John Wick 3

• Slovensko John Wick 3: Parabellum (viac)

V tretej časti tejto adrenalínovej akčnej série má super zabijak John Wick (Keanu Reeves) k smrti tak blízko, ako nikdy predtým. Na jeho hlavu bola vypísaná odmena 14 miliónov dolárov, čo zmobilizovalo armádu lovcov odmien. Potom, ako zabije člena tajného medzinárodného združenia nájomných vrahov, je John Wick exkomunikovaný a stane sa z neho štvanec na úteku. Elitní zabijaci z celého sveta sledujú každý jeho krok a sú pripravení okamžite využiť aj to najmenšie zaváhanie. (Forum Film SK)

Stanix

Tak si nejsem tak docela jist co "viděli" ti ostatní kritici co pějí velkolepé ódy ke třetímu Johnnymu Wickářovi. Já osobně jsem se po předchozích zdařilých dvou dílech na trojku docela těšil, ale po shlédnutí jsem zjistil, že dost zbytečně. Scénář je spíchnutý dost na rychlo a stojí za pendrek. Původní scénárista D. Kolstad, jež měl sám na starosti předchozí díly, si do toho nechal kecat ňákým třemi nýmandy a uklohnili spolu poslepovanou vratkou slátaninu. Navíc jak vidno se producenti evidentně shodli, že střílení bylo už dost a tak se v drtivé míře snažili za každou cenu vyměnit azenál. A tak se stalo, že většina šarvátek je v podobě sekané a píchané, zapojili se i mazlíčci jako kousaví pejsci a fotbaloví koníci a dokonce si tvůrci hned v úvodu dovolili rýmejkovat scénu ze slavného filmu Hodný, zlý a ošklivý, kde J.W. sestavuje revolver obdobně jako Eli Wallach u obchodníka se zbraněmi. Tak jak jsem se bavil u předchozích dvou dílů, se tady nekoná. Mě z toho vychází nejslabší díl trilogie. ()

Knor

Třetí díl a i tentokrát se jede naplno. Tenhle rozjetá mašina jménem John Wick nezpomaluje a neuhýbá. Jak to nejlíp pospat, prostě námrd tak jak jsme to všichni chtěli. Člověk, co tu má pod palcem akční a bojový scény zasluhuje nějaký vyznamenání, čistokrevnej adrenalin a jeden souboj efektnější než druhej. Je to přehnaný, je to neuvěřitelný, je to přestřelený, ale je to kurevsky velkej nářez, na kterej se dá koukat znova a znova :-) John Wick si mě podmanil a těším se na další pokračování. ()

Cooller

9ti prstej mr. breathtaking čelí následkům svojí vlastní stupidity z předchozích dilu tak si odprosí život u Aladina ale následně ho znovu sám a dobrovolně zahodí, smutným faktem je že celý ten snimek byl naprosto zbytečný protože muž co to celý začal to taky skončil.. respektive dal námět na další dil tyhle sračky protože john očividně přežije bez nasledku i pad z 5ti patrove budovy. John wick 3 sice střílí stejně jako v předchozích dilech přesto by se to mělo jmenovat spíš paradox protože větší absurditu v ději nenajdete ani ve videohrách od Bethesdy na zavěr bych jen dodal že na přežití v poušti stačí flus v lahvi ... schválně co přinese chapter 4 protože john přiznal že je už nasranej a to určitě neni dobrý znamení ()

Maniik88

Viacerí píšete, že to čo je v John Wickovi je nejlepšia akcia ever, aká super kamera, choreografia atď. Tá akcia je ozaj hodne dobrá. Ale to je tak všetko. Ak poznáte Ong Bak, tak toto je presne ten štýl filmu. Mlátička celý film, ktorá nedáva už ani náznakom, ani málinko, ani štipku logiky. Vyše dve hodiny headshotov a mlátenia už bolo desne únavné a normálne som sa začal nudiť. A ono to nie a nie skončiť..by the way ten koniec bol úplne WTF blbosť. Našťastie tu bolo pár momentov, čo my spravili chuť a to predovšetkým akcia s Halle Berry a jej psami. To bola pecka, to som si užil. Aj malých samurajov s katanami. No inak si už nič na druhý deň nepamätám. Škoda. Mám jeden typ, kde je geniálna akcia - ešte lepšia ako vo Wickovi a máme tam aj dobrý dej - zápletku: The Raid 2 (Serbuan maut 2). ()

Alois88

U Johna Wicka se nebavíme o klasickém akčňáku, kdy si při nějaké vyhrocené akční scéně řekneme, že už je to přehnané. Už od prvního dílu tvrdím, že Wick by pravděpodobně vyhrál světovou válku úplně sám. Ale tady u třetího dílu už musím jakoukoliv racionalitu ve svém mozku vypnout úplně. Vlastně bych se nedivil, kdyby John Wick ve čtvrtém díle uměl létat a kapesním nožíkem zboural celé NYC do základu. Kromě opravdu extrémní přehnanosti mi film připadal i zbytečně překombinovaný a chování postav taky občas nelogické. Ovšem pořád je to svižná jízda, kde jsou akční scény vyloženě radost na koukání, jen je to prostě o něco horší než předchozí dva díly. ()

JohnZ87

Třetí Johnovo dobrodružství začíná přesně tam, kde předchozí díl skončil. Film se snaží být ještě globálnější a větší než jeho předchůdci a děj proniká stále hlouběji resp. výše do hierarchie zabijácké organizace. Akce je svižná a nápaditá, ale bohužel také místy trochu repetetivní. Film představuje nové "nedotknutelné" záporáky v čele s arbitriní, na které zřejmě dojde až v dalším filmu. Ten bude zřejmě ještě větší, velkolepější a situace pro Johna zdánlivě ještě bezvýchodnější... 75% ()

DaweForeman

Na to, že je to už třetí díl, kdy většinou kvalita u většiny počinů jde dolů, tak zde stále dokáže překvapit něčím nečekaným a udržuje si to svou laťku, kterou si to nastavilo už na začátku vysoko a očividně to plánuje tak držet ještě dál, protože John Wick se nám začíná teprve zlobit. Nad spoustou scén se člověk pozastaví, protože je tu očividně vidět ona naskriptovanost, ale svým způsobem v realitě se v takovým zmatku asi projeví nějaký ten chaos v činech jednotlivců a dodává to tomu tak na autentičnosti. Samozřejmě je to přestřelený, ale musí to nějakým způsobem zaujmout publikum a tak protáhlé souboje s dlouhým zástupem nepřátel jsou zde častým jevem plný napětí a akce - vždy trochu jiný typ souboje a různé kombinace boje (první bitka v tom skladu s těmi zbraněmi nebo pak ta Marocká akce byly opravdu povedené). Po příběhové stránce se to zase posunulo dál, kdy tu máme zase něco z pravidel a řádu nejvyšší rady, kdy spousta jedinců musí nést následky za své činy v minulosti a každý prohřešek má nemalé oběti. Navíc je tu vidět neustále určité dekórum, i když se dvě strany pokoušejí navzájem zabít. Právě tento prvek činí tento počin odlišný od jiných dalších akčních krvavých počinů a dodává mu určitou úroveň. ()

GameboyNES

už takové hodně přeplácané a překombinované. Potěšila Helča, fakt ji ta role sekla, hafíci byli pěkně vostří. A dobrej nápad exhumovat Máru Decascose jako padoucha, ti mu šli vždycky nejlíp :) Ať nežeru 76% ()

neo250

nemôžem povedať, že to bolo zlé, rovnako nemôžem povedať že to bolo wau. Film plných akčných scén, niekedy nelogických ale to z dôvodu témy filmu. Škoda, že sa cestovalo hore dolu, očakával som bitku priamo v meste. rovnako smutné spracovanie šéfa celku zabijakov. filmu dávam slabé 4* ()

masekjc

John Wick si mě nakonec získal. Ubral bych stopáž, ale laťka akce a krve je stále vysoko a to zkrátka stačí. Hurá na další díl :) ()

Bezda22

Tam kde dvojka skončila, tak trojka začíná. Takže hned ze startu to akce buší a buší. Zvláštní, že mi přijde, že s koncem filmu je to celý takový klidnější :-D. Ale jasnej most pro čtvrtou kapitolu a já se zase těším. Každopádně nedokážu nějak rozdílově vyzdvihnout jeden z těch tří a všechny se mi líbili tak nějak stejně... 75% ()

fallanga

Chad Stahelski se už v předchozích dvou dílech zvysoka vysral na jakoukoliv iluzi realističnosti, ale teprve teď se mu to opravdu vyplatilo. Keanu Reeves tady padá z mrakodrapů, je několikrát téměř rozmlácen na sračky, nemá jediný centimetr neprostřelené kůže, je opakovaně srážen auty, a až příliš nápadně proskakuje hromadami skla, ale všechno to vypadá (a zní) tak úžasně. Bitka s mačetami v místnosti s neprůstřelného skla je geniálně, John Wick s jeho prsatou přítelkyní a jejími dvěma psy versus hromada Morokánců je prostě kulervoucí (díky psům doslova), a John Wick s brokovnicí proti elitní skvadře ozbrojenců v těžkém neprůstřelném brnku vypadá tak dokonale, že si přeji aby Stahelski udělal filmového Dooma. Při honičce na motorkách sice občas zahapruje CGI, úvodní bitka v knihovně je prostě debilní, a Wickův přechod pouště je nudný a víceméně zbytečný, ale to jsou malinké chybky. Celkově, když u toho nikdo nebude používat mozek, tak je to řemeslně geniální akčňák. ()

simi78

První film byl poctivý akční revenge movie, druhý byl dobře spracovaný ale zcela zbytečný a třetí je ten, který měl být druhý. příběhově je tato prozatím trilogie rozházená, a přesto že si cením odkazů na díla jako třeba oldboy, je potřeba ten příběh zcelit a neopakovat to samý furt dokola. Opravdu se netěším na budoucí příspěvky při kterých budu zas koukat do mobilu a nebudu dávat pozor protože to z poloviny bude zas filler. ()

Taffey

Jedna * s odřenýma ušima. Je to jako pc střílečka, hejímž cílem je pozabíjet co největší množství lidí z jakýchkoli důvodů. Velje zklamání. 74% hodnocení považuji za naprostý výsměch. Výkony Asiatů v bojových scénách považuji za špatné vždy, tafy ale za katastrofální. Už léta vjsem neviděl tak nepravděpodobný film. Naprostý úpadek. ()

John Wick je miliardář

John Wick je miliardář

22.05.2023

Ženský spin-off Johna Wicka má režiséra

Ženský spin-off Johna Wicka má režiséra

09.10.2019

Líbila se vám Halle Berry ve trojce Johna Wicka a těšili jste se, že s ní dostanete v budoucnu další film? Tak to vás zklamu. Akční série John Wick se sice dočká spin-offu, dokonce opravdu ženského,… (viac)

8. Filmový víkend ČSFD.cz (9. - 11. srpna)

8. Filmový víkend ČSFD.cz (9. - 11. srpna)

15.07.2019

Milí filmoví fandové, právě byl spuštěn zvýhodněný online předprodej vstupenek na 8. ročník Filmového víkendu ČSFD.cz. Letošní ročník setkání filmových nadšenců poběží od pátku 9. do neděle 11. srpna… (viac)