Vychytávky Ládi Hrušky

(relácia)
Reality-TV
Česko, 2015, 37 min

Nový král kutilů Láďa Hruška! Seriózní rádce i lidový koumák! Jeho vychytávky nám usnadní život, osobitý šarm zlepší náladu. Poradí, sežene, vyzkouší, vymyslí, předvede, ušetří, uvaří... Přijede k vám na zahradu, do dílny i do kuchyně! Pořad pro chalupáře, chataře, zahrádkáře, chovatele, majitele teras, balkonů i okenních parapetů je opět tady! Na obrazovky televize Prima přichází nový, moderní hobby magazín nejen pro kutily. Pořad plný rozmanitých rad a nápadů, vychytávek a zlepšováků do domácnosti, na zahradu nebo do dílny, moderuje Láďa Hruška, dosud známý spíše kuchařskými recepty. Ani ty zde chybět nebudou, v každém díle Láďa prozradí jeden recept i zlepšováky spojené s vařením. Hlavní náplní pořadu bude ovšem široké spektrum reportáží, v nichž bude Láďa radit či prezentovat nápady, bude navštěvovat šikovné lidi i komunikovat s odborníky. Témata budou reflektovat roční období, chybět nebudou ani pravidelné rubriky. Výrazná osobnost Ládi Hrušky a široký obsah témat dodávají pořadu rozmanitost, ale i odlehčenější formu a také lidský rozměr, to vše okořeněné špetkou humoru, který s sebou osoba moderátora přináší. (TV Prima)

hammerhead odpad!

No, je to ale lepší, než kdyby tenhle chlapík učil děti ve škole svoje vychytávky (styl vyjadřování, gramatika, atd.) Po zhlédnutí pár minut pořadu jsem se rozhodl, že odložím masku falešného intelektuála, dám do antikvariátu sebrané spisy Hermanna Hesseho a koupím si knihu Vaříme s Láďou Hruškou, což je nedůležitější kniha desetiletí (nejen) v ČR. Po zbytek života chci do plastového škopíčku házet “vosolený vejce do trvarohový pomazánky” a tvářit se přitom ďábelsky, že by záviděl i Brůna senior. PhDr. Přemku, ty to vidíš... ()

BluT odpad!

K tomuto pořadu mám obzvlášť velký odpor, protože to běží vždycky, když jdu k mým rodičům na nedělní oběd (kam se těším!) a Láďa Hruška je to jediný, co mi tam dokáže zkazit náladu. Já chápu, že nejsem cílovka tohoto pořadu, ale Láďa je tak stupidní a nesympatickej, že by mě sral i kdyby uváděl nějaký pořad mému srdci bližší. A zdá se to jenom mně nebo má naprosto otravnou vadu řeči? Jak se mohl tenhle člověk dostat do televize je mi fakt záhadou. 0% ()

MM_Ramone odpad!

Po zhliadnutí dvoch či troch dielov tejto relácie musím dať za pravdu väčšine uživateľov, ktorí sa tu vo svojich komentároch vyjadrili, že snaživý Ladislav Hruška je v podstate len slizký, trapný pajác a tá jeho stupidná kutilská televízna relácia, ktorá sa objavila na obrazovkách českej súkromnej televízie Prima, stojí za hovno. Dobrovoľne a ochotne sa teda pridávam na stranu miestných ostrých kritikov a "Vychytávky Ládi Hrušky" označujem ako odpad! ()

SOLOM.

Láďa nám společně s hostem ukáže, jak si udělají nápisy na kořenky…To si jako dělá prdel, když tohle funguje už tolik let – no to jsou vychytávky jak pojďme jebat…Chtěl jsem se tomu zasmát a poslat další odpad, ale už jsem zde narazil i na několik alespoň trošku zajímavých „kulinářských“ nápadů, tak proto jej nedám. Víc jak jednu hvězdu tomu však nedám. ()

Milda003 odpad!

Tak to jsou fakt vychytávky :D. Trapný jak někoho vyhoděj z Novy a jde na Primu a tam je trapnější než kdy jindy - slamák na palici atdp. Ty tři minutky na nově šly ještě překousnout, tam jeho ubohost tak nevynikla, ale tady přes půl hodiny trapnosti, ubohosti, debilnosti, pedofilie opravdu nejdou překousnout.. ()