Legendárny hrdina John Wick je späť. Pod nátlakom bývalého spolupracovníka, ktorý má v pláne získať kontrolu nad tajným medzinárodným združením nájomných vrahov, sa v plnej sile vracia do akcie. Viazaný krvavou prísahou sa vydáva na cestu do Ríma, kde ho čaká zúčtovanie s bandou tých najnebezpečnejších zabijakov na svete. (Forum Film SK)

HuLimBRK

Takhle ma vypadat akcnak!!! Diky treninku Reeves vi kam sahnout a je radost se divat jak pracuje. Zabery na oko, pro nas, aby sme videli co se naucil me hrozne bavili a uplne me odrovnal, jak si ke konci prebil pistolku a jednou rukou si zkontroloval naboj v komore :D jen me prislo ze se nejak moc s nema valel furt po zemi v tom boji :) Dobra odreagovacka kterou si pustim urcite vic nez jednou. Jedina otazka - to ho fakt z tech vycvicenejch nepratel NIKDO nedokaze trefit do hlavy??? :D :D 5* jen pro to ze si John Wick poridil stejnyho psa co mam :) ()

jiri.juricek

John Wick je po roce zpět a ještě víc nasranej než minule. Pochybuju, že tohle letos překoná nějaký jiný akční film. Film ani chvíli nenudí, občas jsem měl pocit u těch pěstních, nožních, rukou, nohou lámacích soubojů, že už se dolámali ažaž, ale baví to :D Tak za rok u trojky :) ()

majorzeman13

Pro fanouška akčního žánru je to naprostá povinnost film vidět ! Vřele doporučuji film shlédnout ! Některé akční scény v metru,v katakombách,v muzeu uměleckých dějin....prostě paráda !! Nebojte je toho ve filmu jěště víc...jízda !! Stylová, estetická akční podívaná ! ()

CampaHD

Cinemax - 75% - otvorene na konci a ukončené na zaciatku. Bez klišé a čisto dokonale zvládnuté baletenie pri rozdavani guliek. Zrkadlova sieň ma tak nebrala inak bez chýb. ()

mir3c

... skóre jako Robocop, jako v Total Recall, nejkrvavejší film všech dob! Asi tolko k tomu. Johan tam rozoberá mančaft talianskej mafianskej reprezentácie s ceruzkou v ruke nonšalantným spôsobom. ()

Beginek87

Pro co jsem si přišel, to jsem i dostal. Nečekaně dokázali vykouzlit i jakýs příběh, což mi udělalo nemalou radost (v koutku duše jsem se obával toho, že dvojka vlastně jen plynule naváže na jedničku a Keanovi dojdou brzy cíle, na kterých by mohl vyjádřit své umění v honbě za pomstou štěněte). Já se bavil a na trojku půjdu se stejnou chutí, protože exkomunikace z řad těchto milých lidí spojená s open contractem pro celý svět naznačuje, že v příštím díle dost možná trhne rekord v headshotech :D 4* ()

ANDAKIN

Skvěle natočený akční thriller. Příběh a zápletka naprosto luxusní, zpracování úžasné. Keanu opět nezklamal a jde poznat, že stejně jako na první díl se i na tento sequel náležitě připravoval. Je to jeden z mála akčních filmů, který se určitými postupy opravdu přibližuje realitě a je zřejmé, že toho tvůrci náležitě využívají. Rozhodně dávám 5 ()

Marunator

Tak já vlastně s tím hodnocením nevím - jednička je geniální, proto bylo logické jít do kina i na dvojku. Dvojka není špatná, je tam spousta povedených scén (asi se budu ucházet o místo someliéra), headshoty jak se patří, některé souboje jsou skutečně výborné, John moc nemluví (no i když proti jedničce možná přece jen víc), ale něco tomu chybí. Zatím jsem nepřišla na to co, ale to Něco prostě je ve vzduchu. A pak pár otázek zůstává, jako třeba: vážně ta němá slečka ve své poslední (a skoro jediné) bitce hekala? jaká byla vůbec její podstata v ději, když byla jinak úplně zbytečná? A kam se ztratily JW oděrky z obličeje po úvodní scéně? Vážně bylo nutné opět zařadit scénu mezi zrcadly - to je už trochu klišé, ne?No, ale to jenom tak namátkou. Navíc se mi asi ani moc nelíbil konec, mělo to skončit v Continentalu a tu ubulenou limonádu na závěr si mohli odpustit. Vážně to někoho navnadilo na třetí díl? Takže bych to ohodnotila v součtu 3,5 hvězdama, což ale nejde. Na 4 to podle mne nemá, 3 Johna úplně neocení, ale protože je to buď a nebo, tak dávám 3. Ale 70 % není dneska nic špatného. ()

011235

Prkenný Keanu Reeves se potácí jak golem, stereotypní bitky nudí, dialogy na hranici parodie. Srovnání s Raid 2 je pro tohle drahé béčko vyloženě kruté, jediným plusem pro tento film je vizuální stránka.Vysoké hodnocení na ČSFD je mi záhadou. ()

Julip.ek

Nebavila jsem se sice tolik jako u prvního dílu, ale nejspíš to bylo tím, že divák tak trošku věděl co už může čekat. Každopádně parádní podívaná v podobě milionů mrtvých. V životě bych neřekla, že i při zabíjení může být někdo tak elegantní. Konec dost nasvědčuje tomu, že bude ještě třetí pokračování.. uvidíme jestli i potřetí dokážou natočit tak povedený film. ()

silverscreen

Bohužel už tomu chybí nápad a překvapení. Stává se z toho bezduchá mlátička a obávám se že pokud bude trojka tak to bude ještě horší. Podobnou sestupnou tendenci měli i Postradatelní. ()

DyingAngel

John Wick je brilantný film, v ktorom sa skĺbi skvelá hudba so skvelými hereckými výkonmi. Tak, ako mi v prvej časti dokonale dotváral atmosféru Mansonov kvílivý hlas, rovnako teraz, pri druhej časti, zapôsobila kapelka Nostalghia, pričom sa mihli aj vo filme a predpokladám, že po tomto počine sa ich sláva posunie do závratných výšin. Pokračovania vo všeobecnosti mi poslednú dobu prinášajú len sklamanie, no o Johnovi Wickovi sa to nedá povedať. Vtipné a jednoslovné dialógy sa striedali s napätím akcie, pričom nešlo o bezduchú strieľačku, pri ktorej sledovaní sa divák začne po chvíli nudiť. Akčný tanec Keanu Reevesa je lahoda pre oko. Ten herec je proste úžasný! A možno je to práve ním, že akčňáky získali nový nádych, dynamiku a nový okruh divákov, ktorí bežne akčné filmy nepozerajú. Dúfam, že vyjde ďalšie pokračovanie. ()

PsenickaR

Je to nářez a ještě větší, než byla jednička. Jelikož se děj odehrává jen chvíli po prvním dílu, neměl ani John Wick moc možností nebýt pořád tím stejným zabijákem, je se tu už místo pomsty za psa odehrává splacení dluhu a pomsta sám za sebe. John opět kosí jednoho zlořáda za druhým, akční scény jsou perfektní a přehledné a souboje zabijáků si užíváme plnými doušky. Za mě maximální hodnocení a spokojenost a to i u mojí přítelkyně, která na film ani původně nechtěla jít. Plusové body navíc za parádní bitku v metru a další za to, že jsme konečně viděli, jak dokáže John Wick zabít několik mužů jednou obyčejnou tužkou. Akční pecka roku, jednoznačně. ()

majo.96

Jednoducho akcia, akcia , akcia, ... Akčný film ktorý chcete aby mal na druhý deň pokračovanie. Reeves bol neskutočný, ako mal nacvičené pohyby. Dvojhodinový film po ktorom si poviete, že mohol mať aj 4 a stále by vás to neomrzelo :). ()

Rorschach_SK

"Povedzte im. Povedzte im všetkým. Ktokoľvek sa objaví, nech je odkiaľkoľvek ... Zabijem ich. Zabijem ich všetkých." Už minule som Vás varoval. Neserte ho. V žiadnom prípade sa ho nesnažte nasrať. Ale vy nie, vy si nemôžete pomôcť, že? Človeka, ktorý má prezývky ako Baba Yaga či Boogeyman. Človeka, ktorý aj nakupovanie na párty dokáže spraviť pre chlapa zaujímavejšie než kvalitné porno. Človeka, ktorý má na podrážkach svojich topánok viac mozgov, než na zraze Mensy. Človeka, ktorý po Jokerovi dokáže ako jediný zaujať svojimi kúskami s ceruzkou, so skurvenou ceruzkou! Chápete to? Myslíte, že Vás svätá pôda hotelu Continental zachráni? Že Vás naše pravidlá zachránia. Zobrali ste mu všetko. Všetko na čom mu aspoň trochu záležalo a priviedli ste ho späť. Do sveta kde mu ostali len dve veci na ktorých mu záleží - pomsta a prežitie. Tak žnite, čo ste zasiali. ()

IvanJan

Bral som to ako povinnú jazdu, nakoľko jednotka bola celkom prekvapením pre mňa ako sa dá ešte poňať príbeh "príbeh pomsta" Musím konštatovať že dvojka sa niesla v podobnom duchu a v zásade nič nové ma neprekvapilo. Pár scien bolo naozaj skvele urobených...to "ukrižovanie krista vo vani" bolo naozaj skvelé! Inak veľmi dobrá počítačová hra...4* dávam hlavne kvôli nostalgickému stretnutiu Neo a Morpheus...to bolo fakt milé :) ()

FrankZabak

Konečně akčňák,který nabírá na tempu hned od začátku a postupně graduje až k úplnému orgasmu!! není moment u kterého bych si říkal švihněte tam další scénu,ale místo toho jsem byl zaražen do sedačky a hltal každý kousíček filmu. tomuhle říkám jízda a opravdu jak všichni píši chci víc a víc a tohle by si člověk měl říkat po každém filmu! po Raidu 2 druhý nejlepší zabíjárna,co jsem viděl a John Wick? třešnička na dortu! Každý,kdo mi zkříží cestu,tak zemře! Tak určitě a teď už točte další díl :-) Hong Kong volá :D ()

Mykie

Bigger, better, bomba! Minule jsem chtěl víc a víc jsem opravu dostal. John Wick nezastavitelně frčí v komiksovém duchu a tvůrci postupně budují vesmír, do kterého bych se rád podíval i skrze jiná média než film (komiks, videohra). Keanu Reeves potvrdil, že je John Wick a už navždy bude (stejně jako Willis/McClane, Stallone/Rambo, arnie/T 800). Kulervoucí akce, tajemný a zajímavý svět asasínů, známé tváře a téměř umělecké podání dělají z druhé kapitoly Wicked adventures akční lahůdku. ()

John Wick je miliardář

John Wick je miliardář

22.05.2023

Třetí John Wick si našel padoucha

Třetí John Wick si našel padoucha

19.01.2018

John Wick 2 loni vydělal dvakrát tolik co jednička (88 milionů vs. 171 milionů), takže se logicky dočkáme třetího dílu. Studio Lionsgate už ho stihlo oznámit na 17. května 2019 a stoprocentně ho… (viac)

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

31.12.2017

John Wick se vrátí

John Wick se vrátí

30.05.2017

Dvojka Johna Wicka vydělala dvakrát víc než jednička (88 milionů vs. 166 milionů), takže není divu, že se plánuje trojka. Režisér Chad Stahelski stále neví, jestli znovu usedne za kameru, protože… (viac)