Odvážná loupež svede dohromady nejlepšího experta FBI na chování zločinců (Dwayne Johnson) a dva znepřátelené gangstery (Gal GadotRyan Reynolds). Tady půjde do tuhého. (Netflix)

Nedos.

Při sledování se mi vybavila Víla Zuběnka. Tohle je přesně takovej typ filmu, pro naivní malý děti, plnej levných počítačových efektů. ()

Socirel

Film sice vypadá vizuálně dobře, ale se 100x použitou zápletkou bez hlubší myšlenky. Toto nezachrání ani 3 Hollywoodské hvězdy v hlavní roli. ()

Bratyslavcan

Na začiatku ma film dosť chytil. Akcia ako Indiana Jones, neskutočná kvalita, kamera hodná skôr na 4D ale pecka aj doma na gauči, dobrý bol aj dejový rozbeh. Časom ma to však čím ďalej viac prestávalo baviť a začínalo nudiť. Aj vtipy postavy Booth, ktorú stvárňuje Reynolds ma na začiatku bavili a potom otravovali. A hlavne ma dorazil záverečný mindf*ck, ktorý mal byť akože wow ale mne film ešte viac pokazil. Začiatok na 4* koniec na 2* = 3* ()

Drslw

Až do polovice som si myslel, že je to disneyovka pre deti. A teda nie pre mňa. (čo aj je/nie je) Ale záver ma dostal - a to sa ráta. Teším sa na dvojku; presnejšie povedané, som rád, že sa začala nová, sľubná séria ;) ()

dolik25

V podstatě se dá říct, že je to málo muziky za hodně peněz. Z oněch 200 milionů dolarů šlo 60 milionů na platy tří hlavních představitelů a nemalá částka padla na vizuální efekty. Ale Netflix tak nějak zapomněl na to hlavní, a to kvalitní scénář. Ale možná to tak mělo být: drahá oddychovka, u které netřeba přemýšlet, jen se dívat na pěkné obrázky, semtam si poslechnout vtipnou hlášku, ženy můžou nechat oči na Johnsonovi a muži na Gadot. A samozřejmě spousta odkazů na mnohem lepší a úspěšnější filmy. Když to podtrhnu a sečtu: trochu delší film na páteční večer, který po náročném pracovním týdnu pobaví, ale už v sobotu ráno si na něho nevzpomenete. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Sakra! Tolik hodin ve fitku a stejně ti nakonec nakope prdel jeden bezzubej tuberák?" Akční oddechovka o zlodějích, u které netřeba přemýšlet, jen se dívat na pěkné obrázky a semtam si poslechnout vtipnou hlášku. :D Ženy můžou nechat oči na Johnsonovi či Reynoldsovi a my muži na Gadot. Mě to fakt pobavilo, všechno mí oblíbení herci a celkem dobrej spád. "Já hrál ve hře o trůny!" Na konci ten Ed, jak se oháněl tou kytarou TOP. - 80%. ()

Majo.evans

Americká pocornovka,trocha lepší priemer,vtipné,akčné,je na čo pozerať,nuda nieje,ale raz pozrem a potom na druhý deň zabudnem o čom to bolo,nebolo to zlé ale len známi herci nestačia. ()

McGuffin

Bohatý otec chce jako svatební dar pro svou dceru tři vzácná vajíčka, která zatím nemá, a najme si zloděje, kteří je mají vzít těm, co je zatím mají. Takže pozor, Red Notice, co se asi může stát? Zloději uspějí a současné majitele okradou. Nebo neuspějí, protože uspějí svůj majetek si dobře střežící majitelé. Nebo neuspějí, protože uspěje k chytání zlodějů zaměřená policie. Nebo se vajíčka rozbíjí a neuspěje nikdo. Nebo napíše scénář též režírující a produkující Rawson Marshall Thurber a publiku nadělí od každého trochu. A neuspěje. P.S. To je zpráva o popraskaném příběhu, ne o filmu z něj. MacGuffin Angus ()

JerryPilsen

Nakonec dobrý.Když ovšem člověk přimhouří oči a zároveň přistoupí na hru co všechno je možné.Ryan ale skvěle hláškuje a akce je skutečně požehnaně a je dobrá. Ten konec ale ale... ()

Updated_Cake

Pokus o přenesení Indiana Jones do modernějšího kabátku byl zajímavý ale trochu nesmyslný. Na 1. pokus film zabavil a obecně herci vynikali v tom, v čem jsou jejich přednosti, ale sám o sobě je to po čase trochu nudná směska zvratů. Reynoldse mám rád, proto hodnocení má i o hvězdu navíc, jinak je to spíš film do pozadí k nějaké práci, který si člověk už znovu nepustí. ()

Zaks

Očakávania boli síce veľké, občas sme videli aj pekné momenty, ale väčšinou sa to celé hralo tak na pol plynu. ()

petopetovic

Když jsem si pouštěl tento snímek neměl jsem žádná velká očekávání a bohužel všechny mé nejhorší obavy se vyplnili, máme tu tedy crossover Deadpoola, Jumanji a Wonder Woman. Film za mě moc dobře nefunguje jediné světlé momenty jsou klasicky Reynoldsovi hlášky a to je za mne asi vše, určitě pokud máte čas se na film podívejte, ale viděl bych to spíše jako kulisu u rodinné oslavy bohužel. ()

merops

Tohle snad ani nemá smysl hodnotit. Takový recyklovaný filmový pejsko-kočičkový dort. Od všeho trochu, bez ladu a skladu a raději to dejme sežrat tomu velkému zlému psovi. V případě Reynoldse bych si poster tohohle snímku pověsil hned na zeď hned vedle posteru Green Lantern. Možná i trochu níž. ()

Stepan.Frank

Jedná se o jeden z největších Netflix filmů, co se týče opening weekendu. Stejně jako asi většinu mě hlavně na tento snímek nalákal hvězdný cast. Objevuje se nám tu Dwayne Johnson a Ryan Reynolds v hlavních rolích. Toto duo má mezi sebou skvělou chemii, kterou jsme mohli vidět již ve snímku Hobbs and Shaw z roku 2019, kde sice měli pouze pár krátkých scén, ale bohatě to stačilo na prezentaci jejich vztahu. Doprovází je také úchvatná Gal Gadot, která je v aktuální chvíli obří filmový tahák. Co se týče příběhu tak se jedná o velmi jednoduchý koncept, který je ale doprovázen zajímavými a občas i velmi předvídatelnými zvraty. Samozřejmě tu nechybí ani klišé akčních filmů a o přehnanou akci jsme tu také nepřišli. I když se nejedná o nic speciálního, je to příjemná zábava na páteční večer, ale nic moc více. Film nijak neuráží, spíše naopak. Máme tu dva milované herce, kterým to spolu na obrazovce skutečně sekne a úžasnou Gal Gadot jako sexy lovkyni pokladů... Co více si přát od béčkové popcornovky ? ()

ferdomravec

Ryan je typický Ryan uz od deadpoola. Dwayne je typický Dwayne uz od Dwayna. Akurat Gal mi tu nesedi. Inak plaí že to co ste mali radi na posledných filmoch Dwayna a Ryana tu mate x2. Prehnane a prepalene ale slusne som sa bavil. Aurat taketo filmy by mali mat rozpocet do 100Mega. Produkovala to ale Dwaynova 7 bucks takze asi vedel co robi. ()

majorzeman13

Fajn,dobrý snímek se skvělím obsazením ,castingem. Bohužel čeho jsem se obával je průměrný scénář a režie. Akce je tak akorát...... Co jsem tak nějak očekával jsem dostal,takže v poho film. ()

Dejf19

No asi to mohlo být lepší, bylo vidět, že vlastně všem je tak nějak jedno jak to dopadne, hlavně že si všichni nahrábli nějaký ten dolar. Opět se ale potvrdilo, že Netflix filmy prostě nezvládá, všechno je to spíchnuté jakoby horkou jehlou. // Top Moment – vězeňská jídelna // WTF Moment – Ed Sheeran // Nej postava – Ryan Reynolds jako Nolan Booth // Hláška - You're like a well-dressed wall. ()

Dungeons & Dragons se dočká i seriálu

Dungeons & Dragons se dočká i seriálu

12.01.2023

Již letos v kinech uvidíme filmovou adaptaci populární hry na hrdiny Dungeons & Dragons. Snímek Dungeons & Dragons: Čest zlodějů natočili John Francis Daley a Jonathan M. Goldstein (Noční hra… (viac)

Netflix oznámil pokračování filmu Gray Man

Netflix oznámil pokračování filmu Gray Man

27.07.2022

Ačkoliv čísla sledovanosti nejnovějšího netflixovského „blockbusteru“ s cenovkou 200 milionů dolarů nejsou nikterak oslnivá, alespoň ne ve srovnání třeba s podobně laděným Red Notice, streamovací… (viac)

Ctihodný občan se vrátí

Ctihodný občan se vrátí

22.05.2022

Thriller Ctihodný občan z roku 2009 se loni v prosinci stal třetím nejsledovanějším filmem na Netflixu za čerstvě vydaným blockbusterem Red Notice a dramatem se Sandrou Bullock (Nebezpečná rychlost)… (viac)