Černá zmije

• Veľká Británia Blackadder
Veľká Británia, (1983–1989), 12 h 15 min (Minutáž: 30–35 min)

Kamera:

Bill Broomfield

Rowan Atkinson, Richard Murdoch, Roger Sloman, John Savident, Brian Blessed, Bill Wallis, Gretchen Franklin, John Hallam, Stephen Gressieux, Angus Deayton (viac)

Recenzie používateľa ivan bohatyr k tomuto seriálu (3)

Černá zmije II (1986) (S02)

Oproti první sérii velká změna k lepšímu. Humor už není tak hrubý a hloupý, R. Atkinson mnohem více vyniká, v první sérii byl jeho humor založen převážně na jeho srandovních posuncích a výrazech v obličeji, v této sérii jako šoumen s nadhledem chrlí vtipy. Stále tomu ale něco chybí nebo přebývá. ()

Černá zmije III (1987) (S03)

Každou sérií se tento seriál lepší, ale stále to pro mě není na plný počet. Nápady určitě zajímavé, každý díl originální, šmrncovní a o nečem novém. Na druhou stranu vtipy někdy stále velice čitelné a jednoduché. ()

Černá zmije IV (1989) (S04)

Sem rád, že konečně můžu dát Černé zmiji plný počet hvězd, předchozí série na to neměly, ale tohle je bezpochyb nejlepší z nich. Boldrik u soudu byla největší pecka celého seriálu, škoda, že sem se toho dočkal až v poslední sérii, no více už toho není, ale věřím že 5. a dejbože 6. série by byly už totální špičky, protože se tento seriál zlepšuje každou sérií. ()

TOP 2018 dle TOP uživatelů ČSFD.cz

TOP 2018 dle TOP uživatelů ČSFD.cz