Karppi

• USA Deadwind
Fínsko, (2018–2021), 21 h 2 min (Minutáž: 42–49 min)

Réžia:

Rike Jokela

Hudba:

Juri Seppä

Pihla Viitala, Lauri Tilkanen, Jani Volanen, Tommi Korpela, Pirjo Lonka, Riku Nieminen, Raimo Grönberg, Jonna Järnefelt, Pamela Tola, Mikko Nousiainen (viac)

Pouze pár měsíců po tragické události vyšetřuje detektivka Sofia Karppi vraždu, která souvisí s helsinskou stavební firmou. (Netflix)

Recenzie používateľa chrispe k tomuto seriálu (25)

Nezvěstní (2020) (S02E06)

Opět díl s pořádným spádem, ale pro mě vše zastínila novinka pro Nurmiho. To prostě nějak nemůžu strávit... ()

Mayday (2020) (S02E07)

Ten konec byl trochu k přitaženej za vlasy, což? Tomu se mi jako divákovi fakt nechce věřit a čekala bych to spíš v americkým béčku. Ale honička měla atmosféru fakt dobrou, to zase jo. ()

Temná voda (2020) (S02E08)

JÁ TO VĚDĚLA!! :D ()

Klec (2021) (S03E01)

Druhou sérii jsem viděla v roce 2020, takže se v těch událostech z minulosti fakt nechytám. Škoda. Případ se zatím jeví zajímavě, Karppi to tam evidentně vše oddře a vyřeší sama. :D ()

Tajná místnost (2021) (S03E02)

Na to, že jsem první dvě série hodnotila veskrze kladně a postupem času se mi to líbilo víc a víc, tak tady mě to nějak ztrácí. Moje averze vůči Henně pokračuje (i když tu vlastně nemám důvod proč), Karppi má furt jeden výraz a Nurmi je na pěst. Vlastně mě už ani moc nezajímá, co se tam děje a kdo stojí za vraždama. :D Dám aspoň ještě jeden díl? Nevím. Nuda. 2,5* ()