Mrazivý lov

• Česko Mrazivý lov (viac)

Clair Hamiltonovej (Gina Caranová), vojnovej veteránke z Afganistanu, unesú syna. Dohoda spočíva v tom, že ho vykúpi peniazmi, ktoré jej otec dlhuje vodcovi gangu. Počas odovzdávania však Clair zastrelí dvoch únoscov a vydá sa do hôr, aby na vlastnú päsť zachránila svojho syna. Clair ide na dohodnuté miesto vyzdvihnúť svojho syna a má pri sebe peniaze, ktoré od nej únoscovia žiadajú. Únoscovia však syna nevzali a strhne sa prestrelka. Jeden z lupičov Larsen (Brendan Fehr) utečie do divočiny a Clair ho prenasleduje. Všade naokolo sa hemžia hladní vlci a čoskoro je jasné, že ak chcú prežiť, musia sa dvaja stratení nepriatelia v lese spojiť a nájsť cestu von. Clair sa dozvie, že jej syna zadržiava zločinec, ktorého nazývajú Otec (Richard Dreyfuss). Osvojí si ukradnuté deti a predáva ich klietom, ktorí majú záujem. On sám je psychopat a nie je jasné, čo urobí v najbližších chvíľach. Clairinho syna Charlieho (Anton Gillis-Adelman) zločinec drží lese a odvádza ho na chatu, kde má dojednať podmienky jeho predaja novému klientovi. (TV JOJ)

oveckaoa

To byla nějaká ženská verze Terminátora křížená s Revenantem akorát bez medvěda nebo co ? Ženské unesou syna, ale únos se zvrtne a ona jde po únoscích všichni ze umírají její rukou nebo jich pokousají případně sežerou vlci, ale ona stále stojí na nohou a kromě škrábanců na sobě nic nemá. Dokonce i spadne z vodopádu a stále jí nic není a tak si říkám není to náhodou prequel Terminátora Temný Osud. David Hackl je režisér jednoho filmu Saw 5 od té doby díru ve světě neudělal a nejspíše i neudělá. ()

kenkaku

Ginu můžu a i tak, nejde dát víc než 2 hvezdičky. Debilní rozhodování postav (tedy debilita scénáře) zabíjí vše. Natočené je to jinak velice solidně a to že Gina je ultra mlátička pomáha uvěřit, že ani vymáchání v ledové vodě v zimě ji nezastaví. Plusové body má i nedigitální smečka vlků. ()

iXtr3m3

Zabitý čas. Ultra lacné céčko v maximálne slušných kulisách resp. prírode, s totálne nezaujímavým Dreyfussom a Fehrom a totálne nevyužitou Ginou Carano. ()

kolemjdouc odpad!

Fakt mě to nebavilo.Co to mělo být?Sice ústřední motiv kdy matka hledá syna by měl diváky zaujmout ale nemělo to šťávu,jiskru nic.Nudně zdlouhavé a nacpané reklamou nic.Podle mě i digitálně přimalovaní vlci kteří se při chůzi vznášejí jako duchové. ()

Prochy38

Jak G. Carano nemusím, tady se mi líbila a role jí sedla jako ulitá. Ne nadarmo se říká a platí to u všech živočišných druhů: "Nikdy nenaser matku!!" Hodně mi udělal radost záporák v podání R. Dreyfusse. Sedlo. Super prostředí, tvůrci se nebáli krve a myslím, že se i drželi takové nějaké reality. Žádné velké hrdinství... Líbilo! ()

Hapretor

Na uspání správný brainwash ... Gina je neherečka, ale má super charisma a rvát se umí ... na ní se kouká vždycky dobře ... je to kus ženský ... ()

mardun odpad!

To byla ale kravina. Naprosto nesmyslné situace. Dreyfuss se na starý kolena zbláznil. Hlavní postava Neznicitelna Terminatorka. WTF. ()

misbos odpad!

Jak se Gina bezduše plácala sněhem - aneb - film, který má víc producentů, než herců. Tak nezbejvá než smutně vzpomínat, jak Gina ve Zkratu spektakulárně střískala Fasbendera, protože tenhle výblitek tomu není ani na dohled. ()

papaguy

Pokud se vám líbil Revenant a máte rádi chronickou neherečku Ginu Carano, pravděpodobně se vám bude líbit i Daugter of the Wolf. Akorát tomu nebudete pálit pět hvězd. Doughter of the Wolf je slušný nízkorozpočtový survival výplach s vlkem jako bonus navíc. Plus mistrovství světa v chůzi s prostřelenou nohou překrásnou kanadskou přírodou. ()

dalziel

Nič nečakaj a nebudeš sklamaný. Hľadal som niečo na ochladenie nakoľko za oknom je 35°C.Dívať sa na to dalo ,ale žiadne zázraky nečakajte. Gina nie je žiadna trieska, takže sa vtom snehu pohybuje len velice sťažka. Vidláci, ale dostali čo mali. ()

John80

Celkom fajn film, Dobrodružstvo,Akcia aj Napätie, nechápem tým negatívnym komentárom...ľudia sú už asi príliš prepozeraní a preto aj tie hodnotenia takto vyzerajú ()

Acrobat odpad!

Na uvod sa musi povedat, ze najlepsim hercom, emociou, vzrusenim a ako tak prvkom ktory dokaze umoznit dopozerat film je sceneria prirody, sneh strom, vrch. Hackl absolutne nevyuzil to co ponuka kruta krajina. Tam kde Sheridan porcuje divaka v dychberucom Wind river, tu Hackl z Ginou rozohravaju sled pohyblivych nudnych obrazkov, kde niekto nieco hra, hovori, ale pru vsetkej ucte nikto nevie co. Tento film zacne stredom a konci nevedno cim. Chyba akekolvek spojenie, nejaka nit, co by film spajala. Absencia zlych, ludia bez charizmy, vlci do poctu. Mrazivy lov je lovom bez mrazu, precitnutia. Katastrofa v prirode. Katastrofa vo vztahu. ( videne 07.02.2020,Bdrip) ()

rublik05 odpad!

Nízkorozpočtová akční slátanina plná nelogických scén, mizerných akčních scén a ještě k tomu velmi nekvalitně natočených. Příběhově je film úplně mimo a scény leckdy vůbec nedávají smysl. Silně emancipovaná hlavní postava, pojata velmi feministickým stylem, je extrémně nesympatická a místy působí jak úplný nadčlověk (Terminátor). Ostatní herci nevýrazní nebo nudní. Exteriéry kanadské přírody vypadají nádherně, jejich potenciál je však využit jen minimálně. Děj je nudný, nemá žádný spád ani napětí. Když to tak shrnu, tak nám zde tvůrci předvedli absolutně nulové filmařské řemeslo a podařilo se jim natočit další naprosto zbytečný snímek. 0/10. ()