Paradise Hills

• Česko Paradise Hills (viac)

Uma (Emma Robertsová) sa prebúdza na odľahlom rajskom ostrove v luxusnej ozdravovni Paradise Hills, kam bohaté rodiny posielajú svoje dcéry, aby sa z nich stali dokonalé dámy. Liečebňu vedie tajomná vojvodkyňa (Milla Jovovichová), zatiaľ čo dievčatá sa zúčastňujú špeciálneho školenia - zahŕňajúceho lekcie etikety, hodiny spevu, kozmetické procedúry, gymnastiku a prísne diéty - ktoré im má počas dvoch mesiacov pomôcť vyriešiť všetky doterajšie fyzické a duševné problémy. Uma sa čoskoro spriatelí s ostatnými obyvateľkami Paradise Hills - Chloe (Danielle Macdonaldová), Yu (Awkwafina) a mexickou popovou hviezdou Amarnou (Eiza Gonzálezová) a čoskoro si uvedomí, že za všetkou tou krásou sa skrýva zlovestné tajomstvo. Začínajú sa preteky s časom, pretože Uma a jej priatelia sa pokúsia uniknúť z Paradise Hills skôr, než ich navždy pohltí a pripraví o ich výnimočnú individualitu. (TV JOJ)

iXtr3m3

Slabučké tri hviezdy, ale čakal som omnoho viac. Čakal som viac sci-fi, nielen náznaky, čakal som nejakú akciu, nielen náznaky, čakal som nejaké kvalitné rozuzlenie, nielen náznaky. Bezpohlavných 50%. ()

Asmodin

Připadá mi to něco jako Stepfordské paničky a Ostrov dr. Moroe a po shlédnutí jsem dostala chuť si i přečíst scifi. Zas až tak moc špatné to nebylo. ()

woodsman

vizeralo to na riadnu chujovinu ale nakonec ma to riadne chytilo pekna zapletka ale stale mi tam chybal cas rok aspon v akom sa to odohravalo ()

Trash odpad!

Nic moc jsem od toho nečekal – jen pohádku s efekty. Takovou kok⌀tinu jsem ovšem taky nečekal. Málokdy mám tak silné nutkání film vypnout, tohle mi ale skoro vyškrábalo mozek z hlavy... Ovšem svou blbostí, ne všemi těmi trny. Efekty a výprava na můj vkus moc "wannabe" cool, ve výsledku to ale působilo spíš přeplácaně a lacině. Škoda, Millo, čau zas radši někdy u zombíků. ()

Bozvav

Vizuálně zajímavé, ovšm bohužel také nic neříkající. Pointa mi zjevně ušla, o jaký svět jde a proč se nedozvíme a vlastně ani kdo je kdo. Je to celé takové upatlané, dějové nezralé a bez zjevné koncepce, co měl příběh vlastně sdělit. Škoda, protože potenciál by tu byl. Herci něli moc co hrát, dialogy ani komentovat nebudu, hudba nevýrazná. Jedna a půl hvězdy za kostýmy a výpravu, druhá za sympatickou Emmu Roberts (byť neměla moc co hrát). ()

Rathalos odpad!

Tak to bola hroza a des,nechapem,ze ako sa dali nahovorit na tento film herecky ako je Milla Jovovich ci Emma Roberts,jasny odpad...:-) ()

BOURQUE

Alice Waddington v prvom jej celovečernom filmu sa snaží zaujímavým (a hlavne experimentálnym) spôsobom kombinovať vizuálne prostredie „Disney Girl“ filmov s prvkami známejších sci-fi a fantasy filmov. Ten výsledok je všelijaký – miestami pestrý a farebný, miestami zase (určite nechcene) nevydarený. E. Roberts okrem svojich pink vlasov upozornila na seba s celkom slušným výkonom, vo vedľajšej roli sa nedali zahanbiť M. Jovovich a E. González. Mne trošku vadí, že ten vizuál filmu občas ide na úkor príbehu. Niektoré veci by mali dostať väčšiu pozornosť a mali by byť viac rozobrané. Záver filmu nemusí každému sedieť (ako napríklad mne). Osobné hodnotenie: 69% (**) ()

Maximilianus

Scifi Disney rozprávka, ktorá síce nebola zlá, ale miestami dosť stupídna a jednoduchá. Herecké výkony neoslnili, dej jednoduchý, ale dalo sa to pozrieť. 5,8/10. ()

Sasulka3

Zajimave zamysleni nad tim, jak lidi, svet okolo nas vnima osoby se svym nazorem, a kdyz se to vymyka nejakym postavenym zebrickum.......A jake lidi (zeny) by kolem sebe chteli mit... Konec ,,uteku,, se mi ale nelibil, byla to za me totalni blbost :) ()

jokino

Tak trochu "rozprávkové" sci-fi, ktoré nie je určené deťom.. Zaujímavo poňatý príbeh, ktorý je akýmsi zlepencom už videného, kde nie je nakoniec nič vysvetlené, len podané v malých náznakoch. Na pobavenie ok. ()

blazma

Fantazy vymývání mozku z kterého se nakonec vyklube záměna lidí. ta atmosféra filmu byla celou dobu dost prazvláštní a herečky museli hrát tak ponuré charaktery, že to většinu obecenstva nemusí takové filmy bavit, bohužel se řadím do této skupiny. ()

Ricci

Skvělá výprava, obrázky evokující vymazlené high fashion fotografie, slušná hudba a samozřejmě Emma. Tím pozitiva končí, ale hezky se na to koukalo. ()

brasek odpad!

Gýčovite farebné obrázky v príbehu, ktorému absolútne nerozumiem. Je úplne normálne, že sa divákovi zdvíha žalúdok a má silnú túžbu utiecť od tohto filmu. ()