Karppiová cítí, že celý případ je ještě složitější, ale ostatní o tom nejsou úplně přesvědčení. Henna se přizná k děsivé věci. (Netflix)

Anderton

Vrtuľník v base sa už pomaly stáva legendou, odpovede kto ho tam nechal a prečo sa asi nedočkáme. Každopádne v technickom poriadku nebol, na čo by Columbo povedal, že tým sa to vysvetľuje. Každopádne zvyšok ponúka zopár odpovedí, respektíve iných variant, o čo v skutočnosti ide. Na druhú stranu sa ale ústredný prípad odkláňa od dejovej línie starostky. Uvidíme vo finále, čo z toho vyplynie. ()

chrispe

Ten konec byl trochu k přitaženej za vlasy, což? Tomu se mi jako divákovi fakt nechce věřit a čekala bych to spíš v americkým béčku. Ale honička měla atmosféru fakt dobrou, to zase jo. ()

dunbar

tak to mě poser… Nurmi vie nielen zneškodniť nástražné výbušné systémy (S01) ale trošku (iba trošku) aj lietať s helikoptérou. Do tretej série nepôjdem, určite tam Nurmi bude pilotovať kozmickú loď. Apropo… je normálne nechať v roky chátrajúcom bývalom väzení funkčný natankovaný vrtuľník… tvrocovia museli byť riadne natankovaní… ()

• Když jsou Karppi s Nurmim v opuštěném vězení, nejsou na ostrově Saaremaa, ale opět u zatopeného lomu Rummu, vedle kterého se nachází i bývalá věznice. (Sasori)