Pete a Ellie sa rozhodnú založiť rodinu a vrhnú sa po hlave do sveta pestúnskej starostlivosti. Keď zistia, že ich vysnívané dieťa má dvoch súrodencov, rozrastie sa ich domácnosť cez noc hneď o troch členov! Pete s Ellie sa musia s veľkou dávkou humoru naučiť, čo znamená byť rodičom, aby svojim novým ratolestiam vytvorili naozajstný domov. Do dennej zmesi rodinného chaosu, bezradnosti a neobratnosti, ktorá vŕši jednu chybu za druhou a často speje k neodvratným katastrofám, sa musia naučiť správne dávkovať smiech a hlavne - nikdy nezabúdať na lásku. (TV JOJ)

Tinka456

Po dlhej dobe konečne skvelá komédia. Samotný dej filmu nie je síce až tak "funny", nesie v sebe veľa smutných okamihov, pri ktorých si uvedomujem, že som rada za to, že som vyrastala v kompletnej rodine. Nie každý z nás má však šťastné osudy, ako tri siroty, ktoré si adoptuje slušný párik. Pri všetkých trablách sa však k popukaniu od smiechu nakoniec dostanete! ()

jjjerry

Velmi příjemný snímek.. Čekal jsem komedii, romantickou s "happy end" a to jsem taky dostal. Tak tu nebudu hejtovat, že mě film ničím nepřekvapil. Ani nemusel. Isabela Moner je nádherná a ta role ji skvěle sedla. ()

tomino28

Na chvíli jsem u tohoto filmu přemýšlel o zakládání vlastní rodiny, jak by to bylo všechno super a tak dále. Potom jsem se ale probudil ze snu a začal víc vnímat samotný scénář a postavy a uvědomil jsem si, že tohle není rodinný film, jak ho chceme vidět. S hlavními hrdiny je jen těžko ztotožňuje a vtipy místy sklouzávají až k trapnosti, to vše ubírá této Instantní rodině důležité divácké body, bohužel. ()

BloomGeorge

No né že bych fandil rádoby holywoodským dojákům nebo životopisným melodramatům, ale tohle doprdele mělo pořádný grády. Dlouho jsem neměl takový hřejivý pocit, že vše dopadlo jak mělo "a nebo nemělo?" :-) Jsem hrdý a pyšný otec mého pětiletého syna a vím co je to láska k dětem, která nezná hranic. Nevím, ale prostě u toho filmu jsem změkl jak rajče a těžce jsem nesl ty smíšené pocity. Marky mark :-) samozřejmě nezklamal. Ostatně i jiní v hereckém podání byli naprosto 100% ve svém projevu. Film měl od samotného začátku naprostý švih a ani na minutu jsem se nenudil. Vyplynulo vše tak přirozeně, že ani já jsem nechápal své na tolik kladné pocity. Jen jsem ubral jednu hvězdu za až příliš velkou sladkou pusu na konci, ale to asi k tomu patří. Pokud máte rádi oddechové a rodinné a nenáročné filmy, ale i jiné žánry jako brouci a pavouci :-))), tak tohle rozhodně patří mezi seznam filmů, který pobaví a měli by jste ho vidět. Vřele doporučuji. ()

belinko

Klasická americká hovadinka. Neublíži, ale neponúka nič nové. Všetko otrepané klišé, ktoré sme videli už v stovkách iných filmoch. ()

Grázl83

Začalo to jako velmi vtipná komedie, potom se to začalo měnit spíše v takovou citovou ždímačku s typicky Hollywoodskym koncem. Celkově ale velmi dobrý film se skvělým Markem ()

oSiSko

Za mňa veľmi dobré. Takto si predstavujem pohodový film pri ktorom sa človek cíti veľmi dobre a užije si ho od začiatku až do konca. ()

Kozlowski8

Příběh, který přibližuje pěstounskou péči z různých stran a pohledů. Převažuje ta milá a krásná, byť je často provázena potřebou ohromné vůle, tolerance a lásky. Je zde ale také smutná a deprimující stránka, kdy se o děti - třeba i po několika letech - začne zajímat jejich biologická matka, nebo noví adoptivní rodiče. Film Seana Anderse nabízí obě polohy. Obsahuje mnoho vtipných a milých scén, obsahuje něžné, dojemné momenty a obsahuje taky bolestné a uslzené pasáže. Divák se upřímně zasměje, rozněžní i popláče. Scénáristicky je ale vše velice dobře a citlivě provázané a příjemný dojem ze sledování filmu skvěle navozuje taky hudba Michaela Andrewse a rovněž výborní herci - velice trefně vybraní do svých úloh. Hezký filmový zážitek. 80%. ()

Radek273

Někdy až přehnaně emotivní a přehnané, ale .. jinak rozumná, nijak sprostá a docela reálně vypadající rodinná komedie. Ovšem ten americký závěr, no.. ()

PTuranyi

Príjemná rodinná komédia o americkom páre, ktorý sa rozhodne po budovaní biznisu a pohodlia nakoniec adoptovať deti. To so sebou prináša množstvo dramatických aj úsmevných príhod. Film sa však snaží hľadať hlavne tie vtipné, niekedy až zbytočne nasilu.  Mark Wahlberg a Rose Byrne sú v svojich roliach dobrí. S detskými postavami to už také ružové nie je. 70% ()

gpx

Pete a Ellie nemají čas souložit, protože si raději zajdou na golf. Ale ani ten golf už není taková zábava co dřív, tak se rozhodnou, že si děti adoptují. ()

fabregas1

První půlka filmu je super, najivní pár se seznamuje s dětmi, které mají své vrtochy a jak se dalo čekat náhradní rodiče to nedávají. Jakmile jim začnou rozumět a dostanou se jim pod kůži, děti už nedělají lumpárny a film s komedie otáčí na sociální drama a to už jsem jen z povinosti dokoukal abych neurazil. ()