Skryté zlo

• USA Bad Samaritan (viac)

Sean sa rozhodne vykradnúť dom muža, ktorý sa zdá byť celkom bohatý. Pri tom mu napomáha jeho kamarát Derek, ktorý muža ostražito pozoruje. Sean sa už chystá na odchod, dokedy si nevšimne jedných záhadných dverí. Rozhodne sa vojsť do miestnosti, no to čo uvidí, ho bude dlho prenasledovať. (TomX2)

doriana.g

Řekněme si to na rovinu. Není to pro každého. Milovníci Doktora a Misfits ale zajásají. A mají proč. Davidovy zlé xichty a Robertovy smutné oči dělají hodně :-D . Já se nicméně celou dobu bavila a ani jednou nepřetočila!! Navíc, konečně zmrd dostal, co zasloužil. Ponížení té nejvyšší možné míry. Předčasná smrt je pro takové svině jen vysvobození. I proto 5. ()

Kushina

Tento film mě velice mile překvapil. Z obyčejné vloupačky se stane postupem času boj o život. Pěkně nechutný záporák, který se nebojí těch nejhorších věcí, proč by taky, když tohle nechutné řemeslo musí dělat už pěkně dlouho, už jen podle počtu mrtvol na jeho dvorku... 70% ()

TesterX

Tohle je fakt dobry. Neni tomu vlastne co vytknout, v ramci nizkorozpoctaku to je kvalitni po vsech strankach. Jasna jednohubka, ale pokud byste videli jednu ze sta na podobne tema, tak s touto neprohloupite. ()

v.indruchova

Takovej ten horor naštěstí pro mě když se leknu a nebudou leřet na zemi střeva. Takže pro citlivky koukatelné. Normální film, kterej tě i napne, ale nejspíš neposadí na sedínku (zadek). Takže příjermnej průměr. Hlavní psychošek obstojnej. Herecky slušný. ()

Grázl83 odpad!

Horor ani náhodou. Začátek zdlouhavý, scénář hloupý až stupidní. Režie velmi slabá a bez atmosféry. Viděno s českým dabingem, který byl příšerný. ()

PetrHendrix

Jako thriller mi to přišlo výborný. Velice dobře natočený a vynikající lekačky (jak tam najde tu holku v tý pracovně - takhle jsem se v životě nelekl). Některé drobnosti byly nevysvětlené - rozbití auta včetně oken a pneumatik by na takové třídě bylo pro to monstrum šílené riziko dopadení. Taky nevysvětlili, jak tak rychle mohl vyklidit tu praconu, kde byla ta přikurtovaná holčina. Ta mučírna dole už reálná časově byla, ale ta pracovna ne. Nicméně tomu dávám plný počet, protože film mi přišel fakt napínavý. ()

injoy

Nevěděl jsem o čem film je. Takže jsem měl zábavu od začátku. Pokud si přečtěte popisek, pustíte trailer a přečtěte pár komentářů, tak asi ani nemá smysl na to koukat. ()

Dechman

Bohužiaľ takýchto filmov ubudlo a je ich ako šafránu. Preto veľké dík. Tempo výborné, herci v pohode, ten scenár asi ešte potreboval chvíľu, ale inak som sa bavil výborne. ()

90125

Hrdinstvo polepšeného zlodeja, ktorý statočne bojuje proti zloduchovi. Trilerík má slušný, svižný rozbeh. Po hodine sa ale zo Samaritána vykľuje riadne vykonštruovaná a prekombinovaná zavlasypritiahnutosť. Hlavný problém filmu je uveriteľnosť celej zápletky. Mohlo by sa teoreticky vzato takéto niečo naozaj stať ? Obe hlavné postavy by museli byť skutočne vysoko nadpriemerne inteligentné, aby takýmto spôsobom zvládli najmodernejšiu techniku a vedeli ju v mžiku oka využiť vo svoj prospech. Nie som vôbec tech-freak, ale moc sa mi nezdá, že veci sa dajú tak jednoducho a rýchlo obchádzať, ako to bolo v tomto filme. 66 % ()

Sukuba odpad!

Aha. Záporák, co neudělá ani jednu chybu a navíc se chová jako Děd Vševěd křížený se Supermanem a Jamesem Bondem. Proti němu dva až tři slabomyslní imbecilové a tlupa neschopných policajtů. Tohle nechcete vidět. Íhahá. ()

VincentB.

Po traileri som sa na tento film tešil. Ale bol som sklamaný. Hlavný hrdina bol nesmierne tupý. Neviem či to filmári vybudovali zámerne alebo to proste doondili a vzišiel z tak nepravdepodobného konania takýto "hrdina". Taktiež ma rozssekal motív koňa a streľby, ktorý sa od začiatku tvoril. Zábery pomerne drahé. Človek si aj myslel, že to neskôr odhalí, že náš psychopat má len v sebe traumu, ktorá ho núti k týmto veciam. No nie detektívka to vysvetlila dvoma vetami a motív uzavrený. Načo?! Hodnotím ako slabší film 50%. ()

adulkahm

"horor"?- niekedy rozmýšľam, podľa akých kritérií určujú kategóriu filmu, pretože toto nejaví žiadne známky hororu. Nič menej film si zaslúži prinajmenšom slušné hodnotenie. Napínavý thriller, pri ktorom divák sedí s otvorenými ústami a čaká čo bude ďalej- to bol aj môj prípad. Film ma zaujímavý spád, hoc celkom priemerný, až nudný začiatok- ako u väčšiny dobrých thrillerov. Neskôr sa však všetko zamotáva a vzniká zaujímavý príbeh. Trošku ma však zarazil koniec a niektoré nereálne scény, ale povedzme si úprimne- v ktorom filme také nie sú? Záver filmu by som prijala iný, ale moje bodové hodnotenie to nemení. Určite to nebola strata času! Odporúčam ()