Manželské etudy po 35 letech

Dokumentaristka Helena Třeštíková se po uplynutí dalších několika let vrátila k partnerským párům, které poprvé na kameru zachytila při uzavření manželského svazku. (Česká televize)

Recenzie používateľa 1234Horymir k tomuto seriálu (3)

Ivana a Pavel (2018) (E01)

Obdiv Halamkovým (i ostatním ze všech Manželských etud), že takto nechávají nahlédnou do svého soukromí - i když už po létech vše nevychází tak, jak si vysnili. Všechny tři díly jsem zkouknul za sebou bez přestávky. Mimochodem navštívil jsem stránky pana Halamky se zábavným programem na večírky a klobouk dolů, že se tím dokáže uživit. Pro mě by večírek s takovou zábavou byl noční můrou, ale to je můj problém. ()

Zuzana a Stanislav (2018) (E03)

Úplně vidím, jak pan Stanislav sedí každé ráno ve 4,25 před kurníkem a čeká, jak se ve 4,30 automaticky otevřou dvířka. Pak podle situace přitáhne nebo naopak povolí dorazy a jde si spokojeně sednout domů do kuchyně, kde mu nádražní rozhlas oznámí, že na 1. kolej přijíždí osobní vlak z Vizovic ... Ale to je jeho věc. Snížené hodnocení za "sluníčkovou" propagandu paní Třeštíkové na závěr. ()

Mirka a Antonín (2018) (E05)

Za mě nejsympatičtější pár. A další důkaz toho, že nic v životě není zadarmo. Docela nechápu ty komentáře níže, jak hejtují paní Mirku. Pravda, já nemám vůbec dobrý odhad na lidi, příliš dávám na první dojem, ale uvědomte si, že se vdávala v 17 letech - naprosté dítě z dnešního pohledu a i tenkrát to bylo výjimečné - tloukli to spoustu let od výplaty k výplatě - jasně, měli se lépe učit ... V padesáti vypadá, na třicet a že je sebevědomá - tak to porovnejte s předchozími páry - submisivní ženy, které po pár letech skončily na prášcích, rozvedené a další partnery už si nikdy dlouho neudržely. ()