Nejdrsnější věznice světa

• Veľká Británia Inside World's Toughest Prisons
Dokumentárny / Reality-TV
Veľká Británia, (2016–2023), 21 h 17 min (Minutáž: 44–53 min)

Investigativní novináři se dobrovolně nechají zavřít do těch nejhorších světových věznic, kde vládne strach a brutalita. (Netflix)

Recenzie používateľa Marze k tomuto seriálu (9)

Honduras (2016) (S01E01)

Dokument o veznici spracovane vezni je ke shlednuti na Youtube "Nejdrsnejsi veznice sveta Honduras". ()

Mexiko (2016) (S01E03)

Zombie tabor zlocincu a seriovych vrahu v pousti. Neni to zrovna detsky tabor. ()

Moldavsko: Vězení pro odsouzené na doživotí (2022) (S06E01)

Poucna komentovana prohlidka do pro nas neznameho vezenskeho systemu v chude Moldavii pro nejtezsi zlocince. Alkohol agresivitu nevyvolava, ale snizuje sebeovladani. Casto zname dlouho cloveka a pak se opije a jsme prekvapeni, ze je najednou uplne jiny, nez ho zname. Pod vlivem se nedokazal pretvarovat. Ale asi by opravdu mohl kazdy  dostat druhou sanci. ()

Kypr: Utopie ve vězení (2022) (S06E02)

Reditelka "vitacka" a "slunickarka", ale zda se, ze ma vysledky. Jsou ruzne nazory na ucel vezeni. Prevychova, izolace, spravedlive potrestani? ()

Bosna: Vězení pro mafiány (2022) (S06E03)

Raphael ma pozorovaci talent a jeho popis spoluvezne "ma takovou vyhruznou auru" sedi. Pro ty, kteri se zmenit nechteji jsou opravdu vychovne programy zbytecne. ()

Řecko: Vězení pro pašeráky lidí (2022) (S06E04)

Libily sr mi skupinove terapie a psychoterapeuticke skupiny i kdyz  to asi muze vyuzit jen hrstka veznu. Nelibilo se mi, ze reporter povazuje paseractvi lidi za spatne jen proto, ze obcas nektery z nich zemre. V Africe kazdy rok pribyde 180 milionu lidi, tak dobre, prijmeme je do demograficky vymirajici Evropy. Dalsi rok pribude v Africe dalsich 180 milionu lidi a opet je prijmeme. Jenze dalsi rok pribude dalsich 180 milionu, takze tohle neni dobre reseni. Rekove to konecne pochopili a davaji v teto veznici paserakum po 20 lezech vezeni. Stejne jako prekupnikum drog a vrahum. ()

Finsko: Vězení svobodné volby (2023) (S07E01)

Finove zda se sazi na vnitrni motivaci veznu ke zmene mysleni a jednaji s nimi jako s plnohodnotnymi lidmi. Obyvatele veznice pusobili jako tissi psychopate s impulzivnim chovanim. ()

Indonésie: Odvykací vězení (2023) (S07E03)

Pres hrozbu trestu smrti drogovi dealeri zde stale drogy prodavaji...To co je ve vezeni nejtezsi trest jit na samotku, stari lide to maji u nas cely rok. ()