V post-apokalyptickém světě ovládaném nemilosrdnými gangy, jsou manželé Mark (Tyler Hoechlin) a Nina (Kate Bosworth) nuceni najít dávno ztracenou náklonnost a spojit své síly, aby dokázali přežít ve zvráceném světě plném násilí a nenávisti. Oba postupně zjišťují, že ani na první pohled přátelští lidé nemusí mít vždy dobré úmysly. (Hernycztek)

Mamlas

Chtělo to aspoň 3 věci: 1) aby se tam nevyskytovala ta blbá anorektická odbarvená kráva se sluchátky, 2) aby nahradili jejího manžela někým aspoň trochu charizmatickým a schopným hrát, 3) aby režisér konsolidoval děj do nějakého smysluplného nerozvrkočeného tvarosměru. Jinak dívatelné, ale chaotické, a ta bloncka mě fakt vytáčela už jen svým bytím. ()

Hedy

V jedenácti letech jsem psal knížku z postapokalyptického světa. Ta kniha neměla žádný děj a všechno co se tam stalo jsem si celé vycucal z prdele aniž bych nad tím přemýšlel. Kdybych věděl že se podle takových kokotin dělá film tak bych hned poslal sedm nedokončených stránek do filmového studia. Tahle kokotina má tolik děje kolik by se za useknutý pahýl vešlo. Není tam žádné vysvětlení. Věci se prostě dějí. Jako kdyby to bylo složené z malých klipů z youtube. Ve filmu rozjel Donald Tramp svůj chemtrails projekt do extrému až vyhladil USA. Teď tam je několik nebezpečných supergangů- Prostěradláci, Ovocnáři, Pluhaři, Hřebíkáči, Ruletáři a to je asi tak všechno. Tyto mocné supergangy dohromady čítají méně členů než průměrná třída na základní škole. Máme zde charaktery tak otravné a zbytečné že je bolest se na ně koukat. Jedna holka se tam mrcasí půlku filmu jen aby jí pak ustřelili hlavu. Negři žerou lidi a bílí je znásilňují. Jediný důvod proč této ploché píčovině je že si myslím že autor snímku nechal scénář napsat svému desetiletému synovi. Jedna hvězdička a film mi může děkovat. ()

regentor

Postapokaliptický snímek o putování manželského páru za příbuzenstvem ,kde by mohli opět najít sami sebe a snad lepší budoucnost. Svět už není jaký býval dřív. Dnes se řídí pravidly gangů které mezi sebou soupeří a jako hobby nové doby loví ty kteří nechtějí žít jako oni. Pokud čekáte akční jízdu jako v legendárním snímku Mad Max 2 z roku 1981 , tak jste na špatné adrese. Trailer sice něco podobného slibuje ale je to naprostá mystifikace.Tady máme nezáživně a místy až hloupě podané vyprávění o dvojici která se pohybuje v panoptiku obrazů a figurek které se zjevují jen nějakým samospádem bez ladu a skladu. Temný svět vypálených měst ,zkázy a zmaru ? Kdepak , uklizené pokoje , zastřižené trávniky v kontrastu s ochotnickými kostýmy členů gangu působí jako parodie na tento žánr. Kdo k tomu na ČSFD přiřadil kategorii horor?..To už je opravdu mrazivé! Béčkový snímek každým coulem který stačí shlédnout jednou a rychle zapomenout.Nic nového tady tvůrci nevymysleli a tak jedna * je velmi milosrdné hodnocení. ()

brasek

Úvodná scéna kde bombardéry rozmetali čierny jed bola asi najlepšia z celého snímku. Road movie na hrane priemerného thrilleru, bez hlbšej myšlienky a pointy. Príbeh sem tam nudí a nie je tu nič čo by hlbšie zaujalo diváka. ()

Kushina

Takový Purge a Mad Max dohromady, akorát o dost slabší podání. Už jen začátek byl takový neoriginálně obyčejný a ujetý, když černý plyn některé zabil a některé ne a z USA se stalo místo plné gangsterů jako v Mad Maxovi. Na druhou stranou film měl moc hezkou kameru, herecké výkony a dle mého i režii, jen scénárista si mohl dát více záležet. Nejvíc mě dostalo, že každý má u sebe pořád zbraň, ale když 2 milenci získají jednu a míří s ní na 20 lidí, tak to najednou nikdo zbraň nemá. Další zvláštnost, že celou dobu se film tak nějak táhne, ale po útěku skočí na místo kam chtěli jet během minuty. Zkrátka došly nápady tak se to uřízlo, na konec se dala pořádná krvelačná bitka, která asi měla film zachránit a tadááá. Ne, opravdu to nebylo moc dobré, ale jako lepší podprůměr beru. 45% ()

Mukade

dostal som presne čo som čakal - nothing much. Spokojnosť, trojhviezdičková lacnota, lol. (btw preklikával som vatu, už na ňu nemám nervy ako kedysi :P, možno preto "až" 3** xD ) ()

FauSSt

Som rad ze som nedal na komenty, je to skvely ultra-violent, komu sa paci Walking Dead nebude sklamany, aj ked je to bez nemrtvych. ()

Dalajlada

Žádná sláva, žádný propadák. Lehce nadprůměrné postapo ve stylu Mad Max. Má to své velmi světlé momenty a občas je to velmi úchylné. Hlavně konečných pár minut bylo úsměvných. ()