Cobra Kai

• USA Cobra Kai
Akčný / Komédia / Dráma / Rodinný / Športový
USA, (2018–2024), 34 h 9 min (Minutáž: 22–49 min)

Ralph Macchio, William Zabka, Xolo Maridueña, Mary Mouser, Courtney Henggeler, Tanner Buchanan, Peyton List, Vanessa Rubio, Jacob Bertrand, Gianni DeCenzo (viac)

Pár desítek let po turnaji, který jim změnil život, na sebe znova narazí soupeři Johnny a Daniel. (Netflix)

Recenzie používateľa Jaro.Krafcik k tomuto seriálu (3)

Série 1 (2018) (S01)

Milé a veľké prekvapenie, pre fanúšikov karate povinnosť. Výborne to aj niekedy pobavilo. Som zvedavý na druhú sériu, lebo po prvej mám veľké očakávania a idem si hneď pustiť pôvodného Karate Kida, hrajú tam rovnakí herci. Netflix to tiež ponúka. 4* ()

Série 2 (2019) (S02)

Prekvapivo, možno ešte lepšie ako prvá séria, len ten záver som čakal že bude o niečo lepší. Perfektný vyber songov to ale vynahradil. Som zvedavy na tretiu sériu ktorá nás čaká buduci rok. Snáď bude rovnako kvalitná ako táto. A pekne nám ukončí Cobru Kai. 4* ()

Série 3 (2021) (S03)

Tak a mám za sebou prvý seriál produkovaný v novom roku. Cobra Kai už aj môžem celkovo ohodnotiť, lebo všetky tri série to mali rovnako, veľmi dobrý dej aj sympatické postavy. Fanúšikovia karate kida si môžu pridať aj piatu hviezdičku. Určite lepšie zakončenie ako v tej druhej serií. Ešte dorazím dejiny sprostých slov Nicholasa Cagea a dávam pauzu od netflixu, hbo go čaká. 4* ()

Nový Karate Kid přivítá staré známé

Nový Karate Kid přivítá staré známé

25.11.2023

Legendy z plátna jen tak nemizí, zvlášť když je nostalgie v kurzu. Přibližně za rok a pár dnů, tedy 13. prosince 2024, by měla do kin dorazit nová reimaginace klasiky Karate Kid od studia Sony… (viac)

Kdy se vrátí Zaklínač a Stranger Things?

Kdy se vrátí Zaklínač a Stranger Things?

22.04.2021