Yellowstone

• USA Yellowstone (viac)
USA, (2018–2023), 45 h 19 min (Minutáž: 37–93 min)

Kevin Costner, Kelly Reilly, Dave Annable, Kelsey Asbille, Wes Bentley, Gil Birmingham, Ian Bohen, Luke Grimes, Cole Hauser, Jill Hennessy, Danny Huston (viac)

John Dutton bráni svoj ranč pred nemilosrdnými developermi, indiánskou rezerváciou a inými nepriateľmi, ktorí chcú získať jeho pôdu. Toto všetko na pozadí rodiny, politiky a jeho odkazu. (SkyShowtime)

Recenzie používateľa chrispe k tomuto seriálu (21)

Season 1 (2018) (S01)

Yellowstone si mě zaháčkovalo vlastně na první dobrou. Těžko říct, komu v týhle válce fandit, nic a nikdo není černobílý. První řada je nepokrytě jen začátek mnoha dalších, tady se nikdo o žádný ani rádoby zakončení nepokoušel. Je jasný, že máme našlápnuto dál a já se těším a trochu bojím. ()

Rozbřesk (2018) (S01E01)

Skvělej pilot. Mě rozhodně nenudil a fakt se těším, co tam mají dál. ()

Zabít posla (2018) (S01E02)

Člověk se už trochu nadechl a začal pořádně přemýšlet, co je za (mnohdy divným) chováním postav a jaká byla jejich minulost. Těším se na postupný odhalování. ()

Hodní koně nejsou (2018) (S01E03)

Žišmarjá to fakt nevypadalo na ženskou, která tmelí rodinu, Johne. Beth je tak trochu psychopat a asi proto je nejspíš nejzajímavější postava. Jde o to, aby jí nakonec nebylo až příliš. Kayce se ze sraček asi už nevyhrabe. ()

Dlouhý černý vlak (2018) (S01E04)

Šílená Beth kuje pikle a Kayceho nejspíš něco dohnalo a nebo taky ne, to se ještě uvidí. Mnozí z vás jsou nespokojení, ale já jsem zaháčkovaná. ()

Návrat domů (2018) (S01E05)

Člověk by řekl, že Beth a Jamie budou spíš na jedné lodi, když si zažívají podobný věci, akorát od jinýho rodiče. Ale ty rozdílný povahy to nejspíš nedovolí. ()

Vzpomínání (2018) (S01E06)

Člověk vidí, jak pomalu přituhuje. Rodina Duttonů ještě moc netuší, že se kolem nich utahuje smyčka.. dobré to je. Fakt se nenudím. ()

Bestie mezi námi (2018) (S01E07)

Tate nejspíš ještě přinese perné chvíle. Dědova slova nepadla na úrodnou půdu. John ještě ani netuší, jak velkej průser se na něj válí a už toho má naloženo až na půdu. ()

Vyvrcholení: První část (2018) (S01E08)

Vše se už několik dílů pomalu hroutí jak domeček karet. A já si říkám, komu přát trochu toho pokakanýho štěstíčka, protože fakt je komu fandit? ()

Vyvrcholení: Druhá část (2018) (S01E09)

Poslední díl nám nedá ani náznak zakončení, spíš nám rozjede nové otázky. Kacey se nám nejspíš ještě pořádně ukáže, co v něm vlastně je. ()

Season 2 (2019) (S02)

I druhá řada byla fajn, podívám se i na třetí, ale asi po nějaké pauze. Trochu se bojím, že nám na servírují zase to samý, přidaj jen dalšího záporáka. Protože vztahově se první a druhá řada motala furt v tom samým a už tady mě to chvílemi nudilo. ()

Hřmění (2019) (S02E01)

Že se za hezkou tvářičkou schovávaj pěkně zlý věci už tušíme dávno. A věci už se nehroutí jen okolo ranče, ale začíná to smrdět už i v něm. A rodina samotná se nepočítá. John může být sice rád, že má syna zpět u rodinného krbu, ale nic dobrýho to nepřinese. ()

Nové začátky (2019) (S02E02)

Pokud si právě Rip nezískal vaše srdce, tak už nevím. ()

Pach zoufalství (2019) (S02E03)

Duttonovi se schází u rodinného stolu a Johnovi (možná) dochází, jaký trosky jsou z jeho dětí. Na scéně máme dvě nové postavy, které bezesporu zamíchají dějem. ()

Zůstávají jen ďáblové (2019) (S02E04)

Pořád hledám ten důvod, proč je Jamie pro Beth míň jak hovno na podrážce. Vždyť ho netrestá jen za to, že utekl a vrátil se zpět. Každopádně už povážlivě trhá řetězem. Kayce a jeho smůla lepící se na paty je už taková klasika. A jak to vymyslí Jimmy? Who knows... ()

Dotknout se nepřítele (2019) (S02E05)

Vyděšená Beth je novinka. A Jamie za ní pořád chodí proč? Že je jediná možnost, jakkoli směšná? No jak se z tohoto dostanou... jsem zvědavá. A jde to? Každopádně souhlasím s komentářem Kaka, že Wes Bentley na tuhle roli fakt nestačí. ()

Vykrvit (2019) (S02E06)

Poor Jamie. ()

Zmrtvýchvstání (2019) (S02E07)

SPOILER!! Tate dostane koně, Beth nakládačku. Ta holka je neskutečná, drsná jak břitva. Stejně mě nejvíc furt zajímá, proč tak nenávidí Jamieho, z čeho to pramení. ()

Za námi jen šeď (2019) (S02E08)

Bratři Beckovi hrají ententýky a já jakožto detektiv amatér věřím, že nám právě Beth řekla, proč vlastně tak nenávidí Jamieho. Jsem zvědavá, co se nám strhne v dalším díle. ()

V pondělí nepřátelé (2019) (S02E09)

SPOILER!! Vzhledem k tomu, jaký důvody Jamie uvedl k tomu, že nikoho nemá, mi jeho znovu shledání s bývalou přítelkyní přijde směšný. // Scéna v krámě na pět hvězd. Beth je prostě hvězda. ()

Costner a drama kolem Yellowstoneu vysvětleno

Costner a drama kolem Yellowstoneu vysvětleno

20.09.2023

Ještě začátkem roku platil Yellowstone za jeden z nejsledovanějších a díky péči scenáristy Taylora Sheridana (Sicario, Wind River) taky nejstabilnějších seriálů v Americe. Jenže s tím, jak… (viac)

Pokračování Wind River nabírá obsazení

Pokračování Wind River nabírá obsazení