Odvážná loupež svede dohromady nejlepšího experta FBI na chování zločinců (Dwayne Johnson) a dva znepřátelené gangstery (Gal GadotRyan Reynolds). Tady půjde do tuhého. (Netflix)

Clark_Kent

Tak tady mě vtipkování a dobrodružný výlety, šli pod vousy. Je dělaný přesně k dobrýmu večeru a teplýmu kakau. Prvky indiana jonese se nedali přehlédnout, jinak pro mě potěšení. ()

AndrewT

30 minut před koncem jsem to vypnul s tím že půjdu spát a dokoukám to další den. To asi mluví o všem. Kdyby tam nehrála Gal Gadot, věřím že většina mužského obecenstva by to v polovině vypla. ()

Najt

Pěkně natočený thriller s komediálními prvky, dobrým obsazením, pěkně zahrané a vcelku povedený příběh. Pasáž s nacistickým bunkrem, mp 40 v akci s mercedesem grosserem a stielhandgranatem mě pobavila. Konec už tak veselý nebyl, sice narazíte na zvrat, který nečekáte, ale tato příběhová točka byla pro mě nepřirozená a moc mi to nějak nesedlo. Jinak příjemný odpočinkový film, kde pár scén bylo povedených, nicméně byť je to dobře natočené, stále se jedná o lehce nadprůměrný film. ()

Ewík

Hodně povedená komedie. Bylo to tak trochu jako ty mé oblíbené akčňáky s Jackie Chanem a Owenem Wilsonem/Chrisem Tuckerem. Jenom lepší. 😎 A Reynolds umí být tak brutálně zlej. 🤣 Resting failure face. ()

george82

Za mě docela dobrý. Slušných 75%. Reynolds obvykle vtipnej, Gadot okouzlující a Rock…klasicky Skála. Respektive ,,Betonová zeď” v saku. ()

Dejvecd

Už od prvých piatich minút som sa nevedel dočkať, kedy táto nudná sračka skončí. Tak extrémne som sa nudil, že som odpočítaval sekundy, ba stotiny kedy to skončí. Ja ani neviem či sa oplatí hľadať nejaké pozitíva. Celý film bol proste vykrádačkou, prakticky všetkého možného a nebolo tu jedinej scény, ktorá by mi nepripadala, ako že som ju už niekde videl. Z každej jednej scény som presne vedel čo bude nasledovať a dokonca ani v tej akcií nepriniesli nič čo by ma donútilo prestáť zívať. Vtipy boli nevtipné, hlavné postavy boli dementné, akcia už nudnejšia ani byť nemohla a herci... Ryan Reynolds tu hrá v podstate po stý raz to isté, len v tomto filme mi to prišlo ešte horšie ako obyčajne a doslova každú vec, čo v tomto filme povedal, už povedal v nejakom inom, Gal Gadot je tu... nevýrazná a z Dwayna Johnsona som mal fakt pocit, že sa ten herec proste nudí a už to chce mať čo najskôr za sebou. Ostatne ani sa mu nedivým, tento film je totálne neoriginálnou nudou, ktorej by sa každý mal vyhnúť veľkým oblúkom. P.S. scéna z býkom bola jedna z najhoršie natočených scén čo som v živote videl. 2/10 ()

liquuid

Idealni vikendovy odpocinkovy film. Nenudi, da se na to dobre koukat, zakopneme i o solidni porci vtipu. Az na tu lehkovaznost je to solidni becko. Gal opet bozska. Slabsi 4. ()

LdaVinci

Bavilo mě to, a docela hodně, akorát už mě fakt do očí bijou nějaký nereálnosti a náhody, který se dějou proto, aby příběh mohl pokračovat tak, jak si scénáristi přejou. Je pravda, že v minulosti jsem asi hodně podobných akčních filmů hodnotil kladněji, ale třeba to někdy taky ještě upravím. No jinak na pohled pěkný, jsou tam vtipné momenty, skvělá Gal Gadot, Reynolds a The Rock jsou taky super... jo, pohodová oddychovka. ()

Gyrxiur

Dobrý film, pozrieť si ho znamená pekný večer. Zápletka super, vtípy Ryana k nezaplateniu, nečakaný záver. Len na môj vkus až príliš 3D efektov a veľa nerealistických vecí, takže pri tom sledovaní zase toľko nerozmýšľajte. ()

riza-do

Jenom další neoriginální Indiana rychlokvaška od Netflixu, která nepřináší nic nového, nic neokoukaného, ale je postavená na pověstném Reynoldsově hláškování, které dělá z naprosto průměrného rutinního filmu celkem koukatelnou jednohubku. A tak jsem se na rozdíl od utlumeného 6 Underground celkem dobře bavil. Hledání odkazů na všechny ty ostatní filmy se stalo ústřední zábavou v jinak prázdném a rozhodně předraženém příběhu. ()

Blenny

Na sobotní večer vcelku vtipná a odsejpající old school jednohubka. Akorát ta Gal Gadot je děsná jalovice. Její popularitu si nějak vysvětlit nedokážu, ale i tak za lepší tři. ()

Mamlas odpad!

Docela ubohá trapárna, která vykrádá úspěšné náměty hned několika známých filmů a ještě si dovolí používat hudbu na motivy 007. (7%) ()

jprmusic

Čiré zoufalství zachvátilo Netflix. Pindy jako Gadot nebo Lawrence ovládly filmovou produkci v naprosto přiblblejch slátaninách s nulovým potenciálem. Tady se ke Gadot přidala zřejmě nejtrapnější filmová dvojka v historii filmu. Že Rock není žádnej lumen jen známá věc, ale že se bude takhle znemožňovat taky Reynolds mě trošku zarazilo. Není to ani tak nekoukatelné, jako neposlouchatelné. ()

Cermicek

Fajn, odlehčující blbinka, která místy pobaví Ryanovo hláškami, místy absurditou některých scén. Celé to stojí na hereckém obsazením (hlavně tedy u Gal to stojí dost....;). Taškařice od Netflixu na nedělní večer, kdy po sobotní kalbě fakt nechcete přemýšlet! :) ()

RyanRainheart

Za to dementní finále jedna hvězda dolů! Naprosto průměrný film, který nenabízí nic originálního, a na který si divák za chvilku už ani nevzpomene. Netflix opět dokázal za hromadu peněz dodat spotřební zboží, které je tak průměrné, že už snad ani průměrnější být nemůže. Mohla to být dobrá varianta na buddy komedie s prvky Indiány Jonese, to by ale musel být Netflix odvážnějším producentem a nenajímat si strašného rutinéra, jako je tento režisér, který za mě zatím nedokázal natočit dobrý film. Tahounem filmu mají být ty tři momentálně úspěšné hollywoodské hvězdy, kterým navíc Netflix zaplatil pořádný balík, ale za mě se ani toto nepovedlo, všichni hrají svůj průměrný standart, které jsme od nich viděli hrát mnohokrát někde jinde, akorát se ty postavy teď jmenují jinak. Chválím celkem hezkou hudbu od Steva Jablonskeho a líbila se mi únikovka na lešení, ale jinak zbytek je bohužel nudná vata. Raději si znovu pustím Rockův starší kousek Vítejte v džungli. ()

frxXx

Daj dokopy partiu naj-cool hercov sucastnosti a sprav film cez obohranu sablonu nech sa hlavne bubaky tocia. Ale ako zbierka vsemoznych filmovych klišé momentov ujde … ()

PlysovyMacko

Absolutne bez napadu, bez invencie, bez jedinej originalnej sceny, ktora by mi utkvela v pamati. Zapletka sa toci okolo zlatych vajec, ktore hladaju hlavni hrdinovia a mame tu vsetko : kleopatra, ruska basa, mafiani, nacisti, cestovanie po svete. Herci hraju to, co hraju vzdy. Akcia slaba. Voci Ryanovmu sarmu som imunna a jeho hlasky mi liezli na nervy. ()

Klat

Film u kterého nesmíte myslet, jinak zjistíte spoustu nelogických scén atd. Bral jsem to jako úsměvnou oddechárnu.😉 ()

Dungeons & Dragons se dočká i seriálu

Dungeons & Dragons se dočká i seriálu

12.01.2023

Již letos v kinech uvidíme filmovou adaptaci populární hry na hrdiny Dungeons & Dragons. Snímek Dungeons & Dragons: Čest zlodějů natočili John Francis Daley a Jonathan M. Goldstein (Noční hra… (viac)

Netflix oznámil pokračování filmu Gray Man

Netflix oznámil pokračování filmu Gray Man

27.07.2022

Ačkoliv čísla sledovanosti nejnovějšího netflixovského „blockbusteru“ s cenovkou 200 milionů dolarů nejsou nikterak oslnivá, alespoň ne ve srovnání třeba s podobně laděným Red Notice, streamovací… (viac)

Ctihodný občan se vrátí

Ctihodný občan se vrátí

22.05.2022

Thriller Ctihodný občan z roku 2009 se loni v prosinci stal třetím nejsledovanějším filmem na Netflixu za čerstvě vydaným blockbusterem Red Notice a dramatem se Sandrou Bullock (Nebezpečná rychlost)… (viac)