Pete a Ellie sa rozhodnú založiť rodinu a vrhnú sa po hlave do sveta pestúnskej starostlivosti. Keď zistia, že ich vysnívané dieťa má dvoch súrodencov, rozrastie sa ich domácnosť cez noc hneď o troch členov! Pete s Ellie sa musia s veľkou dávkou humoru naučiť, čo znamená byť rodičom, aby svojim novým ratolestiam vytvorili naozajstný domov. Do dennej zmesi rodinného chaosu, bezradnosti a neobratnosti, ktorá vŕši jednu chybu za druhou a často speje k neodvratným katastrofám, sa musia naučiť správne dávkovať smiech a hlavne - nikdy nezabúdať na lásku. (TV JOJ)

Martyr

Pamatam casy ked som tieto rodinne slzaky zakopaval pod zem, ked sa vsak clovek stara o nejake to dieta, ci uz jeho alebo si nejake kupil, trosku viac precitne a obcas aj zaslzi. Film pre rodicov, a ano, bohuzial aj pre tych homopohlavnych z 22 storocia. ()

Tet.Ew

Příjemný to bylo, popravdě jsem na to koukal jenom kvůli kladným recenzím ale nezklamalo mě to. K dokonalosti chybělo jenom nedělat ten konec tak příšerně americký(přeslazený). Ale humor nebyl trapný ale fakt přirozený(Ten nešikovný kluk mě fakt pobavil vždycky). Žádný umění ale příjemný rodinný film. ()

Jeremiah

Příjemný film, který alespoň částečně odkrýval problematiku adopce a osvojování si dětí. Bohužel realita bývá velice často úplně jiná. Za film 4*, i když s varováním, pokud se předem nesmíříte s event. nezdarem - nedělejte to - úspěšnost je dle mne 5% ?! ()

Bozvav

Ožehavé a velmi silně téma, zpracované způsobem, který je veselý, naivní a naprosto nereálný. Jako zábava dobré a děsně americké. Za mne 60%. ()

Sydonai

Vcelku milé a úsměvné rodinné drama, ve kterém mi po delší době Wahlberg nevadil.V době kdy se komedie navzájem vykrádají je zde pár dialogů, které mi vykouzlily úsměv na tváři. 65% ()

ještěžiju

Tak v první řadě se budu snažit neodradit další diváky. Podle komentů je tu zřejmě nějaká skupinka, co je zaujatá proti Rose Byrne. Ty jejich kecy o ukřičenosti neberte vážně. Já žádný takový pocit neměl. Opět rozporuplné zařazení filmu .. komedie, drama? .. rozhodně rodinný film ... dlouho už jsem neměl z filmu pocit, že se dívám na snímek s takovým tím nadhledem let osmdesátých a devadesátých. Pomáhá k tomu výrazně i dobře zvolená hudba. Teď se ale přeci jen dostáváme (možná pro někoho ne) ke slabinám. Asi těžko se dal očekávat originální příběh, pokud to bylo natočené na motivy skutečných událostí, tak nijak překvapivých. To že je to natočené tak trochu jako agitka na společnost Instant Family, o tom vás bez debaty přesvědčí konec ... krapet SPOILER.. rozeznět se v soudní síni písnička We Are family od Sister Sledge, tak dám filmu nekompromisně odpad, nicméně i tak to ten konec zbytečně shodí. A je to škoda. S vhodně zvoleným a ne předpokládaným koncem bych se na to podíval někdy i znovu. ()

Rockerman

Výchova dětí, jakož i samotný život v Americe je natolik odlišný, že jsem hlavně začátky u pěstounů protrpěl ( a svrběla mě pravá ruka). Nelíbí se mi jejich způsob, kdy na dítě není možné ani zvýšit hlas jen abyste se nestali špatnými rodiči. Nic komediálního v tom moc nevidím. Naštěstí se tu a tam povede nějaký vtip a tak jsem se uklidnil a vydržel to až do konce, ikdyž jsem věděl, že přijde ještě dojemný, uslzený závěr. A on opravdu přišel. ()

BOURQUE

Film „based on a true story“. Príbeh dostatočne silný, ale miestami až príliš „americký“. Z hereckej stránky dvojica R. Byrne / M. Wahlberg mi prišla dobrá a sympatická. Keď chce, tak aj M. Wahlberg dokáže byť serióznejším hercom. Osobné hodnotenie: 74% (***) ()

MickeyStuma

Zpočátku je potřeba uvést, že tento snímek, pojednávající o veškerém soukolí co se týče adopce dětí různého věku, slouží především jako agitační film. Tak, jak je zvýrazněno na začátku závěrečných titulků proloženými různými fotografiemi ze skutečného života, stačí se podívat na webovou stránku instantfamily.org, kde se kromě odkazů na patřičné informace ve smyčce promítají scénky společné s tímto filmem. Vlastně působí jako takový šťastný epilog. Ano i taková rodina může být šťastná, ale je potřeba překonat různorodé překážky. Ty překážky mohou být skutečně všelijaké a mnohdy i naprosto nečekané a jak si zachovat takových situacích chladnou hlavu a mysl velmi zábavnou formou vysvětluje tento komediální snímek, který se prostě povedl. Ve svém smyslu pobaví a poučí zároveň. Snímek má ohromnou atmosféru a skutečně srší vtipem. I když se o romantický příběh nejedná, byla použita klasická šablona romantických filmů, takže ke konci ani o emoce není nouze. Jen to nekončí svatbou, jak bývá u takové šablony obvykle. Mark Wahlberg a Rose Byrne v roli bezdětných manželů podali ohromující výkon, který svojí uvěřitelnosti předčí očekávání. Nejeden si určitě řekne, že to, co si o ní prožili, by asi nezvládl nikdo. Nervy má každý přeci jen jedny, že? Životní výzva zvládnout povinnosti pěstounských rodičů tří dětí a doufat, že se stanou skutečnou rodinou zkrátka není jen tak. Tvůrci ve vyprávění mysleli na všechno a právě tím dvojicím přemýšlející o adopci názorně a s důvtipem napovídají a dovysvětlují. Jedná se zkrátka o projekt ve formě nádherného a dojemného příběhu plného humoru, který nám ukazuje, že i taková lidskost je zcela na místě. ()

Olík

Jeden ze zářných případů, kdy téměř dvě hodinová stopáž určitě není problémem. Zatraceně zdařilá záležitost. Komedie? Rodinná komedie? Drama? Rodinná dramedie? Silné téma zabalené do příjemně vybalancovaného obalu. Pohladí, pobaví, vžene slzu do oka….a nebýt zbytečně vysluníčkovaného závěru, dalo by se říct celkem nenásilně. Nenápadné, ale určitě jedno z nejpříjemnějších překvapení konce roku. Marně přemýšlím, jestli si na první dobrou vzpomenu na zdařilejší snímek zaobírající se tématem adopce. A Mark Wahlberg? U nás možná ve stínu žárnějších jmen, ale když se podíváte na jeho filmografii, tak určitě jeden z nejzásadnějších herců své generace. Ps: díky, že si někdo opět po letech vzpomněl na Julii Hagerty. ()

Rathalos

Krasne,mile,vtipne a dojemne,asi tak by som charakterizoval tuto komediu s prvkami dramy,ktora si ma ziskala,herecke obsadenie bolo velmi sympaticke,hlavne Mark Whalberg robil cool dojem,hudba taktiez super a cele to na mna posobilo pozitivne,najma na naladu,spokojnost nadmieru...:-) ()

helloween93

Instant family mi hrozně sedlo, jestli to bylo tím, že mám vcelku rád jak Wahlberga tak Rose Byrne, děti byly sympatické a film zajímavá změna proti typickým filmům o rodičích a dětech, kde se buď prdí a zvrací nebo se řeší konflikt dospělí x teenageři. Moralizování nebylo tolik, spíš šlo o sbližování adoptivních dětí s pěstouny. Film nejspíš něco málo Paramountům vydělal a hlavouni z něho vrásky na čele mít nemuseli. A Marky Mark si alespoň naprqvil reputaci po mizerném Mile 22. 4* ()

Lyžař

Nadherna sonda do slozitosti rodiny. I te, ktera neni standardni. Psychologie, co je dobre a co spatne, chovani, kazda vterina je dulezita, chovani v kazdem momente je..dulezite! Ani si to nedovedeme predstavit! ()

Luk Skywalker

Myšlenkou a zpracováním dobře pojatý film. Ačkoliv americký a český systém se může v mnohém lišit, tak základní podstata je stejná a zde to nakonec dobře dopadlo, ač když o lidech a rodině rozhoduje soud není úplně v pořádku. ()

Hapretor

Skvělé ústřední duo ... Isabela Merced radost pohledět - už se těším, jak zaválí v novém Alienovi ... na zabití nudné neděle dojemný a příjemně emoční i vtipný snímek. ()

Kingjiri

Kupodivu ne uplně sluncem zalitá dramedy, která neni jednoznačnou reklamou na adopci. Citovýho vydírání neni tolilk, spíš se řešej reálný problémy v rámci rodiny s adoptovanejma dětma (nelehký dětství; navrátivší se matka, co je chce zpátky; soudy apod.). Dramatický scény teda nejsou špatný, ale myslim, že mohly dostat ještě větší prostor, námětů je v tomhle smyslu (bohužel) hodně. Komediální dějová linka je na druhou stranu hodně fajn a vtípky občas uměj slušně pobavit. Výraznější problém jsem měl hlavně se závěrečnou scénou u soudu, která buď měla být uplně vystřižená nebo sehraná seriózně a ne takhle teatrálně happyendově (vysmátej pan soudce a dozorkyně). S hodnocenim jsem kvůli tomu trochu na rozpacích. Nicméně za mnohem lepší zábavu, než jsem očekával, civilní atmosféru a sympatickej casting nakonec přihodim čtvrtou hodně slabou hvězdu. ()