Manželské etudy po 35 letech

Dokumentaristka Helena Třeštíková se po uplynutí dalších několika let vrátila k partnerským párům, které poprvé na kameru zachytila při uzavření manželského svazku. (Česká televize)

Recenzie používateľa SZYslak k tomuto seriálu (2)

Manželské etudy po 35 letech (2018)

Naprosto jedinečné, úžasné, epochální, prostě Kong Strong. Mít možnost sledovat lidi od +-18? až po "důchod". Nechci se vás dotknout, soudruzi, ale kdo z vás to má? Dávám si komplet večer, nechám pěkně den dva vykvasit a reprízuju dopoledne. Bomba. Akorát jsem z toho vždycky trochu dojebanej. ()

Zuzana a Vladimír (2018) (E04)

Vladimír kdysi vyfotil odkvetlou slunečnici, tenkrát, dejme tomu MILFku, Janu Švandovou, pak ještě bobra Michalky Kuklové. V Novém Jorku měl ateliér, kde se předtím pěstovala tráva a byla tam spousta trubek, no práce s tím bylo jak cyp - než se to vyklidilo. Vladimír chystá knihu, už asi dvacet let. Vladimír nemá kde bydlet. Vladimír má motorku a LUMIX. No a pak ten ňjůjorskej aťas, tam lítala policejní helikoptéra a hledala zdroje tepla, páč jim bylo jasný, že se tam pěstujou drogy. Vladimír je chudák, který už dáááááááááávno nikoho nezajímá :-( A nyní přívítejme kluka, který řekl: "JÁ TO NEBYL". Dávám 5 za Zuzanu a Vladimíra a i za celou sérii "Výměny manželek" pro náročnější diváky. Paní Třeštíkové se omlouvám za toto přirovnání a děkuji za její tvorbu. ()