Noc hrôzy

• Česko Vlci za dveřmi (viac)

Sharon (Katie Cassidy), Jay (Miles Fisher), Wojciech (Adam Campbell) a Abigail (Elizabeth Henstridge) sa v hollywoodskej reštaurácii lúčia s kamarátkou, ktorá odchádza do Bostonu, potom sa presunú do Sharoninho domu, kde pokračujú v zábave. U správcu Williama (Spencer Daniels), ktorý býva v domčeku pre hostí, sa na krátku chvíľu zastavil kamarát Steven (Lucas Adams). Pri odchode je pri bráne napadnutý a zavraždený. Nič netušiaci Wojciech ide von na cigaretu, tam ho neznámy útočník pobodá a polomŕtveho odtiahne do kúpeľne. Jaya, ktorý zaspal pri televízore, objavia dievčatá zavraždeného. Obe ženy prepadnú panike, Sharon sa schová v kúpeľni, kde nájde ešte živého Wojciecha. Abigail sa podarí utiecť von. Jeden z vrahov ju však odtiahne späť do domu. Dievča sa znova pokúsi utiecť aj so zraneným Wojciechom, ten je krátko nato vrahmi ubodaný. Sharon je niekde v dome. Zranenej Abigail sa znovu podarí utiecť, na ulici stopne prechádzajúce auto... (TV Markíza)

Morholt

Vzhledem ke stopáži bylo jasné, že tady asi o nějakou výraznou práci s postavami nepůjde a taky že ne. Nějaké pokusy tu sice byly, ale nebylo to nic, co by stálo za pozornost. To by ale nevadilo, protože většina z nás byla stejně zvědavá na masakr, ke kterému to všechno směřovalo. A ten bohužel dopadl bídně. Atmosféra baráku sice místy ušla, ale když mělo dojít na krev, tak produkce šetřila. Vše se vlastně jen omezilo na zakrvácené kladivo, kopající nohy a jekot. To by možná stačilo v případě, že by byl celý příběh uchopen v širších souvislostech, ale v tomhle formátu to bylo na nic. 30% ()

malylada

Slasher, u kterého oceňuji dýchající retro atmosféru, kostýmy a kulisy 70. let, nicméně ničím jiným originálním nevybočuje. Herci nepatří mezi slabinu filmu, ale tempo se začne rozjíždět až od půlky a většina postav zůstává po zbytek filmu ukradená. Od půlky, až na pár momentů se ve vilce odehrává slušný teror a těžko lze něco vyčítat. Hodně znepokojivě ve mě vyvstával pocit v tom, že za celou dobu nebylo vidět zabijákům do tváří a vesměs na ně nezabírali kamerou dlouhé sekvence. Naopak překvapující souvislosti s minulostí hodně překvapí a rozhodně se daří tuto maličkost držet pod pokličkou. Solidně odvedená práce.......6/10 ()

kaylin

Film „Wolves at the Door“ ukazuje na tragickou událost, která jen odhaluje, jak se lidé snadno dokáží zfanatizovat a čeho jsou v takovou chvíli schopni. Fanatismus je jedno z nejnebezpečnějších chování člověka, a je jedno, jestli se nechá zfanatizovat jedinec, či větší skupina. Ty následky bývají tragické, liší se v kvantitě. Tohle ale snímek „Wolves at the Door“ nijak zásadně nerozvíjí. ()

Trevor

Celkom vydarený príbeh, nato že sa jedná o film natočený pre HBO Europe. Film prinesie trochu napätia, tempo je svižné a dĺžka primeraná na podobný štýl filmov. O Mansonovi bolo natočených mnoho dokumentov či príbehov, tento sa radí k tým priemerným. ()

honajz2

Tohle se na poslední film, co jsem v roce 2019 viděl opravdu hodilo, jelikož tu bylo pár ohňostrojů. Každopádně, přemýšlel jsem, jestli tomu nakonec nedám slabé 3*, ale co jsem nad tím přemýšlel, tak mi to na ně nestačí. Téma to má silné a opravdu drsné, bohužel se to i přes tu sympatickou délku zrovna nepovedlo. Snaží se to místo brutality sázet na atmosféru, to oceňuji, ale i tak to ne vždy zrovna vyšlo, hlavně dost dlouho trvá, než se něco začne dít. I jako horor to působí poněkud průměrně a emocí to ve mě zanechalo minimum. Lepší 2* ()

Martin741

hnusny film o tom, ako rodina okolo toho hajzla Mansona /samotny Carls Manson/ sa vrazdenia neucastnil/ vyvrazdila skupinu nevinnych ludi. Tlupa kamaratov sa mala stretnut a pokecat si, a akcie sa mal zucastnit aj legendarny StevoMekKralovna, ale zaplat Hatsepsovet neprisiel. No a zacalo krviprelievanie, neusetrili ani zensku tehotnu s dietatom. zabili aj ju aj dieta. Rok 2016 : akysi kameraman John R. leonetti natocil zevraj horor Annabelle a rozhodol sa sfilmovat latku. Vrahovia este tale ziju, film je neskutocne mrazivy a brutalny, ale R. Leonetti nie je moc dobry reziser, obcas rezia drhne : 60 % ()

cariada

Nezačalo to špatně, ale ty herecké výkony děsné. Spousta nelogických děr, k tomu strašně málo gore scén. Postavy radši pouští gramec než ,aby sledovali dění venku. Hodně nezvládnutí horor na bázi známé rodiny. ()

HorrFi

Nemůžu si to odpustit a tak napíšu, že to je natočený podle skutečných událostí, ale bohužel to nemá čim zaujmout.. tuctovej film v rámci home invasion nicméně za zmínku stojí hudba, která se celkem povedla.. ()

Sabrewulf odpad!

Smysl, pointa tohoto zvratku? Halóó? K čemu přesně má sloužit film, ve kterém jde jen o to, že hlavním hrdinům se vplíží do domu masoví vrazi a postupně hrdiny vraždí, až je všechny zavraždí? Bez jakéhokoliv odporu, že by třeba alespoň jednoho z vrahů vzali sebou? Proč si někdo vybral zrovna tohle téma? Taky natočím film podle skutečné události. Vyberu si příběh nějakých sebevrahů. Oni se na začátku domluví, že skočí z mostu, pak dojedou na místo, chytnou se za ruce a ... skočí z mostu. Nebo ještě lépe příběh nějakého borce, jak jí jabko. On ho bude jíst a jíst a jíst, až... ho celé sní. Bomba. ()

Jaro.Krafcik

Začiatok s klopanim ako v insidious navnadil. Ale inak ničím zaujímavý home invasion horor. Lakačky takmer žiadne a vraždy slabšie . Ak by sa toho ujal možno iný režisér a bolo to lepšie natočené tak by to mohol byť slušný horor. Tak je to len priemerý film o mansonových deťoch alias vlkoch. Dlžka ale krátka a to sa len tak nevidí. 3* ()

Forsberg11

No nie som nadšený. Dosť veľká nuda vzhľadom na to, že to bol film o vraždiacej rodine Charlesa Mansona. Preštylizované pobehovanie po baráku, kde sa postavy presúvajú bez akýchkoľvek zvukov ako duchovia. Neuveriteľne hlúpe. A to je jeden z mojich večných problémov pri Home Invasion. Subžánri, ktorý mám inak veľmi rád. Tie kvalitnejšie filmy to vyvažujú aspoň lepším gore, či brutálnejšími vraždami. Tento kúsok však s ničím takým neprišiel. Vďaka krátkej stopáži v pohode pozerateľné, ale to je asi tak všetko. 60 %!! ()

Hernycztek

Pro jednou jsem se rozhodl podívat na horor, aniž bych o něm něco předem věděl a zrovna tady to byla chyba. Půlku filmu jsem čekal kdy se konečně objeví ti vlkodlaci, než mi došlo, že tady půjde o něco jiného. - Smutná předloha je zpracována obstojně, ale po filmové stránce to zaostává. Tak nejdřív pozitiva.. Skvěle umístěná vila, daleko od LA dodává správně zoufalou atmosféru, obzvlášť v temné noci. Obklíčení a vloupání, kdy se není kam schovat, protože všude čekají bezcitní členové fanatického kultu, je však poslední kladnou věcí. Jsou dvě možnosti, buďto udělali tvůrci z hlavních postav naprosté blbce, nebo byli v té době lidé tak hloupí, no nevím co je horší, ale chování obětí je děs. Co mě ale zaráží nejvíc, je totální absence gore. Pětinásobná vražda si říká o pořádně detailní brutální řádění a ono snad nedošlo na jedinou krvavější scénu. Naštěstí je velice příjemná stopáž, příběh je zpracován pěkně a v úplném závěru přijde na řadu popsání útočníků a jejich motivu. Takže na jedno pěkné shlédnutí.. proč ne. ()

Rathalos

Thriller podla skutocnej udalosti,ktora v roku 1969 zasiahla cely svet,znama tehotna herecka spolu s dalsimi priatelmi boli napadnuti sektou na cele s chorym Charlesom Mansonom,samotny film je v celku dobre spracovany,ma fajn atmosferu,nechyba napatie,herecky je to taktiez dobre zvladnute,len to malo pomalsi rozjazd,ale som spokojny,dufam,ze ten hajzel je v tom najhorsom pekle,skoda,ze v tej dobe nedostal trest smrti spolu s dalsimi,srdecne by som im to prial...:-) ()

Dementra odpad!

Tenhle film je naprostá urážka všech, kdo v tu noc byli zavražděni. Je to naprostá zbytečnost, příběh nula, postavy bez charakteru, žádný zvrat, žádný background, motivace, nic. Kompletni ztráta času. ()