skutečné postavy je nefilmové. ()

ProchySBK

Jak psychopati ničí životy kolem sebe. Těžko se dokonce zivota dostat z toho, že jste žili vedle serioveho vraha. Kdo čekal vraždy a zapletku bude zklaman. Ale kdo chce pochopit co to znamena, že i ten nejvetsi sympatak a ideal zen, dokaze to co neudela ani zvire, si pošmákne. Je mi líto že neumime vcas tyhle monstra zprovodit ze sveta. Plnej pocet bodu a myšlenky smeruji pozustalím a nejbližším. ()

SHERLOCK5443

podľa mňa to bolo fajn, kamera super, hudba bola tiež fakt super a Zac Efron (Ted) to dal na 1*** a taktiež Lily Collins (Liz)...celkovo 4/5*...malo to určite atmosféru ()

iron.maiden

Těšil jsem se hodně...a čekal jsem teda o dost víc....než Bundyho činům se film věnuje jeho pobytu za mřížema a soudnímu procesu. Plus jsem byl zvědavej hlavně na Hetfielda a ten se nakonec ve filmu mihne asi na 30 vteřin....za mě zklamání ()

BillyGoat

Rozhodně přijatelnější, (T)tedy citlivější způsob, jak divákovi představit úchylného, bestiálního vraha. Film se vyhýbá vraždám samotným – ne tak jako jeho předchůdce (Bundy) z roku 2002, typologii, profilování, vyšetřování a zaměřuje se spíše na vztah s jednou z oklamaných (ale nezavražděných!) žen a dění okolo soudů, Bundyových útěků...a tak Tedy vypadá spíše jako charismatický hrdina a podvodníček dobrodružné povahy. Působí tu až sympaticky hlavně díky hlavnímu představiteli Z. Efronovi, kterého jsem zatím v ničem pořádném neviděl. Až do teď. Herci jsou na celém filmu rozhodně to nejlepší. Příběh klouže po povrchu a chybí zde i pohled do mysli alla Dexter, ale ten vlastně ani není možný – Bundy své výpovědi neustále měnil a přizpůsoboval dle situací a ročních období (v posledním interview – den před popravou - vše házel na pornografii s násilnou tématikou, které byl v dospívání vystaven, viz. Youtube). Finální podobu a dojem z filmu vystihuje spíše český „překlad“ než původní anglický název. Doporučuji epizodu Ted Bundy ze série Zrozeni k zabíjení? anebo právě probíhající Conversations with a killer The Ted Bundy tapes. Film má hned několik „bonusů“ : Sheldon Lee Cooper :-) v roli žalobce. A James Hetfield v úloze dopravního policisty. ()

Lindsay15

Prvně bych chtěla složit poklonu Zacu Efronovi, tomu sladkému hošíkovi z HSM, kterého jsem obdivovala jako puberťačka. Jak dokonale dokázal ztvárnit toho šarmantního, charismatického a ďábelského psychopata. Při sledování reálných záběrů na konci filmu mě až mrazilo, jak to zahrál věrohodně. Mrzelo mě, že se vlastně celý film točil okolo vztahu Ted x Liz. Jediné co filmu chybělo, bylo více flashbacků vražd, samotná poprava, náhled do jeho zvrácené mysli,apod. Trochu akce by jedině prospělo. ()

Hornet.CZ

43% / Pokud na tento film plánujete jít tak být váma si to rychle rozmyslím, film za ty prachy rozhodně nestojí, jde o nudný a i nezáživný film, který nic nového nenabízí ani na poli informativnosti o činech vraha, pouze o jeho vztahu k ženám a to ještě příšerně zpracovaný po většině stranách. Pzn. film by ode mne měl 53%, každopádně vzhledem k nasrání, které mě provázelo po následující týden od zhlédnutí jsem se rozhodl mu strhnout 10%. ()

RathuVSoak

Ve fimu je Ted Bundy vyobrazen tak, jak ho viděli ostatní (zvláště snoubenka) a ne takový jaký ve skutečnosti byl. Je to sice originální nápad, který se tím od ostatních biografických filmů o seriových vrazích liší, ale moje divácké chutě to neukojilo. těšil jsem se na vyobrazení pošahané duše psychopata pod tváří neviňátka. Efron byl pro tuto roli dobrá volba, ač jsem k němu byl ze začátku skeptický. Lidé hrající v takových věcech jako High school musical moc mého respektu nemají. Sice to není příliš objektivní, ale tohoto mého vrtochu se ne a ne zbavit. Ve výsledku jsem však byl překvapen a naopak jsem zjistil, že by toho zvládl mnohem víc, kdyby mu scénář dal více prostoru. Nu, škoda. Další příliš průměrný film tohoto typu. Film mne skutečně zaujal až při dění v soudní síni, které bylo mnohem zajímavější než celý zbytek filmu. PS.: Kdo k sakru přišel s tím nápadem s rotující kamerou v místnosti pro návštěvy vězňů?? Kdyby takový záběr byl tak o půlku kratší a s neroztřesenou kamerou, tak by to snad ještě šlo, ale centrifugu si představuji v lunaparku a ne v kině. ()

tidkiuni

Čekal jsem, že když jdu na film o masovém vrahovi, ( podle skutečné události ) tak budou ve filmu vraždy. Film jako takový je natočen dobře a výkon herců je v pořádku. Tady spíš selhal režisér a celý děj filmu. Jakože film Vás asi neurazí, ale spíš zklame. Žádné drama , žádná akce, žádná vražda, žádné vysvětlení, žádné napětí. Film je spíše biografickým dílem. ()

Metastazina

Kdo byl Ted Bundy jsem před zhlédnutím snímku nevěděla. Film se trochu táhl a nedělo se zde nic extra zajímavého, ale i přesto mě dokázal zaujmout natolik, abych ho dokoukala. Zac Efron byl opravdu přesvědčivý a chvílemi jsem i věřila, že by mohl být Ted Bundy nevinný. Scéna s pilkou a chladným klidem Teda mě vážně dorazila. Pro představu, kdo byl Ted Bundy, je toto velice obstojný film. ()

charlotteros

66%? Opravdu? Podle mě se jedná o opravdu povedený film, jeden z mála svého druhu. Nemyslím tím kategorii "true crime", ale zaujatost, ve které je tento film natočený. Snímek zobrazuje hrůzy světoznámého sériového vraha Teda Bundyho z pohledu jeho nejbližších, lidí, kterým zrovna nic neprovedl a kteří by u něj hrůzostrašné činy absolutně nečekali. Hvězdu uvítám za až přílišnou cenzuru jeho činů. Kdo viděl dokument od Netflixu ví, co tím myslím. ()

StandikK

Jedná se o typický film, kdy jsou Vám představeny pouze určité fakta a vy, pokud neznáte skutečnost, nevíte, kde je pravda. Nechápu proč režiser blíže neukázal některé činy tohoto masového vraha!!! Třičtvrtina filmu je ukazována jaký je Ted Bundy chudáček. Hnus!!! ()

stuj

Dobré je, že jsem se předem nekoukl, o čem film je, takže mi trochu trvalo, než mi došlo, na co přesně se koukám. "Jo aha!" efekt je vždycky dobrý. :) O to hezčí byl pak celkový dojem. A Zac Efron vlastně i umí hrát. ()

TheFilmThief

Kvůli tomuhle snímku jsem si začala myslet: "Co když je Ted Bundy skutečně nevinný?" Což dokazuje dvě věci: 1. Jsem hrozně přecitlivělá. 2. Snímek byl docela přesvědčivý. Do Zaca Efrona bych to asi neřekla, ale scény po konci filmu ukazovaly týpka, který by třeba mohl něco tak hrozného spáchat. Bylo to dobře natočené, vyloupnuté nejzajímavější části z Bundyho procesu a všechno zaštítěné tím, že se to tak opravdu stalo. Lilly Collins také zaválela, i když její vyhublé tělo působí jako by byla Bundyho obětí než přítelkyní. Spoiler: HACK SAW ()

SNCIS

"Všichni si myslí, že vrahové jsou upíři, kteří vylézají v noci, ale nic není dál od pravdy. Vypadají jako zcela normální lidé. Každý z vás se kdykoli může stát vrahem." - 20%. ()