Oteckovia

Rodinný
Slovensko, (2018–2022)

Hudba:

Slavo Solovic

Vladimír Kobielský, Branislav Deák, Filip Tůma, Marek Fašiang, Zuzana Mauréry, Monika Hilmerová, Oliver Oswald, Mary Bartalos, Natália Puklušová (viac)

Na Markízu prichádza nový rodinný seriál zo života štyroch mladých mužov – otcov, z ktorých každý zápasí s úlohou rodiča po svojom. Nechýba im zodpovednosť a snaha nájsť si stabilné miesto vo svete matiek, čo prináša množstvo úsmevných situácií. Ich život odzrkadľuje reálne situácie, s ktorými sa otcovia bežne stretávajú. Každý z nich zápasí s úlohou otca po svojom a ako každý z nás majú svoje lepšie ale aj horšie chvíľky. V kritických situáciách sa ale vedia vynájsť a spojiť svoje sily... Ambiciózny rozvodový právnik Alex (Braňo Deák) zažije v živote zvrat, keď mu na dvere zaklope bývalá priateľka. A nie sama, ale aj s jeho synom Maxom, o ktorom dovtedy ani len netušil... Majiteľ pizzérie Vlado (Filip Tůma) je trojnásobný otec. Žije s manželkou Luciou, ktorej občas dáva zabrať. Na fungovanie domácnosti má totiž jasný názor... Veterinár Tomáš (Marek Fašiang) sa práve prisťahoval do mesta s dcérkou Julkou. Tú ako vdovec vychováva sám s pomocou svokry Mariky. Tomáš sa snaží byť dcérke otcom aj mamou a jeho názory občas iritujú ostatných oteckov... Marek (Vlado Kobielsky) sedí na dvoch stoličkách. Má dve dcéry z prvého vzťahu s exmanželkou Tamarou, s novou partnerkou Petrou čaká syna. Svoje deti miluje a každému sa vždy snaží ulahodiť. Bývalá manželka má naňho však ťažké srdce, keďže ju opustil kvôli jej kaderníčke... Seriál Oteckovia je inšpirovaný chilskou predlohou, ktorá je adaptáciou pôvodného argentínskeho formátu. (TV Markíza)

BY100 odpad!

sračka nad sračky. a to mi stačí "sledovať" útržkovite popri slaboduchých jedincoch v našej domácnosti. fakt nechápem, ako je nikto schopný vyprodukovať takú kopu nezmyslov, ktoré som tam zachytil ahá, ono to píšu scenár nejaké baby - dokonca som s nimi zahliadol tiež nejaký rozhovor, to fakt stálo za to a ich diagnóza bola potvrdená klamstvo na dennom poriadku, okydávanie, podvádzanie - a toto sledujú, čo v širikom ďaekom okolí som zachytil prevažne školopovinné deti a keď sa k tomu žiaľ pridá manželka, ktorá podobné sračky hlce tiež, je nejaký protest úplne zbytočný ()

Pharao20 odpad!

nuž nič nové. trápny scenár napísaný na kolene za 5 minút, humor žiadny, dialógy pri ktorých dopredu viete kto čo povie a stále tie isté opozerané tváre. a čo mne ide najviac na nervy sú tie premúdrelé 5 ročné deti ktoré majú také rétorické schopnosti a zrelé vyjadrenia aké by im mohli závidieť mnohí dospelí.Celé zlé ()

DavidDizzer odpad!

Herecké vylkony otřesné, umělé, nepřirozené. Jediný, kdo opravdu umí hrát a zachraňují vše jsou Vladimír Kobielský a Zuzana Mauréry. Jinak hnus, ho**o! ()

as-minor odpad!

Rozum mi ostáva stáť, ako slovenská televízna produkcia manipulatívne zneužíva slovenského diváka indoktrinovaného nekvalitným seriálovým materiálom vzniknutým v našich končinách. Hlavné je, že naša herecká smotánka bude mať na nové luxusné kožené kabelky, či prepychové sačká za priam „nedoceniteľnú“ umeleckú hodnotu a „zábavnú“ alegorizáciu rodinného života. A tá neustála recyklácia uzavretej hereckej rodinky je už až násilne do očí bijúca. Samozrejme sa tu sem-tam objaví nejaký „bažant“, ktorý je následne subjektom recyklácie v budúcom projekte. Koho to fakt ešte zaujíma!? ()

Tomwild odpad!

neznasam tieto typy serialov kde vsetko vypada ako divadelna hra. celkom pekny namet ale hlavne dialogy su katastrofalne a nerealne. strata casu ()

kepejo

Zpočátku zajímavý seriál se spoustou sympatických herců, který je prvních dvacet dílů celkem zajímavý. Po několika dílech se vytrácí nápad, mění se charaktery postav, které se začínají chovat nelogicky. Občas nás scénáristé potěší nějakým výletem, což seriál oživí, ale poté se vše vrátí do zajetých kolejí. Čím více dílů, tím hloupější zápletky. Je to škoda, začátek byl svěží. ()

djsaly

Ach, nie je to už čo bývalo za mojich detských zlatých časov, keď nebol taký veľký konzum. Ale vrátim sa k hodnoteniu prečo daný nadpriemer? Jednoduché, pretože mám už sam deti a som taktiež otecko! A potom denne zažívam to čo vidím na televíznej obrazovke, samozrejme spolu sediac s mojimi dievčatami. Preto musím ohodnotiť nadpriemernou známkou 3* ()

Johny203

Podľa reklamnej kampane to vyzeralo na odľahčenú polhodinku, nakoniec sa z toho vykľula klasická Markízácka telenovela. Navyše nedávno som videl pár častí a je to nesmierne hlúpe a Kavaschová je tam príliš málo nato aby to vytiahla na vyššie hodnotenie. ()

Papo123 odpad!

Máme tu ďalší slávny "výtvor" jednej z našich troch "staníc"- resp. kanálov, pretože asi tam tento seriál patrí. Pominiem fakt, že réžia je nekreatívna a že rozpočet stojí asi toľko ako krajec chleba a maslo. Má to byť vtipné (asi?), ale nejaký ten vtip sa tam mihne raz za 20 minút, a to tak trápny, že by sa neprepadol ani do tej najhlbšej riti na svete. Herecké výkony dospelých nič moc. Ono, podľa mňa ani nedostanú scenár a režisér im povie tému a oni začnú kecať. Aspoň tie malé deti vedia vcelku hrať. Ale čo je najhoršie. To ani jeden z toho bilióna scenáristov, čo to píšu nemá deti? Takto sa v desiatich nevyjadroval ani Einstein. Výsledok: odpad! ()

Marcel25

Nemám dostatočne napozerané jednotlivé série, rovnako tak, ako som nevidel poriadne ani jeden celý diel a pre to, nie som schopný kompetentne ohodnotiť seriál ako taký. Avšak to, že som nepozrel poriadne ani jednu časť zo seriálu je spôsobené len tým, že som nebol schopný ani jednu časť dopozerať do konca, najmä v období a roku v ktorom píšem tento komentár a to apríl 2021. Dalo by sa tak povedať, že je to odpad!, ale kvôli zachovaniu určitej relevantnosti hodnotenia, nebudem hodnotiť. ()

Finil odpad!

Trápny, afektovaný, prihriatý a amatérsky pokus o rodinný sitcom na spôsob USA minulé storočie. Je pozoruhodné, že aj bez nahraného smiechu to dokáže byť lacné a trápne. Nie každý otecko musí chľastať a nadávať. Ale čo za vzor to tie slobodné liberálne feministky dávajú dnešným chlapom?  V podstate by to mohla byť aj dobrá komédia, keby to nekazila snaha natlačiť do TV hercov vychovaných divadlom, ktorí zabudli, že v telke je ich vidieť a počuť aj bez prehrávania. Jednú výhodu ale takto neprirodzené stvárnenie homo sapiens má. Slovenská tvorba je neuveriteľne zábavný zdroj humoru, ak je človek dostatočne nadrbaný. ()

Jazira

Ano, je tam mraky nesmyslů, mraky krávovin, ale tento seriál je prostě oddechovka k žehlení a to splňuje. Nechápu ty negativní komentáře. Pokud se mi to nelíbí, tak na to nekoukám. Musím velmi kvitovat obsazení a až na malé výjimky přirozené herectví dětí. Za mě prostě v pohodě ()