Adelaide Wilsonová (Lupita Nyong'o) prichádza s manželom a dvoma deťmi na prázdninový pobyt na chatu na kalifornskom pobreží, kde ako malá trávila prázdniny. Na prvý pohľad vyrovnaná a spokojná žena v sebe skrýva veľké trauma z detstva a hneď po príchode v nej reťaz zdanlivo nevinných udalostí vyvolá silnú paranoju a pocit, že rodinná idylka veľmi skoro skončí. Predtucha sa premení na realitu, keď sa uprostred noci na príjazdovej ceste k domu objaví štvorica podivínov, ktorí na rodinu ihneď zaútočia. Desivá nočná mora je o to strašnejšia, že útočníci vyzerajú rovnako ako Wilsonovci. Majú však v rukách zbrane a neváhajú ich použiť. (Cinemart SK)

Varra

Veliké zklamání, jedna hvězda udělená z lítosti. Chvílemi jsem si říkala - "to už si fakt dělaj prdel ne?" Škoda peněz utracených za kino, je to neskutečná ptákovina a slátanina s retardama - očekávala jsem něco podobného jako film Uteč,když je to od stejného režiséra - ovšem chyba. Apropo horor si taky představuji jinak, měla jsem to problém dokoukat, čekala jsem jen co z toho vyleze a ve skrytu duše doufala ve zvrat k lepšímu, ...... no hezky jsem si to v tom kině za ty prachy odseděla. Šílenej výplod :( ()

Gatsby_1986

Vynikajúci kúsok z dielne Jordana Peelea. Ak čakáte klasickú ľakačku na spôsob the Conjuring, tak Vás tento film sklame. Režisér perfektne pracuje s psychologickými prvkami a občas to odľahčí komedialnou vsuvkou. Za mna prvý najlepsi, bez akýchkoľvek chýb natočený horor tohto roku. Hodnotím 5/5***** ()

ajmdzizis

Možná bych vytknul to že herecké výkony mohli být lepší. Po skončení filmu v kině jsem si říkal ' to je ale sra*ka, na to nemůžu napsat ani recenzi'. Ale teď když se mi to proleželo v hlavě, tak se mi to na druhou stranu líbilo. Musím se na to kouknout znovu abych ten požitek měl i během filmu:) ()

Sebik.

Horor ktorý dokáže navodiť husinu aj bez jumpscarov... nadpriemerné herecké výkony. I keď tento film bohužiaľ klišé nepostráda ()

GronTee

Film MY jsem ohodnotil čtyřmi hvězdičkami, jelikož jsem u filmu ani nedutal. Film mi naháněl mráz na zádech při každé scéně, kdy obraz po dlouhém klidném záběru zčernal a následovala chvíle ticha (ticha před bouří). Závěr filmu byl dle mého názoru nedodělaný a lehce odbytý, připadá mi, že autor mohl konec vysvětlil jednoduše a zbytečně nemlžit. ()

SHERLOCK5443

hmmm...všetko išlo tak ako malo až keď to zacalo byť trochu predvidatelne, potom však nastal zlom a už som vôbec nevedel že čo sa stane...dobrá réžia, super hudba, super výkony...az na toho malého chlapca...tam mi to prišlo také kus...ale inak dobrý film aj keď sa mi zdá že Get Out bolo o trochu lepšie...koniec filmu bol celkom temny a fucked...nečakal som že to takto bude ale uffff, chudák dievča ()

majorzeman13

Lupita Nyong´o je skvělá ! Film je dobrý,ale čekal jsem tedy o dost více (lehčí zklamání). Jako horor určitě né spíše thriller tomu odpovídá lépe ! Na film Uteč to nemá ani náhodou !! Dvojníci jsou fajn bytosti..... Krvavé,drsné + sociální metafora. ()

d-nao

Vrazdy fajn, ale preco z tohto sedeho podpriemeru robite dokonalost zanru? Ten dej a dvojity svet (hore-dole) je skor komedia a myslim, ze aj upratovacka by dokazala napisat lepsi scenar. Hlavne ten Shaymalanovsky koniec, cize vysvetlenie vymeny, plus mraky tazkej filozofie (nemam na toto skutocne viac slov). Celkovo je tu miestami vsade sama tma a neprehladnost nielen na obraze, ale aj riadne diery v logike chovania postav. PS: Tu ludsku skladacku á la drzme sa za ruky okopirovali od Michaela Jacksona z PEOPLE ALL OVER THE WORLD?? Reziser je velky fanusik vidim. Ano, narazam na tricko tej malej z ´86 aka Thriller. Jednu * za hudbu, inac podpriemerna nadhodnotena bieda. ()

ohneta

Docela zajímavý film, i když po skončení zustaly otazníky? Třeba proč tam byli t i králíci? Nebo Fajn -vysvětkení zrcadlového světa , docela divný , pochopil jsem ten opak v závěru filmu, ale stejně ne moc logický.. Každopádně já se bavil a proto za 3 hvězdy, i když jsem bílý a nejsem rasista , ale z bělochů tam dělali doslova hlupáky.. ale muj nazor :) Furt v dnešní době si dělat srandu z blondýnky, než z černosky :) aLE JINAK VYVEDENÝ FILM A jsem zvědavý co bude příště :) ()

Dalajlada

Původně jsem film chtěl hodně zdupat, ale když jsem nad ním nějakou dobu přemýšlel, že musím udělat přesný opak. Celé toto dílo je jen o tom poselství, které má předat. Film je o nás, lidské rase a západní společnosti, a proto se i jmenuje MY. Film naprosto perfektně vystihuje dění ve světě. Snímek vypadá jako chaos, ale to i dění kolem nás. Ten kdo tento film pochopí z úhlu pohledu, ze kterého se na něj dívám já, mi pak dá za pravdu. Tento film je prostě jen zrcadlem nás samotných z pohledu jednoho konkrétního problému. Mazec největší. ()

lineker

Až k prvnímu ataku ( ta strnule stojící rodinky v příšeří domu působila opravdu děsivě ) jsem byl přesvědčen, že tohle bude pecka na kterou jen tak nezapomenu. Potom však začne poměrně neukočírovaná všehochuť, z nichž mne hlavně ten rádoby humor šíleně iritoval. Nevím proč Peele svolil k tomuto žánrovému guláši, ale výslednou chuť rozhodně k nějakému gurmánskému zážitku nepřivedl. Jedno se mu ovšem upřít nedá a to je originalita. ()

BStone

Skvěle zrežírovaný a výborně vypadající horor s (pro mne) hodně divnou zápletkou, poměrně povedeným humorem a s ubíhajícím časem i s nezajímavým průběhem. Peele chtěl asi hodně zapůsobit, paradoxně tak docílil pravého opaku. 40% ()

PORTER44

Do půlky filmu to je o ničem až když se objeví červeňáci s nůžkama to začne vypadat hororově,herecké výkony slabota černošská rodinka vypadá jak banda nímandů a pak červeňáky kosí jednoho po druhým. ()

Šíma2

Nechápu mizerné hodnocení, které to tu má. Jasně, kdo čeká horor bez přívlastků, bude zklamán. Vidím v tom především podobenství o sociální segregaci a vzpouře těch méně společensky úspěšných. Hledíme na ně z patra, ale jsme to zase jen my. Parádní kamera, herecké výkony a skvělá hudba. Jen tak dál! ()

Miro.boc

Pre mňa len 1 hviezda, neviem či som jediný, ale tešil som sa konečne na dobrý horor s prvkami thrilleru, po filme Uteč som mal aj veľké očakávania ... prvá polovica filmu sa ešte ako tak dala s tým, že som čakal ako to bude vrcholiť, no druhá polovica, ako samotne vraždenie bolo únavné, nezaujímavé, pravdu povediac ma to už ani nebavilo pozerať .... záverečný súboj v podzemí je smiešny ako hrôzostrašný a hlavne veľmi nudný ... a koniec filmu úplne predvídateľný, vlastne som ho vedel už od samého začiatku, keď ta malá natrafila na dvojníčku ... navyše pozerať thriller, horor pri ktorom ma ani raz netrhne, sa nezľaknem? veľmi zlé dielo, 1 hviezdu som dal za predošlí počin Uteč, inak je to absolútny odpad a strata času, pozretím tohto snímku nič nezískate, len stratíte skoro 2 hod. ()

prof.Snape

30 % za hudbu, a že to bylo přece jen o poznání lepší než filmy typu Včely útočí, Medvědodlak či Žraločí tornádo. Kdyby mi šlo sázet sportku jako hádat pointu, bylo by to super. Ale tady se to i dost nabízelo... ()

karambwa

Na to, jako to mělo ohlasy jsem měla velké očekávání, ale tohle bylo velké zklamání, nechápu jak tohle někdo může nazvat hororem. ()

Kolik si vydělají hollywoodští herci?

Kolik si vydělají hollywoodští herci?

01.05.2019

Magazín Variety vydal čerstvě článek o platech hollywoodských herců a jak se tak zdá, fanoušci streamovacích služeb nejsou jediní, komu dělá Netflix radost. Streamovací gigant totiž razantně navyšuje… (viac)

Horor My je obří hit

Horor My je obří hit

24.03.2019

Režisér Jordan Peele (Uteč) se po dvou letech vrací do kin se svým teprve druhým celovečerním filmem a už teď je jasné, že z toho bude další obří hit. Snímek My má totiž po víkendové premiéře v… (viac)