Roy Pulver (Frank Grillo), vyslúžilý príslušník Delta Force, uviazol v časovej slučke a vďaka mnohým predchádzajúcim slučkám smrti sa naučil prežiť deň. Každý deň sa zobudí o siedmej ráno, vyhne sa atentátnikovi vo svojom byte a útoku strelca vo vrtuľníku, potom unikne zo svojho bytu skôr, ako vybuchne. Počas dopoludnia sa mu podarí uniknúť mnohým vrahom, ale zistí, že nie je schopný prísť na to, ako prežiť útok atentátnika o 12:47. Znova sa prebudí vo svojom byte, na ktorý zaútočil atentátnik o 7:00 ráno. Deň pred tým, ako Roy vstúpil do slučky, ho jeho manželka Jemma (Naomi Watts), s ktorou už dlho nežije, požiada, aby ju navštívil v práci. Pracuje v spoločnosti Dynow Labs, ktorá vyrába zbraňové systémy. Chce, aby tam Roy absolvoval pracovný pohovor. Obaja sa dostanú do sporu kvôli Joeovi (Rio Grillo), ich synovi, ktorého Jemma presvedčila, že Roy je len rodinný priateľ. Keď šéf spoločnosti, plukovník Clive Ventor (Mel Gibson), objaví Roya v Jemminom laboratóriu, ako pracuje na prísne tajnom projekte, nechá ho vyviesť von, ale Jemme sa podarí získať vzorku Royových vlasov. V jednej z opakujúcich sa slučiek sa Roy pokúša zavolať Jemme, ale namiesto toho sa rozpráva s Ventorom, ktorý mu povie, že Jemma deň predtým zomrela pri nehode v laboratóriu. Roy je zdrvený, ale neverí, že by jeho žena mala nehodu... (TV Markíza)

kyrysar

Další variace na časovou smyčku. Tentokrát v akčním módu se svižným dějem, který chce pobavit a to se mu daří. Bude dvojka? Bral bych to... ()

veverysiak

Zasa kopec kapacít, ktoré sa len pokúsili svojou chabou účasťou zdvihnúť rating, akurát bez pridanej hodnoty, pre mňa bol jediným svetlým bodom stárnúci Mel, ktorý si drží stále svoju drsnú fazónu a aj si zažartuje sám zo seba, moja obľúbená Naomi stratila úplne čaro a mala by sa venovať dramatickým kúskom z histórie a nie akčným bitkárčinám, ostatné sme už videli a bez originality a invencie nám to netreba násilne podsúvať, takže 25%. ()

quido_zidle

Originální, vtipné, skvěle využitý potenciál, vynikající scénář a dialogy(!), výborná pravá ruka záporáka a excelentní herecké výkony. Jo tak hovno... Jedna hvězda za trhání zubů na záchodě a tlustého jednorožce, jinak to byl přesný opak mé první věty... Srovnání s filmy "Na hromnice o den více" Na hraně zítřka" to snese tak nejdřív po 15tým pivu... ()

Dawe2

Naštěstí trochu jiné než obvykle. Bohužel o závěru si mohu myslet prakticky cokoliv. Přitom by bylo tolik možností, sám bych vymyslel několik ... Ach jo. Jinak ale příjemný film s pár překvapeními. Když si odmyslíme počet výstřelů a zabitých, dá se na to celkem koukat. Dávám 4* a doporučení. ()

Grimaldi

Jakože dobrý, ale čekal jsem víc. Nikdy jsem nebyl hráč videoher, ale základní znalost mám. Když jsem se dozvěděl, že film se odehrává ve smyčce taky jsem měl radost. Natěšení bylo jen utvrzeno opravdu zajímavým obsazením a režisérem. A od spuštění začala radost mírně klesat. I když se to film snaží maskovat, jak nejlíp dovede, tak byl docela levný. Zvlášť dobře je to vidět na trikových scénách. Některé jsou lepší ale například scéna s digitální helikoptérou je vyloženě tristní. Nejhorší na filmu je ale boss level, který není to nejobtížnější, ani nejnápadnější, zkrátka je to zklamání. Dobrou akci tak odmakají převážně poskoci před boss levelem. A takových drobných problémů, například v trestuhodně nevyužité Michelle Yeoh je víc. Těmi je film srážen do průměru, i když ambice a schopnosti tvůrců byly větší. Tak třeba někdy příště s větším rozpočtem stvoří úžasný film. Přál bych jim to. ()

Tomko87

Tak ale toto mi náramne sadlo. Akčná šialenosť na štýl Na hromnice o den více. Grillo je sympaťák, akcia je super. A vôbec celé je to náramne vtipné . Viac takých počinov. ()

Predator77

70 Procent, Celkem slušná akční jízda která dokáže skvěle zabavit a neváhal bych tomu dát plný počet ale je tu jeden problém a to je to že to nemá vůbec konec !!! což zamrzí protože tomu nechybí skvělá akce, humor, hudba a především hlavní postava kterou tady hraje Frank Grillo a ten si to tady dává neskutečným způsobem a strašně mě bavilo ho sledovat při jeho cestu za objevením toho proč uvízl v časové smyčce a doufám že to dostane nějaké pokračování protože tenhle snímek by si ho zasloužil ;) ()

jjjerry

Typické béčko. Chybí logika. Snaží se děravý scénář dohánět rádoby hláškami a vtipy. A celé to zabijou poučujícím tonem jak je nejdůležitější být dobrý tatínek a být tu pro rodinu. ()

malycauner

Jeden z nejlepsich time warp scifi co jsem kdy videl. DOKONALOST ve vsech smerech, ktera by mohla konkurovat i samotnemu Cruisovi Na hrane zitrka!!! ()

PTuranyi

Zaujímavý mix Hardcore Hernyho a Na hrane zajtrajška s béčkovým motívom mocibažného týpka, ktorý sa snaží o ovládnutie času. K tomu zápletka páriku supervedkyňa + superdrsňák s výzorom Freddyho Hardesta ;), ktorí s malým Joeom tvoria rodinku "úžasných". Produkcia je kvalitná a dej si udržuje spád a nad skratkami v scenári mávnete rukou, lebo vtipné hlášky hlavného hrdinu dodávajú príbehu šťavu. Počítanie pokusov a návštevy gamerského klubu dodávajú filmu pocit, akoby šlo o počítačovú hru. Herci žiaľ nemajú ako vyniknúť, lebo ich postavy sú ploché a snaha autorov dlhými dialógmi dodať príbehu akúsi podstatu len zbytočne nudí. Ani Mel Gibson, tentokrát v roli arcizáporáka, nemá možnosť vytvoriť viac ako karikatúru zloducha. Našťastie sú dej a postavy, dostatočne zábavné a otvorený záver nie je dokonaný do šťastného konca, čo film vytrháva z podpriemeru. Dabing obsahuje jednu zaujímavú chybu keď chlapík v herni prehlási niečo ako "8bit are shit!" a preklad znie "8bajty vládnu!" :D 65% ()

Raziel811

Fajn béčko, přesně ve stylu Carnahana. Gibson je spíš pro okrasu, ale Grillo je asi nejlepší ve své kariéře. Klidně bych si hned dal dvojku. ()

SONYAGENT

Grillo je šéf šéfů, i když má za sebou pár smutnejch projektů, pomalu si kráčí pro velkou roli v nějakým trháku, typu Armageddon 2, v příští Bondovce nebo v záloze Barcelony, která poslední dobou taky hledá tvář <3 za mě momentálně nejlepší Norskej herec ()

BIG.NINE.CF

Akční pecka která neurazí ani rádoby "fajnšmekry" kterými se ČSFD jenom hemží a opisují názory jeden od druhého. :D Grillo je sympaťák, který to utáhne bez problémů sám i bez berličky Gibsona, který tam byl stejně jenom do počtu. Po dlouhé době zase pořádnej nářez, který nám tu dlouho chyběl. ()

Bolex

Příjemné překvapení! Žádná nuda, skvělý střih. Nevadí ani inspirace v Na hraně zítřka s Tomem Cruisem. Prostě, na to, že v hlavní roli je dvojník Leoše Mareše, opravdu zábava! ()

Mates Hradecky

50x a stále poprvé. Mnohokráte omleté téma časové smyčky s drsným hrdinou alkoholikem, kterého si střihnul František Gril - dost připomíná Leoše Mareše po tahu. Gibsnův záporák hulí doutníky a každou chvíli někdo umře. Zkrátka reklama na zdravý způsob života. Mnoho retro odkazů na osm-devadesátky. Ač jsem se místy bavil, mám po shlédnutí filmu stejný pocit, jako po konzumaci šálku PIGI čaje z opakovaně vyvařeného sáčku. ()

Gibson, Grillo a Carnahan zpátky v akci

Gibson, Grillo a Carnahan zpátky v akci

05.11.2019

Herecké hvězdy Mel Gibson a Frank Grillo mají za sebou čerstvě spolupráci s režisérem Joe Carnahanem na akčním sci-fi Boss Level, které je momentálně v post-produkci. Tato trojice si pak zjevně sedla… (viac)