John Dutton bráni svoju zem a rodinu pred súčasnými silami. (SkyShowtime)

Sidonka

Za mě odtažité, nehluboké, málo výrazné, moc jsem postavám nevěřila, cítila jsem z toho takovej umělej kalkul.. Prostě mi nějak pilot nevtáhl a bylo mi to všechno tak nějak jedno. Jo, to seriál "1883", který je prý prequelem tohoto seriálového počinu, to je jiné, chutnější, živočišnější a silnější kafe, které mi naopak zasáhlo od prvního záběru. Příběh z 19.st. můžu prožívat, přemýšlet nad ním, chytnul mi trochu za srdce. Naproti tomu Yellowstone asi, bohužel, konzumovat nebudu, neláká mi tento způsob zpracování, viděla jsem jen první díl a už nemám potřebu pokračovat dál, musela bych se nutit. Škoda. ()

Radek99

Tedy, musím konstatovat, jeden z mých nejočekávanějších seriálových projektů poslední doby z dílny Taylora Sheridana a výsledný dojem - čiré rozpaky... Tvůrci zjevně chtěli natočit něco na způsob farmářského Až na krev říznutého farmářským Kmotrem, ale nemělo to ani hloubku, ani vyznění a sílu, jakou měl opus magnum Paula Thomase Andersona, natož pak legendární sága Francise Forda Coppoly... Naprosto sterilní a utahaný pilot... ()

Kaka

Už úvodních 20 vteřin dává vědět, že nás čeká něco mimořádného. Yellowstone se v pilotu tváří jako Game of Thrones 21.století, akorát král má místo koruny kovbojský klobouk a chorvatské Kings Landing nahrazuje velkolepý srub s xy akry půdy v nespoutané krajině divoké Montany. Zatím to má trochu jednorozměrné postavy, ale už v úvodu slibně a přehledně rozdané karty. Just tell me who to fight ? Everyone. ()

castor

Je to trochu méně výživný rozjezd, ale přeci (skoro) každé začátky jsou těžké. Samozřejmě u seriálů je to jiné, divák očekává, že ho pilot hned pohltí a donutí si pustit další díly. Ale uvidíme. Postav je hodně, práce s jejich představováním poměrně sterilní a utahaná. Tvůrci skáčou lehce zmateně od jednoho hrdiny k druhému. Vládne jim neústupný rančer Kevin Costner s početnou rodinou, která odráží plány ambiciózního developera a stále drzejší původní indiánské obyvatele. Na pilot hodně přemrštěná stopáž. Přesto věřím, že Taylor Sheridan, chlapík, který k nám opakovaně vysílá drsné chlapácké projekty, nezklame. Ostatně vygradování úvodní epizody dává poměrně velké naděje. ()

SpaceOdyseus

Nikdo dneska nepise a netoci takove chlapske filmy jako Sheridan. Vsichni jsou drsni jako smirkovy papir, ale zereme jim to i s navijakem. Tak to mam rad a prvni hodina a pul bylo luxusni uvedeni do deje, ktery pohaneji fakt zajimave charaktery. Na konci to krasne vygradovalo a jestli tak bude gradovat celych deset dilu? Uff. ()